Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.07.08 17:39:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.09 15:53:17
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.09 15:55:11
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.07 17:39:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2014.07.05 07:40
Időjárás         : Esős, változékony
Kisérő           : Tomori László
Központi táv     : 639000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 51
Legkisebb pont   : 20,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   112   22   28   1329,47   1166,48   1133,20
A12 Aszód              10   11    96   19   24   1333,40   1250,09   1198,26
A26 Kartal              7   11   102   20   26   1320,49   1188,19   1166,74
A50 Zsámbok            10   17   184   37   46   1298,65   1142,26   1048,53
V10 Hatvan              9   16   135   27   34   1298,57   1128,49   1076,94
Hatvan I.              45   68   629  126  157   1333,40   1164,81   1121,52
A23 Nagykáta           22   38   343   69   86   1322,29   1141,60   1117,24
A36 Tápiószecso         9   11    87   17   22   1319,12   1233,87   1197,45
A64 Szentmártonkáta    10   10    81   16   20   1263,23   1165,63   1140,20
R38 Jászberény          8   11    76   15   19   1254,92   1018,04    952,28
Hatvan II.             49   70   587  117  147   1322,29   1163,06   1124,92
Tagszövetségben        94  138  1216  243  304   1333,40   1163,86   1123,84

A36 egyesületi díjlista
   1. Pap és fia                     1.cs. HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   2. Pap és fia                     1.cs. HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   3. Pap és fia                     1.cs. HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
   4. Pap és fia                     1.cs. HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p
   5. Katona József                  1.cs. HU 09-09-95153    H 1279,90 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 640907 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  39,34p    R:  10.   4h 136,93p    T:  27.   4h 133,31p
Összesített E:   2.  42h1248,39p    R:   2.  42h1338,10p    T:   5.  42h1355,74p
   HU 11-09-09206    H 05 16:06:51  1264,49 m/p   9  39,34   27  45,55   66  44,44
   HU 11-D-402861    H 05 16:35:58  1195,80 m/p   0   0,00   88  32,77  194  31,51
   HU 09-09-95341    H 05 16:43:59  1178,17 m/p   0   0,00  103  29,62  220  28,88
   HU 11-09-09226    H 05 16:45:18  1175,33 m/p   0   0,00  106  28,99  224  28,48

Katona József                   1.cs. Dt: 640378 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 195,25p    R:   2.   5h 227,12p    T:   3.   5h 219,86p
Összesített E:   1.  46h1470,81p    R:   1.  45h1518,12p    T:   1.  45h1531,33p
   HU 09-09-95153    H 05 16:00:20  1279,90 m/p   5  45,17   11  48,90   43  46,76
   HU 13-09-20253    H 05 16:02:27  1274,51 m/p   6  43,71   18  47,44   54  45,65
   HU 13-09-20260    H 05 16:03:58  1270,68 m/p   8  40,80   22  46,60   60  45,04
   HU 11-09-09118    H 05 16:08:30  1259,35 m/p  11  36,43   32  44,50   73  43,73
   HU 11-09-11710    H 05 16:17:35  1237,25 m/p  16  29,14   55  39,68  123  38,68
   HU 12-09-15317    H 05 16:41:25  1182,78 m/p   0   0,00   99  30,46  212  29,69
   HU 12-09-15332    H 05 17:03:00  1137,44 m/p   0   0,00  134  23,12  277  23,13

Katona József                   2.cs. Dt: 640378 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  50.   1h  28,78p    T:  96.   1h  28,38p
Összesített E:   7.  19h 506,04p    R:  33.  22h 589,61p    T:  72.  21h 582,19p
   HU 13-09-20265    T 05 16:44:57  1175,11 m/p   0   0,00  107  28,78  225  28,38

László György                   1.cs. Dt: 637168 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  27,69p    R:  42.   1h  38,84p    T:  84.   1h  37,87p
Összesített E:  16.  10h 250,11p    R:  56.  11h 285,93p    T: 115.  10h 285,64p
   HU 13-D-602550    H 05 16:16:24  1233,87 m/p  17  27,69   59  38,84  131  37,87

Mészáros László                 1.cs. Dt: 641008 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 161,75p    R:   4.   5h 207,42p    T:   5.   5h 201,27p
Összesített E:   4.  43h1213,33p    R:   6.  43h1286,70p    T:  10.  42h1278,48p
   HU 09-D-212937    H 05 16:03:03  1274,24 m/p   7  42,26   19  47,23   55  45,55
   HU 11-09-11714    H 05 16:07:19  1263,53 m/p  10  37,89   28  45,34   67  44,33
   HU 09-D-224306    H 05 16:15:57  1242,38 m/p  14  32,06   48  41,15  108  40,19
   HU 10-O-1659      H 05 16:19:58  1232,79 m/p  18  26,23   61  38,42  134  37,57
   HU 09-D-224307    H 05 16:29:38  1210,29 m/p  20  23,31   76  35,28  173  33,63
   HU 10-D-258910    H 05 16:36:48  1194,13 m/p   0   0,00   93  31,72  199  31,00

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 641064 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  55,37p    R:  30.   2h  76,85p    T:  61.   2h  74,43p
Összesített E:   3.  41h1219,86p    R:   5.  43h1289,15p    T:   9.  42h1296,07p
   HU 12-D-504652    H 05 16:16:03  1242,25 m/p  15  30,60   49  40,94  109  40,09
   HU 10-09-01947    H 05 16:28:32  1212,91 m/p  19  24,77   73  35,91  166  34,34

Pap és fia                      1.cs. Dt: 638719 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 230,23p    R:   1.   5h 243,89p    T:   2.   5h 240,36p
Összesített E:   5.  42h1166,37p    R:   9.  40h1209,50p    T:  12.  41h1247,08p
   HU 12-D-504078    H 05 15:44:12  1319,12 m/p   1  51,00    2  50,79    6  50,50
   HU 11-09-09425    H 05 15:44:20  1318,76 m/p   2  49,54    3  50,58    7  50,39
   HU 12-D-504162    T 05 15:48:56  1306,35 m/p   3  48,09    5  50,16   13  49,79
   HU 12-D-505131    H 05 15:58:20  1281,71 m/p   4  46,63   10  49,11   39  47,16
   HU 12-D-504083    H 05 16:09:07  1254,56 m/p  12  34,97   38  43,25   85  42,52
   HU 11-09-09465    H 05 16:33:24  1197,45 m/p  22  20,40   86  33,18  192  31,71
   HU 13-D-700931    H 05 16:48:44  1163,99 m/p   0   0,00  114  27,32  240  26,86

Seres János                     1.cs. Dt: 636817 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  55,37p    R:  21.   3h 102,28p    T:  48.   3h  99,98p
Összesített E:  10.  14h 402,75p    R:  39.  18h 492,24p    T:  83.  19h 517,02p
   HU 12-D-502590    H 05 16:08:11  1253,12 m/p  13  33,51   41  42,62   89  42,11
   HU 12-D-502552    H 05 16:29:18  1203,13 m/p  21  21,86   82  34,02  185  32,42
   HU 12-D-502561    H 05 16:51:19  1155,08 m/p   0   0,00  122  25,64  254  25,45

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 643783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  35.   2h  63,23p    T:  72.   2h  61,40p
Összesített E:   9.  18h 431,61p    R:  37.  21h 556,03p    T:  77.  21h 550,67p
   HU 11-D-502759    H 05 16:38:56  1194,55 m/p   0   0,00   92  31,93  198  31,10
   HU 11-D-505140    T 05 16:42:22  1186,99 m/p   0   0,00   95  31,30  206  30,30

Udvari Zoltán                   2.cs. Dt: 643783 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  47.   1h  32,14p    T:  93.   1h  31,21p
Összesített E:  21.   6h 125,51p    R:  72.   6h 148,01p    T: 133.   8h 191,94p
   HU 13-D-602488    T 05 16:38:51  1194,74 m/p   0   0,00   91  32,14  197  31,21

Tagszövetségi díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
  11. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
  12. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
  13. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
  14. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  15. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p
  16. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10 HU 12-D-464054    H 1298,57 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12- 07-34493   T 1298,10 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 09-07-19980    H 1297,64 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535116   H 1297,09 m/p
  20. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1295,04 m/p
  21. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33043    H 1294,69 m/p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
  23. Majoros István                 1.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1294,60 m/p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1290,50 m/p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1290,06 m/p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1288,33 m/p
  28. Csikós István                  1.cs. V10 HU 12-07-36457    H 1286,15 m/p
  29. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-530520    H 1285,32 m/p
  30. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1284,56 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464636    H 1284,22 m/p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1283,85 m/p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-07-26342    H 1283,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1282,64 m/p
  36. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-D-538316    T 1282,21 m/p
  37. Boda Ákos                      0.cs. A50 HU-13- D-619120   T 1282,12 m/p
  38. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  39. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p
  40. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34192    H 1280,67 m/p
  41. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346144   H 1280,35 m/p
  42. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33123    H 1280,04 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 09-09-95153    H 1279,90 m/p
  44. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-10- D-257060   H 1279,57 m/p
  45. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-  0365769   T 1279,12 m/p
  46. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1276,96 m/p
  47. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1276,82 m/p
  48. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1276,17 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1275,73 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601983   H 1275,65 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   4. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
   7. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  10. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  243,59 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  240,36 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  219,86 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  201,27 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  243,89 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  227,12 p
   3. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  213,29 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  207,42 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  171,10 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs.    5 h.  230,23 p
   2. Katona József                  1.cs.    5 h.  195,25 p
   3. Mészáros László                1.cs.    5 h.  161,75 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   55,37 p
   5. Seres János                    1.cs.    2 h.   55,37 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs.    1 h.   39,34 p
   7. László György                  1.cs.    1 h.   27,69 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  332,87 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  298,93 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  272,68 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  232,27 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  304,39 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  280,70 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  239,14 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  213,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  171,10 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs.    6 h.  250,63 p
   2. Katona József                  1.cs.    5 h.  195,25 p
   3. Mészáros László                1.cs.    5 h.  161,75 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   55,37 p
   5. Seres János                    1.cs.    2 h.   55,37 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs.    1 h.   39,34 p
   7. László György                  1.cs.    1 h.   27,69 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  666,04 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  592,73 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  585,15 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  550,28 p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  540,98 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  518,85 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  514,26 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  513,81 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  509,11 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  488,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  482,13 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  13. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  451,64 p
  15. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  446,60 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   11 h.  429,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  424,86 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  418,22 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  416,59 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  407,59 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   11 h.  400,07 p
  23. Mészáros Mihály                1.cs. A36   11 h.  398,73 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  392,46 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  380,92 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  377,17 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  375,52 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  578,03 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  574,12 p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  518,81 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  499,01 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  498,28 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   13 h.  497,74 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  478,06 p

A36 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   14 h.  525,07 p
   2. Mészáros László                1.cs.   15 h.  524,77 p
   3. Pap és fia                     1.cs.   14 h.  485,24 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.   11 h.  403,98 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs.   10 h.  343,73 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.  154,46 p
   7. Pap és fia                     2.cs.    4 h.  124,17 p
   8. Seres János                    1.cs.    3 h.   97,96 p
   9. László György                  1.cs.    3 h.   74,98 p
  10. Katona József                  2.cs.    2 h.   65,58 p
  11. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   43,50 p
  12. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   22,80 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   20,10 p
  14. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   19,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1531,33 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1443,17 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1412,00 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1407,78 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1355,74 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1330,19 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h. 1314,47 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1311,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h. 1296,07 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1278,48 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1272,91 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   41 h. 1247,08 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   42 h. 1230,93 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   40 h. 1209,74 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h. 1198,02 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   40 h. 1186,44 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1185,31 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   36 h. 1152,13 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   38 h. 1135,85 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1127,84 p
  21. Tomori László                  2.cs. A23   37 h. 1115,79 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   39 h. 1113,25 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1098,23 p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   36 h. 1093,48 p
  25. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1089,01 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1083,24 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   35 h. 1081,51 p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h. 1063,15 p
  29. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   38 h. 1059,76 p
  30. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   38 h. 1058,76 p
  31. Hegyi László                   1.cs. A04   35 h. 1049,36 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h. 1042,71 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   38 h. 1028,63 p
  34. Szollos Béla                   1.cs. A64   34 h. 1019,84 p
  35. Csányi Sándor                  1.cs. A12   34 h. 1009,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1518,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1338,10 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1322,35 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1303,67 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   43 h. 1289,15 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36   43 h. 1286,70 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   41 h. 1260,24 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   42 h. 1239,59 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36   40 h. 1209,50 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   46 h. 1470,81 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   42 h. 1248,39 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   41 h. 1219,86 p
   4. Mészáros László                1.cs.   43 h. 1213,33 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   42 h. 1166,37 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   24 h.  680,93 p
   7. Katona József                  2.cs.   19 h.  506,04 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs.   19 h.  462,18 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs.   18 h.  431,61 p
  10. Seres János                    1.cs.   14 h.  402,75 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  381,12 p
  12. Pap és fia                     2.cs.   13 h.  355,10 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  344,99 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  275,73 p
  15. Mészáros László                2.cs.   10 h.  261,21 p
  16. László György                  1.cs.   10 h.  250,11 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    8 h.  193,40 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  157,95 p
  19. Dósa Zoltán                    2.cs.    8 h.  155,19 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.  137,06 p
  21. Udvari Zoltán                  2.cs.    6 h.  125,51 p
  22. Tóth Gábor                     1.cs.    4 h.  105,95 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1895,38 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1725,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   59 h. 1723,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   52 h. 1578,05 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   53 h. 1498,38 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1452,79 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   48 h. 1419,00 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h. 1396,86 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h. 1375,18 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h. 1364,03 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1352,94 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   45 h. 1349,46 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   46 h. 1342,36 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1311,53 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1306,74 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   43 h. 1296,37 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   45 h. 1291,49 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   42 h. 1273,09 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   45 h. 1254,92 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1247,81 p
  21. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1213,14 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1207,08 p
  23. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   40 h. 1168,00 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1163,45 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1154,94 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1150,36 p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1145,86 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   44 h. 1136,54 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   40 h. 1133,81 p
  30. Tomori László                  1.cs. A23   37 h. 1118,77 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   40 h. 1115,57 p
  32. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1115,24 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1071,12 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26   38 h. 1063,90 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1061,20 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1717,91 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   52 h. 1474,77 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   49 h. 1423,20 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   46 h. 1412,21 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h. 1362,03 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1345,48 p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36   44 h. 1311,31 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   46 h. 1311,18 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   45 h. 1305,53 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   53 h. 1610,60 p
   2. Mészáros László                1.cs.   48 h. 1310,47 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   45 h. 1298,61 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.   45 h. 1296,90 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   44 h. 1203,97 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   24 h.  680,93 p
   7. Katona József                  2.cs.   19 h.  506,04 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs.   19 h.  462,18 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs.   18 h.  431,61 p
  10. Seres János                    1.cs.   14 h.  402,75 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  381,12 p
  12. Pap és fia                     2.cs.   13 h.  355,10 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  344,99 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  275,73 p
  15. Mészáros László                2.cs.   10 h.  261,21 p
  16. László György                  1.cs.   10 h.  250,11 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    8 h.  193,40 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  157,95 p
  19. Dósa Zoltán                    2.cs.    8 h.  155,19 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.  137,06 p
  21. Udvari Zoltán                  2.cs.    6 h.  125,51 p
  22. Tóth Gábor                     1.cs.    4 h.  105,95 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 142,22p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 138,65p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 135,94p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,39p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,09p
  6. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,32p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,39p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 126,29p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,86p
 10. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
 11. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 121,60p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 120,43p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 120,32p
 14. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 120,30p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 120,08p
 16. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 119,34p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 118,17p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 117,89p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 117,65p
 20. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 117,03p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 116,98p
 22. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 116,43p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 115,05p
 24. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 113,36p
 25. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 112,10p
 26. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 109,84p
 27. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 108,73p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 108,18p
 29. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 108,14p
 30. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 107,76p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 121,49p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 117,66p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 114,82p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 110,15p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 109,75p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 107,62p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  87,69p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  3h  59,08p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,84p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,56p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  92,11p
 13. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,50p
 15. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  88,02p
 16. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  81,78p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  79,35p
 21. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,83p
 22. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  77,21p
 23. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  73,59p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  71,28p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  71,12p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257492   T  2h  69,92p
 28. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
 29. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14308   T  2h  67,09p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  66,92p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,46p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,40p
  3. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,55p
  4. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 124,68p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,21p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 119,57p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 119,57p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 119,54p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 119,47p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 115,54p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 115,30p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 114,31p
 13. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 113,97p
 14. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 111,37p
 15. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 104,86p
 16. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 104,48p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h 100,20p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  3h  96,12p
 19. Lengyel János                  A23 HU-12- 09-13868   H  3h  72,16p
 20. Babicz János                   A64 HU 13-D-596494    H  3h  71,86p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 124,64p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 118,68p
  3. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 115,23p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 113,44p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 108,26p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 105,14p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 104,20p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  94,82p
  9. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  94,35p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  90,19p
 11. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,73p
 12. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  89,70p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  83,95p
 14. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  78,96p
 15. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,32p
 16. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  77,72p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  76,80p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  74,67p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  70,12p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  69,66p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 128,12p
  2. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 121,46p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 119,32p
  4. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 111,80p
  5. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 108,11p
  6. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 101,34p
  7. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h  93,59p
  8. Mészáros László                A36 HU 11-09-11714    H  2h  84,09p
  9. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  2h  81,56p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  2h  77,49p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  69,53p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 329,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 263,08p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 277,09p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 266,82p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 254,25p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  8h 242,88p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 238,05p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 11. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  8h 199,96p
 12. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 13. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 248,72p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 16. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 239,28p
 17. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 225,32p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 20. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 223,04p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 221,95p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 220,04p
 24. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 26. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 212,99p
 27. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,49p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 30. Horváth János                  A04 HU 12-D-462117    H  7h 204,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 329,18p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 240,04p
  3. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  7h 224,35p
  5. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 217,81p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 206,80p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  7h 201,36p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,70p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 186,73p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 166,99p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 214,11p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 189,44p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 165,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 21. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,57p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 24. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  6h 160,66p
 25. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  6h 147,40p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 123,24p
 28. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 178,81p
 29. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 171,19p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 327,29p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 254,48p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 262,95p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 255,07p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 234,90p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 244,07p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 226,41p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 222,33p
  9. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 216,91p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 207,17p
 11. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
 12. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  7h 198,49p
 13. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 180,74p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  7h 174,02p
 15. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 164,60p
 16. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  6h 222,70p
 17. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 208,87p
 18. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  6h 208,74p
 19. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,44p
 20. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  6h 201,51p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 328,17p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 235,44p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 219,58p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 211,42p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 197,59p
  6. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 185,27p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 176,28p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 213,70p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 200,84p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 197,05p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 194,76p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 176,42p
 13. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 175,25p
 14. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,26p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,00p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,54p
 17. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 176,88p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 176,00p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  5h 168,18p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 160,58p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  8h 254,71p
  2. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  8h 224,90p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 202,33p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 195,36p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  7h 192,88p
  6. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  7h 177,90p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  6h 209,94p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 206,91p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 200,53p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 189,67p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 125,04p
  2. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  4h 117,72p
  3. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  98,16p
  4. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  3h  82,34p
  5. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  73,04p
  6. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  3h  54,85p
  7. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-656678    T  2h  62,60p
  8. Tóth Attila                    A36 HU 13-07-37799    T  2h  57,97p
  9. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502751    T  2h  53,06p
 10. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700938    T  2h  46,69p