Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2014.07.08 17:39:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.09 15:53:17
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.09 15:55:16
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.07 17:39:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2014.07.05 07:40
Időjárás         : Esős, változékony
Kisérő           : Tomori László
Központi táv     : 639000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 51
Legkisebb pont   : 20,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   112   22   28   1329,47   1166,48   1133,20
A12 Aszód              10   11    96   19   24   1333,40   1250,09   1198,26
A26 Kartal              7   11   102   20   26   1320,49   1188,19   1166,74
A50 Zsámbok            10   17   184   37   46   1298,65   1142,26   1048,53
V10 Hatvan              9   16   135   27   34   1298,57   1128,49   1076,94
Hatvan I.              45   68   629  126  157   1333,40   1164,81   1121,52
A23 Nagykáta           22   38   343   69   86   1322,29   1141,60   1117,24
A36 Tápiószecso         9   11    87   17   22   1319,12   1233,87   1197,45
A64 Szentmártonkáta    10   10    81   16   20   1263,23   1165,63   1140,20
R38 Jászberény          8   11    76   15   19   1254,92   1018,04    952,28
Hatvan II.             49   70   587  117  147   1322,29   1163,06   1124,92
Tagszövetségben        94  138  1216  243  304   1333,40   1163,86   1123,84

A50 egyesületi díjlista
   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p
   2. Boda Ákos                      2.cs. HU-12- 07-34493   T 1298,10 m/p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. HU-11- 07-31017   H 1295,04 m/p
   4. Majoros István                 1.cs. HU 13-07-38014    H 1294,60 m/p
   5. Boda Ákos                      1.cs. HU-12-  O-13241   T 1282,64 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 632985 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 174,76p    R:   9.   5h 163,40p    T:  12.   5h 167,45p
Összesített E:   6.  33h 920,29p    R:  21.  34h 955,40p    T:  47.  30h 871,47p
   HU 11-D-355070    H 05 16:08:36  1244,56 m/p  12  43,52   57  40,02  102  40,80
   HU 11-07-30860    H 05 16:12:30  1235,09 m/p  19  38,76   70  37,47  126  38,38
   HU 11-D-346291    H 05 16:23:33  1209,02 m/p  27  33,32   98  31,97  175  33,43
   HU 11-D-346298    H 05 16:30:30  1193,19 m/p  28  32,64  108  30,01  201  30,80
   HU 10-07-26726    H 05 16:54:09  1142,26 m/p  37  26,52  139  23,93  268  24,04

Bajnóczi-Makádi                 1.cs. Dt: 636713 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 193,12p    R:   8.   4h 164,76p    T:  13.   4h 167,14p
Összesített E:   1.  46h1420,19p    R:   2.  46h1453,40p    T:   4.  44h1407,78p
   HU-10- D-255443   H 05 15:50:16  1298,65 m/p   1  51,00   10  49,23   15  49,59
   HU-11- 07-31017   H 05 15:51:38  1295,04 m/p   3  49,64   15  48,25   20  49,08
   HU-11- 07-30375   H 05 16:13:59  1238,73 m/p  15  41,48   62  39,03  115  39,49
   HU-11- 07-31001   H 05 16:39:37  1179,89 m/p  32  29,92  117  28,25  219  28,98
   HU-11- 07-31020   H 05 17:36:29  1067,41 m/p  45  21,08    0   0,00    0   0,00

Boda Ákos                       0.cs. Dt: 635232 Kg:  21 Ók:   2 Kp:   0
   HU-13- D-619120   T 05 15:55:26  1282,12 m/p   7  46,92   29  45,51   37  47,36
   HU-13- D-619173   H 05 16:14:26  1234,77 m/p  20  38,08   71  37,27  127  38,28
   HU-13- D-619151   T 05 16:37:42  1181,34 m/p  31  30,60  115  28,64  215  29,39
   HU-13- 26-47215   H 05 17:01:57  1130,36 m/p  39  25,16  151  21,58  294  21,41
   HU-13- D-619133   H 05 17:12:03  1110,41 m/p  41  23,80    0   0,00    0   0,00
   HU-13- D-619182   H 05 17:32:32  1072,02 m/p  43  22,44    0   0,00    0   0,00
   HU-13- D-619118   T 05 17:34:49  1067,91 m/p  44  21,76    0   0,00    0   0,00

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 635232 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 178,16p    R:   7.   5h 165,76p    T:  11.   5h 169,97p
Összesített E:   5.  35h1012,88p    R:  11.  41h1137,24p    T:  32.  36h1042,71p
   HU-12-  O-13241   T 05 15:55:14  1282,64 m/p   5  48,28   27  45,90   35  47,57
   HU-11- D-346144   H 05 15:56:07  1280,35 m/p   9  45,56   31  45,12   41  46,96
   HU-11- 07-31048   T 05 16:46:38  1162,04 m/p  33  29,24  129  25,89  246  26,26
   HU-11- 07-30811   H 05 16:53:12  1148,24 m/p  35  27,88  135  24,72  259  24,94
   HU-10- 07-27037   T 05 16:55:54  1142,67 m/p  36  27,20  138  24,13  266  24,24

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 635232 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h 133,28p    R:  17.   3h 126,71p    T:  29.   3h 128,86p
Összesített E:   8.  27h 801,51p    R:  24.  30h 889,22p    T:  48.  30h 868,20p
   HU-12- 07-34493   T 05 15:49:20  1298,10 m/p   2  50,32   12  48,84   17  49,38
   HU-13- D-619169   H 05 16:11:01  1243,02 m/p  13  42,84   59  39,62  105  40,50
   HU-12- 07-34445   T 05 16:12:58  1238,30 m/p  17  40,12   66  38,25  120  38,98

Csörgi László                   1.cs. Dt: 634394 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 140,08p    R:  22.   3h 112,39p    T:  37.   3h 114,63p
Összesített E:  10.  22h 600,14p    R:  33.  25h 661,67p    T:  62.  25h 653,38p
   HU 09-07-22447    H 05 16:10:57  1241,60 m/p  14  42,16   61  39,23  112  39,79
   HU 10-07-27667    H 05 16:13:07  1236,35 m/p  18  39,44   69  37,66  124  38,58
   HU 10-07-27678    H 05 16:18:01  1224,66 m/p  24  35,36   80  35,50  147  36,26
   HU 08-07-16562    H 05 17:22:00  1090,02 m/p  42  23,12    0   0,00    0   0,00

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 660576 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 176,80p    R:   6.   5h 167,71p    T:  10.   5h 170,57p
Összesített E:   2.  42h1227,31p    R:   4.  43h1275,40p    T:  13.  42h1230,93p
   HU-10- D-302132   H 05 16:25:14  1257,66 m/p  11  44,20   42  42,96   74  43,63
   HU-09- 28-08018   H 05 16:33:17  1238,67 m/p  16  40,80   63  38,84  116  39,39
   HU-13- D-667954   H 05 16:38:16  1227,20 m/p  23  36,04   77  36,09  140  36,96
   HU-12- D-531037   H 05 16:58:11  1183,42 m/p  30  31,28  113  29,03  210  29,89
   HU-12- D-531043   H 05 17:26:53  1125,55 m/p  40  24,48  155  20,79  301  20,70

Kovács József                   1.cs. Dt: 632605 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  60,52p    R:  39.   2h  55,12p    T:  76.   2h  56,46p
Összesített E:  11.  23h 592,02p    R:  30.  27h 685,82p    T:  58.  27h 684,00p
   HU-11- 07-30766   H 05 16:32:33  1187,86 m/p  29  31,96  111  29,42  205  30,40
   HU-09- 07-21781   H 05 16:45:28  1159,73 m/p  34  28,56  130  25,70  248  26,06

Majoros István                  0.cs. Dt: 636689 Kg:  14 Ók:   2 Kp:   0
   HU 12-D-538316    T 05 15:56:32  1282,21 m/p   6  47,60   28  45,70   36  47,47
   HU 12-07-34192    H 05 15:57:08  1280,67 m/p   8  46,24   30  45,31   40  47,06
   HU 12-07-34200    H 05 16:16:52  1231,77 m/p  22  36,72   75  36,48  136  37,37
   HU 13-07-38036    T 05 17:02:06  1132,65 m/p  38  25,84  148  22,17  288  22,02

Majoros István                  1.cs. Dt: 636689 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  93,84p    R:  28.   2h  91,60p    T:  51.   2h  94,12p
Összesített E:  12.  20h 530,86p    R:  39.  21h 575,07p    T:  78.  19h 543,04p
   HU 13-07-38014    H 05 15:51:47  1294,60 m/p   4  48,96   17  47,86   23  48,78
   HU 13-07-38011    H 05 15:59:42  1274,09 m/p  10  44,88   38  43,74   57  45,34

Majoros István                  2.cs. Dt: 636689 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  55,08p    R:  44.   1h  35,31p    T:  87.   1h  36,15p
Összesített E:  14.  15h 371,25p    R:  49.  16h 405,26p    T:  96.  17h 408,62p
   HU 12-D-538318    T 05 16:19:59  1224,39 m/p  25  34,68   81  35,31  148  36,15
   HU 13-07-38035    H 05 17:47:12  1048,53 m/p  46  20,40    0   0,00    0   0,00

Papp István                     1.cs. Dt: 635761 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  71,40p    R:  33.   2h  69,24p    T:  64.   2h  71,80p
Összesített E:  13.  13h 400,01p    R:  46.  15h 448,08p    T:  91.  15h 439,29p
   HU-12- 07-34130   H 05 16:15:00  1234,49 m/p  21  37,40   72  37,07  129  38,07
   HU-09- 07-21839   H 05 16:24:58  1211,05 m/p  26  34,00   97  32,17  172  33,73

Tagszövetségi díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
  11. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
  12. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
  13. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
  14. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  15. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p
  16. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10 HU 12-D-464054    H 1298,57 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12- 07-34493   T 1298,10 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 09-07-19980    H 1297,64 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535116   H 1297,09 m/p
  20. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1295,04 m/p
  21. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33043    H 1294,69 m/p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
  23. Majoros István                 1.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1294,60 m/p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1290,50 m/p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1290,06 m/p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1288,33 m/p
  28. Csikós István                  1.cs. V10 HU 12-07-36457    H 1286,15 m/p
  29. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-530520    H 1285,32 m/p
  30. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1284,56 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464636    H 1284,22 m/p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1283,85 m/p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-07-26342    H 1283,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1282,64 m/p
  36. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-D-538316    T 1282,21 m/p
  37. Boda Ákos                      0.cs. A50 HU-13- D-619120   T 1282,12 m/p
  38. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  39. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p
  40. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34192    H 1280,67 m/p
  41. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346144   H 1280,35 m/p
  42. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33123    H 1280,04 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 09-09-95153    H 1279,90 m/p
  44. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-10- D-257060   H 1279,57 m/p
  45. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-  0365769   T 1279,12 m/p
  46. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1276,96 m/p
  47. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1276,82 m/p
  48. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1276,17 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1275,73 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601983   H 1275,65 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   5. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   6. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
   8. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
   9. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  10. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  243,59 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  240,36 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  219,86 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  201,27 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  239,89 p
   2. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  193,02 p
   3. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  187,52 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  169,29 p
   5. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  168,31 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.    5 h.  193,12 p
   2. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.  178,16 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs.    5 h.  176,80 p
   4. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.  174,76 p
   5. Csörgi László                  1.cs.    4 h.  140,08 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.    3 h.  133,28 p
   7. Majoros István                 1.cs.    2 h.   93,84 p
   8. Papp István                    1.cs.    2 h.   71,40 p
   9. Kovács József                  1.cs.    2 h.   60,52 p
  10. Majoros István                 2.cs.    2 h.   55,08 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  332,87 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  298,93 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  272,68 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  232,27 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  326,98 p
   2. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  193,02 p
   3. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  187,52 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  169,29 p
   5. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  168,31 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.    5 h.  193,12 p
   2. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.  178,16 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs.    5 h.  176,80 p
   4. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.  174,76 p
   5. Csörgi László                  1.cs.    4 h.  140,08 p
   6. Boda Ákos                      2.cs.    3 h.  133,28 p
   7. Majoros István                 1.cs.    2 h.   93,84 p
   8. Papp István                    1.cs.    2 h.   71,40 p
   9. Kovács József                  1.cs.    2 h.   60,52 p
  10. Majoros István                 2.cs.    2 h.   55,08 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  666,04 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  592,73 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  585,15 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  550,28 p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  540,98 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  518,85 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  514,26 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  513,81 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  509,11 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  488,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  482,13 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  13. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  451,64 p
  15. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  446,60 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   11 h.  429,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  424,86 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  418,22 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  416,59 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  407,59 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   11 h.  400,07 p
  23. Mészáros Mihály                1.cs. A36   11 h.  398,73 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  392,46 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  380,92 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  377,17 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  375,52 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  669,79 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  538,62 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  527,01 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  502,62 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   14 h.  487,25 p
   6. Hegyi László                   1.cs. A04   13 h.  467,55 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26   12 h.  448,24 p

A50 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.   15 h.  569,01 p
   2. Boda Ákos                      1.cs.   14 h.  494,26 p
   3. Ács Ferenc                     1.cs.   14 h.  459,53 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   13 h.  436,58 p
   5. Boda Ákos                      2.cs.   11 h.  400,04 p
   6. Csörgi László                  1.cs.    8 h.  255,04 p
   7. Papp István                    1.cs.    7 h.  228,27 p
   8. Kovács József                  1.cs.    7 h.  218,27 p
   9. Bajnóczi-Makádi                2.cs.    5 h.  210,62 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  196,28 p
  11. Majoros István                 1.cs.    5 h.  191,76 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.  164,27 p
  13. Majoros István                 2.cs.    5 h.  144,93 p
  14. Szekeres István                1.cs.    2 h.   66,04 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs.    2 h.   62,45 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1531,33 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1443,17 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1412,00 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1407,78 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1355,74 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1330,19 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h. 1314,47 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1311,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h. 1296,07 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1278,48 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1272,91 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   41 h. 1247,08 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   42 h. 1230,93 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   40 h. 1209,74 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h. 1198,02 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   40 h. 1186,44 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1185,31 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   36 h. 1152,13 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   38 h. 1135,85 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1127,84 p
  21. Tomori László                  2.cs. A23   37 h. 1115,79 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   39 h. 1113,25 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1098,23 p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   36 h. 1093,48 p
  25. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1089,01 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1083,24 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   35 h. 1081,51 p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h. 1063,15 p
  29. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   38 h. 1059,76 p
  30. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   38 h. 1058,76 p
  31. Hegyi László                   1.cs. A04   35 h. 1049,36 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h. 1042,71 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   38 h. 1028,63 p
  34. Szollos Béla                   1.cs. A64   34 h. 1019,84 p
  35. Csányi Sándor                  1.cs. A12   34 h. 1009,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   48 h. 1493,35 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   46 h. 1453,40 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   40 h. 1430,40 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   43 h. 1275,40 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12   43 h. 1271,92 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   42 h. 1264,76 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   39 h. 1229,83 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   42 h. 1187,86 p
   9. Kaszás László                  1.cs. A26   37 h. 1178,27 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.   46 h. 1420,19 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   42 h. 1227,31 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.   39 h. 1106,67 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs.   36 h. 1067,87 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   35 h. 1012,88 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs.   33 h.  920,29 p
   7. Bajnóczi-Makádi                2.cs.   31 h.  880,39 p
   8. Boda Ákos                      2.cs.   27 h.  801,51 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs.   26 h.  666,54 p
  10. Csörgi László                  1.cs.   22 h.  600,14 p
  11. Kovács József                  1.cs.   23 h.  592,02 p
  12. Majoros István                 1.cs.   20 h.  530,86 p
  13. Papp István                    1.cs.   13 h.  400,01 p
  14. Majoros István                 2.cs.   15 h.  371,25 p
  15. Szekeres István                1.cs.    6 h.  155,98 p
  16. Csörgi László                  2.cs.    5 h.  122,85 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.    4 h.   90,57 p
  18. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   14,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1895,38 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1725,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   59 h. 1723,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   52 h. 1578,05 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   53 h. 1498,38 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1452,79 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   48 h. 1419,00 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h. 1396,86 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h. 1375,18 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h. 1364,03 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1352,94 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   45 h. 1349,46 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   46 h. 1342,36 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1311,53 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1306,74 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   43 h. 1296,37 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   45 h. 1291,49 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   42 h. 1273,09 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   45 h. 1254,92 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1247,81 p
  21. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1213,14 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1207,08 p
  23. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   40 h. 1168,00 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1163,45 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1154,94 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1150,36 p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1145,86 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   44 h. 1136,54 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   40 h. 1133,81 p
  30. Tomori László                  1.cs. A23   37 h. 1118,77 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   40 h. 1115,57 p
  32. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1115,24 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1071,12 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26   38 h. 1063,90 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1061,20 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 1952,12 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   63 h. 1820,46 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   55 h. 1640,69 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   51 h. 1430,58 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   47 h. 1364,67 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   47 h. 1352,32 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26   43 h. 1295,31 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   46 h. 1289,75 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   42 h. 1287,66 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.   52 h. 1541,37 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs.   44 h. 1260,36 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.   43 h. 1189,22 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs.   39 h. 1127,69 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   36 h. 1033,01 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs.   35 h.  956,77 p
   7. Bajnóczi-Makádi                2.cs.   33 h.  933,76 p
   8. Boda Ákos                      2.cs.   27 h.  801,51 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs.   27 h.  693,39 p
  10. Csörgi László                  1.cs.   22 h.  600,14 p
  11. Kovács József                  1.cs.   23 h.  592,02 p
  12. Majoros István                 1.cs.   21 h.  546,10 p
  13. Papp István                    1.cs.   13 h.  400,01 p
  14. Majoros István                 2.cs.   15 h.  371,25 p
  15. Szekeres István                1.cs.    6 h.  155,98 p
  16. Csörgi László                  2.cs.    5 h.  122,85 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.    4 h.   90,57 p
  18. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   14,70 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 142,22p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 138,65p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 135,94p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,39p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,09p
  6. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,32p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,39p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 126,29p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,86p
 10. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
 11. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 121,60p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 120,43p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 120,32p
 14. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 120,30p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 120,08p
 16. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 119,34p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 118,17p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 117,89p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 117,65p
 20. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 117,03p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 116,98p
 22. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 116,43p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 115,05p
 24. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 113,36p
 25. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 112,10p
 26. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 109,84p
 27. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 108,73p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 108,18p
 29. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 108,14p
 30. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 107,76p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 121,49p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 117,66p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 114,82p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 110,15p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 109,75p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 107,62p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  87,69p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  3h  59,08p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,84p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,56p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  92,11p
 13. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,50p
 15. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  88,02p
 16. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  81,78p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  79,35p
 21. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,83p
 22. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  77,21p
 23. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  73,59p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  71,28p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  71,12p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257492   T  2h  69,92p
 28. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
 29. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14308   T  2h  67,09p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  66,92p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 141,82p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 136,92p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 136,79p
  4. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 130,42p
  5. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 124,88p
  6. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 124,70p
  7. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 122,72p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 120,99p
  9. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 117,25p
 10. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 116,73p
 11. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 114,57p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 112,24p
 13. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 110,56p
 14. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 110,38p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302132   H  3h 105,68p
 16. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h 103,57p
 17. Fodor László                   A04 HU 11-07-29226    H  3h 100,23p
 18. Dorner György                  A12 HU 12-D-462544    H  3h  99,02p
 19. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  3h  98,83p
 20. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h  96,56p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,23p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  80,60p
  3. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  75,85p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  66,32p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  64,88p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  64,87p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  63,33p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  2h  59,97p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  59,16p
 10. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 11-07-29289    T  2h  58,28p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 121,31p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 113,39p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 110,63p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302132   H  3h 107,00p
  5. Ács Ferenc                     A50 HU 11-D-346298    H  3h  95,48p
  6. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26726    H  3h  90,96p
  7. Ács Ferenc                     A50 HU 11-07-30860    H  3h  84,42p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  95,54p
  9. Kovács József                  A50 HU-11- 07-30781   H  2h  84,67p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-30375   H  2h  84,66p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  95,13p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  82,34p
  3. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  75,44p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  67,99p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  65,78p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  62,61p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  61,07p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  2h  58,67p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 329,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 263,08p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 277,09p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 266,82p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 254,25p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  8h 242,88p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 238,05p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 11. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  8h 199,96p
 12. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 13. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 248,72p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 16. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 239,28p
 17. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 225,32p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 20. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 223,04p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 221,95p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 220,04p
 24. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 26. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 212,99p
 27. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,49p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 30. Horváth János                  A04 HU 12-D-462117    H  7h 204,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 329,18p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 240,04p
  3. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  7h 224,35p
  5. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 217,81p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 206,80p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  7h 201,36p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,70p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 186,73p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 166,99p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 214,11p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 189,44p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 165,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 21. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,57p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 24. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  6h 160,66p
 25. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  6h 147,40p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 123,24p
 28. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 178,81p
 29. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 171,19p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 262,41p
  2. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  9h 218,41p
  3. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 241,00p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 237,44p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 232,02p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  8h 231,43p
  7. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  8h 219,07p
  8. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344044    H  8h 198,57p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 259,71p
 10. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 252,96p
 11. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 245,35p
 12. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 231,39p
 13. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 230,18p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 226,40p
 15. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 225,54p
 16. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 224,45p
 17. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  7h 223,99p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 222,00p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 215,58p
 20. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  7h 211,53p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 223,47p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 180,32p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 171,44p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 188,36p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 168,29p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 165,25p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 169,81p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  5h 151,17p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 150,49p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  5h 150,29p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  5h 149,28p
 14. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 142,12p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  5h 132,34p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 130,92p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  5h 128,62p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  5h 122,98p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  5h 122,63p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  5h  98,49p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 210,17p
  2. Ács Ferenc                     A50 HU 11-07-30860    H  7h 188,95p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  6h 222,52p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  6h 202,12p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  6h 199,39p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  6h 182,53p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-30375   H  6h 182,35p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531018   H  6h 178,58p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  6h 177,22p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-30811   H  6h 173,42p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 208,96p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 159,84p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 154,27p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 166,40p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 151,92p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  5h 148,73p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 146,95p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  5h 146,22p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  5h 145,77p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 142,04p