Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2014.07.08 17:39:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.09 15:53:17
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.09 15:55:22
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.07 17:39:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2014.07.05 07:40
Időjárás         : Esős, változékony
Kisérő           : Tomori László
Központi táv     : 639000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 51
Legkisebb pont   : 20,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   112   22   28   1329,47   1166,48   1133,20
A12 Aszód              10   11    96   19   24   1333,40   1250,09   1198,26
A26 Kartal              7   11   102   20   26   1320,49   1188,19   1166,74
A50 Zsámbok            10   17   184   37   46   1298,65   1142,26   1048,53
V10 Hatvan              9   16   135   27   34   1298,57   1128,49   1076,94
Hatvan I.              45   68   629  126  157   1333,40   1164,81   1121,52
A23 Nagykáta           22   38   343   69   86   1322,29   1141,60   1117,24
A36 Tápiószecso         9   11    87   17   22   1319,12   1233,87   1197,45
A64 Szentmártonkáta    10   10    81   16   20   1263,23   1165,63   1140,20
R38 Jászberény          8   11    76   15   19   1254,92   1018,04    952,28
Hatvan II.             49   70   587  117  147   1322,29   1163,06   1124,92
Tagszövetségben        94  138  1216  243  304   1333,40   1163,86   1123,84

A64 egyesületi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. HU 11-09-10921    T 1263,23 m/p
   2. Fejos Károly                   1.cs. HU 11-D-362123    T 1262,95 m/p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs. HU 11-09-09480    T 1251,32 m/p
   4. Babicz János                   1.cs. HU 13-D-596455    H 1243,47 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. HU-09- 09-96876   T 1242,77 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 645860 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  41,34p    R:  38.   2h  57,98p    T:  77.   2h  56,45p
Összesített E:  12.   5h 134,67p    R:  76.   4h 110,02p    T: 151.   5h 122,43p
   HU-11- 09-10853   H 05 16:35:15  1206,65 m/p   7  41,34   79  34,65  178  33,12
   HU-11- 09-10823   H 05 17:07:10  1138,75 m/p   0   0,00  133  23,33  275  23,33

Babicz János                    1.cs. Dt: 646188 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  95,02p    R:  16.   4h 115,98p    T:  36.   4h 114,92p
Összesített E:   7.  21h 552,19p    R:  40.  20h 477,81p    T:  84.  21h 505,51p
   HU 13-D-596455    H 05 16:19:40  1243,47 m/p   4  46,17   46  41,57  103  40,70
   HU 13-D-596480    H 05 16:53:51  1166,72 m/p  15  28,45  111  27,95  233  27,57
   HU 13-D-596494    H 05 17:06:44  1140,20 m/p  20  20,40  131  23,75  271  23,73
   HU 12-D-561606    H 05 17:08:17  1137,09 m/p   0   0,00  136  22,71  279  22,92

Babicz József                   1.cs. Dt: 646207 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  60,12p    R:  37.   2h  58,83p    T:  74.   2h  57,37p
Összesített E:   4.  29h 754,09p    R:  30.  25h 629,04p    T:  61.  26h 657,11p
   HU-11- 09-11103   H 05 16:45:09  1185,37 m/p  12  33,28   96  31,09  208  30,10
   HU-11- D-437067   H 05 16:54:23  1165,63 m/p  16  26,84  112  27,74  236  27,27

Dósa József                     1.cs. Dt: 641456 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  45,63p    R:  33.   3h  71,26p    T:  66.   3h  71,20p
Összesített E:   6.  21h 598,22p    R:  36.  21h 569,41p    T:  76.  21h 559,94p
   HU-11- D-402770   H 05 16:53:36  1158,70 m/p  18  23,62  120  26,06  251  25,75
   HU-11- D-402779   H 05 17:01:33  1142,30 m/p  19  22,01  129  24,17  267  24,14
   HU-11- D-402741   H 05 17:07:39  1130,02 m/p   0   0,00  144  21,03  295  21,31

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 646100 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 149,24p    R:   9.   4h 138,19p    T:  26.   4h 134,32p
Összesített E:   1.  40h1232,25p    R:  11.  40h1117,20p    T:  22.  39h1113,25p
   HU 11-09-10921    T 05 16:11:28  1263,23 m/p   1  51,00   29  45,13   69  44,13
   HU 12-07-34867    T 05 16:37:31  1202,01 m/p   9  38,12   84  33,60  187  32,22
   HU 11-09-10907    H 05 16:40:45  1194,82 m/p  11  34,89   90  32,35  196  31,31
   HU 12-07-34863    H 05 16:55:07  1163,90 m/p  17  25,23  115  27,11  242  26,66

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 645809 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  81,06p    R:  31.   2h  74,75p    T:  63.   2h  73,22p
Összesített E:   5.  25h 659,87p    R:  38.  21h 532,05p    T:  74.  23h 566,65p
   HU 11-D-362123    T 05 16:11:21  1262,95 m/p   2  49,39   30  44,92   70  44,03
   HU 11-13-64424    H 05 16:46:50  1181,00 m/p  13  31,67  102  29,83  217  29,19

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 645223 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h 106,30p    R:  23.   3h  95,15p    T:  53.   3h  92,20p
Összesített E:   2.  36h1136,17p    R:  18.  34h1006,26p    T:  34.  34h1019,84p
   HU 12-D-530270    H 05 16:35:14  1205,50 m/p   8  39,73   80  34,44  179  33,02
   HU 12-07-34767    T 05 16:39:51  1195,19 m/p  10  36,51   89  32,56  195  31,41
   HU 12-D-530249    H 05 16:52:15  1168,35 m/p  14  30,06  110  28,15  231  27,77

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 646322 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  87,51p    R:  13.   4h 123,11p    T:  31.   4h 121,60p
Összesített E:   3.  34h1024,77p    R:  20.  34h 960,89p    T:  36.  35h 989,00p
   HU-09- 09-96876   T 05 16:20:04  1242,77 m/p   5  44,56   47  41,36  106  40,40
   HU-11- D-397212   H 05 16:26:19  1228,01 m/p   6  42,95   63  38,01  139  37,06
   HU-13- D-619029   H 05 17:08:20  1137,22 m/p   0   0,00  135  22,92  278  23,03
   HU-13- D-619004   T 05 17:12:33  1128,85 m/p   0   0,00  145  20,82  297  21,11

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 646326 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  47,78p    R:  40.   1h  42,41p    T:  82.   1h  41,81p
Összesített E:   8.  16h 474,46p    R:  44.  15h 419,54p    T:  92.  15h 434,58p
   HU 11-09-09480    T 05 16:16:31  1251,32 m/p   3  47,78   42  42,41   92  41,81

Tagszövetségi díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
  11. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
  12. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
  13. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
  14. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  15. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p
  16. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10 HU 12-D-464054    H 1298,57 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12- 07-34493   T 1298,10 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 09-07-19980    H 1297,64 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535116   H 1297,09 m/p
  20. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1295,04 m/p
  21. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33043    H 1294,69 m/p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
  23. Majoros István                 1.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1294,60 m/p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1290,50 m/p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1290,06 m/p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1288,33 m/p
  28. Csikós István                  1.cs. V10 HU 12-07-36457    H 1286,15 m/p
  29. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-530520    H 1285,32 m/p
  30. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1284,56 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464636    H 1284,22 m/p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1283,85 m/p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-07-26342    H 1283,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1282,64 m/p
  36. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-D-538316    T 1282,21 m/p
  37. Boda Ákos                      0.cs. A50 HU-13- D-619120   T 1282,12 m/p
  38. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  39. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p
  40. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34192    H 1280,67 m/p
  41. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346144   H 1280,35 m/p
  42. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33123    H 1280,04 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 09-09-95153    H 1279,90 m/p
  44. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-10- D-257060   H 1279,57 m/p
  45. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-  0365769   T 1279,12 m/p
  46. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1276,96 m/p
  47. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1276,82 m/p
  48. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1276,17 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1275,73 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601983   H 1275,65 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   4. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
   7. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  10. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  243,59 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  240,36 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  219,86 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  201,27 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  243,89 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  227,12 p
   3. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  213,29 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  207,42 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  171,10 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.  149,24 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.  106,30 p
   3. Babicz János                   1.cs.    3 h.   95,02 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   87,51 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.    2 h.   81,06 p
   6. Babicz József                  1.cs.    2 h.   60,12 p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs.    1 h.   47,78 p
   8. Dósa József                    1.cs.    2 h.   45,63 p
   9. Babicz István                  1.cs.    1 h.   41,34 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  332,87 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  298,93 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  272,68 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  232,27 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  304,39 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  280,70 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  239,14 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  213,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  171,10 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.  149,24 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.  106,30 p
   3. Babicz János                   1.cs.    3 h.   95,02 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   87,51 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.    2 h.   81,06 p
   6. Babicz József                  1.cs.    2 h.   60,12 p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs.    1 h.   47,78 p
   8. Dósa József                    1.cs.    2 h.   45,63 p
   9. Babicz István                  1.cs.    1 h.   41,34 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  666,04 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  592,73 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  585,15 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  550,28 p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  540,98 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  518,85 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  514,26 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  513,81 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  509,11 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  488,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  482,13 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  13. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  451,64 p
  15. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  446,60 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   11 h.  429,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  424,86 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  418,22 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  416,59 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  407,59 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   11 h.  400,07 p
  23. Mészáros Mihály                1.cs. A36   11 h.  398,73 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  392,46 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  380,92 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  377,17 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  375,52 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  578,03 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  574,12 p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  518,81 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  499,01 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  498,28 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   13 h.  497,74 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  478,06 p

A64 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs.   13 h.  486,17 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.   13 h.  480,73 p
   3. Babicz József                  1.cs.    9 h.  323,95 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    8 h.  285,99 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.  226,30 p
   6. Babicz János                   1.cs.    7 h.  205,24 p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs.    4 h.  156,37 p
   8. Dósa József                    1.cs.    3 h.   84,27 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   83,84 p
  10. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   82,51 p
  11. Babicz István                  1.cs.    2 h.   62,23 p
  12. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   35,66 p
  13. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,49 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1531,33 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1443,17 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1412,00 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1407,78 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1355,74 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1330,19 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h. 1314,47 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1311,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h. 1296,07 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1278,48 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1272,91 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   41 h. 1247,08 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   42 h. 1230,93 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   40 h. 1209,74 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h. 1198,02 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   40 h. 1186,44 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1185,31 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   36 h. 1152,13 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   38 h. 1135,85 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1127,84 p
  21. Tomori László                  2.cs. A23   37 h. 1115,79 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   39 h. 1113,25 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1098,23 p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   36 h. 1093,48 p
  25. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1089,01 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1083,24 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   35 h. 1081,51 p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h. 1063,15 p
  29. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   38 h. 1059,76 p
  30. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   38 h. 1058,76 p
  31. Hegyi László                   1.cs. A04   35 h. 1049,36 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h. 1042,71 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   38 h. 1028,63 p
  34. Szollos Béla                   1.cs. A64   34 h. 1019,84 p
  35. Csányi Sándor                  1.cs. A12   34 h. 1009,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1518,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1338,10 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1322,35 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1303,67 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   43 h. 1289,15 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36   43 h. 1286,70 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   41 h. 1260,24 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   42 h. 1239,59 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36   40 h. 1209,50 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   40 h. 1232,25 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.   36 h. 1136,17 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   34 h. 1024,77 p
   4. Babicz József                  1.cs.   29 h.  754,09 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.   25 h.  659,87 p
   6. Dósa József                    1.cs.   21 h.  598,22 p
   7. Babicz János                   1.cs.   21 h.  552,19 p
   8. Zakar Menyhért                 1.cs.   16 h.  474,46 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.   17 h.  407,38 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  363,23 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    6 h.  161,24 p
  12. Babicz István                  1.cs.    5 h.  134,67 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.  106,33 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   61,36 p
  15. Babicz János                   2.cs.    2 h.   58,50 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1895,38 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1725,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   59 h. 1723,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   52 h. 1578,05 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   53 h. 1498,38 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1452,79 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   48 h. 1419,00 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h. 1396,86 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h. 1375,18 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h. 1364,03 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1352,94 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   45 h. 1349,46 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   46 h. 1342,36 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1311,53 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1306,74 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   43 h. 1296,37 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   45 h. 1291,49 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   42 h. 1273,09 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   45 h. 1254,92 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1247,81 p
  21. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1213,14 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1207,08 p
  23. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   40 h. 1168,00 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1163,45 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1154,94 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1150,36 p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1145,86 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   44 h. 1136,54 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   40 h. 1133,81 p
  30. Tomori László                  1.cs. A23   37 h. 1118,77 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   40 h. 1115,57 p
  32. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1115,24 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1071,12 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26   38 h. 1063,90 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1061,20 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1717,91 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   52 h. 1474,77 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   49 h. 1423,20 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   46 h. 1412,21 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h. 1362,03 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1345,48 p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36   44 h. 1311,31 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   46 h. 1311,18 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   45 h. 1305,53 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   41 h. 1254,28 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.   38 h. 1174,57 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   36 h. 1062,91 p
   4. Babicz József                  1.cs.   31 h.  801,74 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.   25 h.  659,87 p
   6. Dósa József                    1.cs.   21 h.  598,22 p
   7. Babicz János                   1.cs.   21 h.  552,19 p
   8. Zakar Menyhért                 1.cs.   16 h.  474,46 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.   17 h.  407,38 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.   16 h.  363,23 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    6 h.  161,24 p
  12. Babicz István                  1.cs.    5 h.  134,67 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.  106,33 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   61,36 p
  15. Babicz János                   2.cs.    2 h.   58,50 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 142,22p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 138,65p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 135,94p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,39p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,09p
  6. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,32p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,39p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 126,29p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,86p
 10. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
 11. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 121,60p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 120,43p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 120,32p
 14. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 120,30p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 120,08p
 16. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 119,34p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 118,17p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 117,89p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 117,65p
 20. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 117,03p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 116,98p
 22. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 116,43p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 115,05p
 24. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 113,36p
 25. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 112,10p
 26. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 109,84p
 27. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 108,73p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 108,18p
 29. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 108,14p
 30. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 107,76p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 121,49p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 117,66p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 114,82p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 110,15p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 109,75p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 107,62p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  87,69p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  3h  59,08p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,84p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,56p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  92,11p
 13. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,50p
 15. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  88,02p
 16. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  81,78p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  79,35p
 21. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,83p
 22. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  77,21p
 23. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  73,59p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  71,28p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  71,12p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257492   T  2h  69,92p
 28. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
 29. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14308   T  2h  67,09p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  66,92p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,46p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,40p
  3. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,55p
  4. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 124,68p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,21p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 119,57p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 119,57p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 119,54p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 119,47p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 115,54p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 115,30p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 114,31p
 13. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 113,97p
 14. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 111,37p
 15. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 104,86p
 16. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 104,48p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h 100,20p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  3h  96,12p
 19. Lengyel János                  A23 HU-12- 09-13868   H  3h  72,16p
 20. Babicz János                   A64 HU 13-D-596494    H  3h  71,86p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 124,64p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 118,68p
  3. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 115,23p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 113,44p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 108,26p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 105,14p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 104,20p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  94,82p
  9. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  94,35p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  90,19p
 11. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,73p
 12. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  89,70p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  83,95p
 14. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  78,96p
 15. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,32p
 16. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  77,72p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  76,80p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  74,67p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  70,12p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  69,66p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Károly                   A64 HU 11-13-64424    H  3h  92,30p
  2. Babicz János                   A64 HU 13-D-596494    H  3h  82,19p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  2h  86,76p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530240    H  2h  71,02p
  5. Babicz József                  A64 HU-11- 09-11103   H  2h  68,79p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  2h  66,98p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 11-09-11030    H  2h  62,87p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397212   H  2h  62,15p
  9. Babicz József                  A64 HU-11- D-437067   H  2h  50,15p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34863    H  2h  49,25p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 135,62p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 123,99p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 120,16p
  4. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  91,87p
  5. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  85,95p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  66,85p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34867    T  2h  66,58p
  8. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  48,43p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 13-D-605919    T  2h  43,19p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 329,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 263,08p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 277,09p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 266,82p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 254,25p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  8h 242,88p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 238,05p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 11. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  8h 199,96p
 12. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 13. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 248,72p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 16. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 239,28p
 17. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 225,32p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 20. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 223,04p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 221,95p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 220,04p
 24. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 26. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 212,99p
 27. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,49p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 30. Horváth János                  A04 HU 12-D-462117    H  7h 204,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 329,18p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 240,04p
  3. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  7h 224,35p
  5. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 217,81p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 206,80p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  7h 201,36p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,70p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 186,73p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 166,99p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 214,11p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 189,44p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 165,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 21. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,57p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 24. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  6h 160,66p
 25. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  6h 147,40p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 123,24p
 28. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 178,81p
 29. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 171,19p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 327,29p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 254,48p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 262,95p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 255,07p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 234,90p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 244,07p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 226,41p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 222,33p
  9. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 216,91p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 207,17p
 11. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
 12. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  7h 198,49p
 13. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 180,74p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  7h 174,02p
 15. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 164,60p
 16. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  6h 222,70p
 17. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 208,87p
 18. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  6h 208,74p
 19. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,44p
 20. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  6h 201,51p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 328,17p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 235,44p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 219,58p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 211,42p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 197,59p
  6. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 185,27p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 176,28p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 213,70p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 200,84p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 197,05p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 194,76p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 176,42p
 13. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 175,25p
 14. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,26p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,00p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,54p
 17. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 176,88p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 176,00p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  5h 168,18p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 160,58p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 219,83p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  6h 158,69p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 11-09-11030    H  5h 163,71p
  4. Fejos Károly                   A64 HU 11-13-64424    H  5h 144,75p
  5. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  5h 138,58p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  5h 125,58p
  7. Dósa József                    A64 HU-11- D-402713   H  4h 138,68p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  4h 134,26p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h 129,88p
 10. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  4h 122,75p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 265,16p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 200,73p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 169,82p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 165,95p
  5. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  6h 139,13p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 175,95p
  7. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 174,71p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  5h 140,64p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  4h 143,51p
 10. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  4h 128,61p