Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2014.07.08 17:39:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.09 15:53:17
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.09 15:55:34
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.07 17:39:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2014.07.05 07:40
Időjárás         : Esős, változékony
Kisérő           : Tomori László
Központi táv     : 639000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 51
Legkisebb pont   : 20,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   112   22   28   1329,47   1166,48   1133,20
A12 Aszód              10   11    96   19   24   1333,40   1250,09   1198,26
A26 Kartal              7   11   102   20   26   1320,49   1188,19   1166,74
A50 Zsámbok            10   17   184   37   46   1298,65   1142,26   1048,53
V10 Hatvan              9   16   135   27   34   1298,57   1128,49   1076,94
Hatvan I.              45   68   629  126  157   1333,40   1164,81   1121,52
A23 Nagykáta           22   38   343   69   86   1322,29   1141,60   1117,24
A36 Tápiószecso         9   11    87   17   22   1319,12   1233,87   1197,45
A64 Szentmártonkáta    10   10    81   16   20   1263,23   1165,63   1140,20
R38 Jászberény          8   11    76   15   19   1254,92   1018,04    952,28
Hatvan II.             49   70   587  117  147   1322,29   1163,06   1124,92
Tagszövetségben        94  138  1216  243  304   1333,40   1163,86   1123,84

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 12-D-464054    H 1298,57 m/p
   2. Csikós István                  1.cs. HU 12-07-36457    H 1286,15 m/p
   3. Csikós István                  1.cs. HU 12-07-36469    H 1275,63 m/p
   4. Kiss József                    2.cs. HU 12-07-34916    H 1255,35 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU 10-07-28026    H 1253,29 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 640586 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  90,87p    R:  32.   3h  73,36p    T:  62.   3h  73,92p
Összesített E:   2.  43h1215,88p    R:  28.  32h 816,58p    T:  53.  31h 776,55p
   HU 12-D-463680    H 05 16:49:54  1164,81 m/p  20  33,38  126  26,48  239  26,96
   HU 11-07-32281    H 05 16:57:05  1149,79 m/p  24  29,67  134  24,91  257  25,15
   HU 12-D-561588    H 05 17:05:39  1132,38 m/p  26  27,82  149  21,97  290  21,81

Balázs István                   2.cs. Dt: 640586 Kg:   8 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 157,63p    R:  14.   4h 137,70p    T:  23.   4h 140,47p
Összesített E:  10.  18h 524,16p    R:  53.  13h 345,27p    T: 108.  12h 323,12p
   HU 13-D-620092    H 05 16:17:14  1238,37 m/p   9  43,58   65  38,45  119  39,08
   HU 13-D-620070    H 05 16:17:34  1237,58 m/p  10  42,65   67  38,05  121  38,88
   HU 11-D-345432    H 05 16:22:13  1226,56 m/p  12  40,80   78  35,90  141  36,86
   HU 13-D-620091    H 05 16:53:01  1158,25 m/p  23  30,60  132  25,30  252  25,65

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 646266 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  26,89p    R:  50.   1h  21,18p    T: 103.   1h  21,01p
Összesített E:  11.  22h 515,87p    R:  69.   8h 181,29p    T: 139.   8h 177,19p
   HU 12-D-463856    H 05 17:12:41  1128,49 m/p  27  26,89  153  21,18  298  21,01

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 646266 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  61,20p    R:  46.   1h  30,80p    T:  92.   1h  32,01p
Összesített E:  15.  11h 288,99p    R:  79.   3h  92,11p    T: 153.   4h 109,16p
   HU 13-D-596548    T 05 16:38:25  1200,31 m/p  16  37,09  104  30,80  189  32,01
   HU 13-D-619776    T 05 17:20:27  1113,39 m/p  30  24,11    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 634193 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h 120,55p    R:  29.   2h  91,41p    T:  50.   2h  94,22p
Összesített E:   7.  25h 662,18p    R:  48.  16h 410,93p    T: 104.  13h 350,91p
   HU 12-07-36457    H 05 15:53:02  1286,15 m/p   2  50,07   21  47,08   28  48,27
   HU 12-07-36469    H 05 15:57:06  1275,63 m/p   3  49,15   35  44,33   51  45,95
   HU 11-D-345482    H 05 17:23:41  1086,42 m/p  33  21,33    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 637406 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 144,66p    R:  26.   3h 102,59p    T:  42.   3h 106,04p
Összesített E:   4.  39h1069,72p    R:  31.  26h 668,51p    T:  68.  24h 627,65p
   HU 12-D-464931    H 05 16:12:44  1243,11 m/p   8  44,51   58  39,82  104  40,60
   HU 12-D-463768    H 05 16:28:55  1205,08 m/p  14  38,95  100  31,58  181  32,82
   HU 10-O-1439      H 05 16:29:45  1203,18 m/p  15  38,02  102  31,19  183  32,62
   HU 10-07-24538    H 05 17:13:23  1111,63 m/p  31  23,18    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 635002 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  71,40p    R:  37.   2h  58,06p    T:  73.   2h  59,78p
Összesített E:   3.  39h1106,82p    R:  34.  27h 658,61p    T:  65.  26h 637,67p
   HU 10-D-253977    H 05 16:29:45  1198,68 m/p  17  36,16  105  30,60  190  31,91
   HU 09-07-24364    H 05 16:42:50  1169,79 m/p  18  35,24  121  27,46  230  27,87

Kiss József                     1.cs. Dt: 634493 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 200,28p    R:   4.   5h 169,29p    T:   9.   5h 172,19p
Összesített E:   1.  50h1756,39p    R:   1.  48h1493,35p    T:   2.  46h1443,17p
   HU 10-07-28026    H 05 16:06:13  1253,29 m/p   5  47,29   48  41,78   88  42,21
   HU 11-07-31282    H 05 16:08:28  1247,74 m/p   6  46,36   55  40,41  100  41,00
   HU 11-07-31275    H 05 16:19:32  1221,16 m/p  13  39,87   86  34,33  156  35,35
   HU 11-07-31268    H 05 16:44:20  1165,53 m/p  19  34,31  125  26,68  237  27,17
   HU 11-07-31286    H 05 16:45:25  1163,22 m/p  21  32,45  128  26,09  244  26,46
   HU 09-07-22956    H 05 17:15:56  1101,59 m/p  32  22,25    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 634493 Kg:   5 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h 119,62p    R:  25.   3h 103,18p    T:  44.   3h 104,52p
Összesített E:   6.  29h 840,18p    R:  41.  19h 526,97p    T:  82.  19h 520,34p
   HU 12-07-34916    H 05 16:05:23  1255,35 m/p   4  48,22   45  42,37   79  43,12
   HU 12-07-34923    H 05 16:08:35  1247,45 m/p   7  45,44   56  40,21  101  40,90
   HU 12-07-34908    H 05 17:04:24  1124,09 m/p  28  25,96  156  20,60  303  20,50

Kovács József                   1.cs. Dt: 636897 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h 105,72p    R:  42.   2h  48,84p    T:  80.   2h  49,28p
Összesített E:   8.  25h 640,04p    R:  56.  13h 313,17p    T: 118.  11h 264,40p
   HU 13-07-39000    H 05 16:49:34  1158,74 m/p  22  31,53  131  25,50  250  25,85
   HU 13-07-38981    H 05 16:59:10  1138,85 m/p  25  28,75  142  23,34  274  23,43
   HU 12-D-464108    H 05 17:08:40  1119,83 m/p  29  25,04    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38984    H 05 17:31:19  1076,94 m/p  34  20,40    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 638918 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  51,00p    R:  41.   1h  49,04p    T:  79.   1h  49,49p
Összesített E:  12.  17h 487,90p    R:  57.  11h 301,74p    T: 112.  11h 298,58p
   HU 12-D-464054    H 05 15:52:01  1298,57 m/p   1  51,00   11  49,04   16  49,49

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 638918 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  41,73p    R:  43.   1h  36,88p    T:  85.   1h  37,67p
Összesített E:   5.  32h 985,82p    R:  35.  22h 639,36p    T:  63.  23h 653,01p
   HU 12-D-464011    H 05 16:18:13  1232,92 m/p  11  41,73   73  36,88  133  37,67

Tagszövetségi díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
  11. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
  12. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
  13. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
  14. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  15. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p
  16. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10 HU 12-D-464054    H 1298,57 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12- 07-34493   T 1298,10 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 09-07-19980    H 1297,64 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535116   H 1297,09 m/p
  20. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1295,04 m/p
  21. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33043    H 1294,69 m/p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
  23. Majoros István                 1.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1294,60 m/p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1290,50 m/p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1290,06 m/p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1288,33 m/p
  28. Csikós István                  1.cs. V10 HU 12-07-36457    H 1286,15 m/p
  29. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-530520    H 1285,32 m/p
  30. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1284,56 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464636    H 1284,22 m/p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1283,85 m/p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-07-26342    H 1283,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1282,64 m/p
  36. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-D-538316    T 1282,21 m/p
  37. Boda Ákos                      0.cs. A50 HU-13- D-619120   T 1282,12 m/p
  38. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  39. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p
  40. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34192    H 1280,67 m/p
  41. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346144   H 1280,35 m/p
  42. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33123    H 1280,04 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 09-09-95153    H 1279,90 m/p
  44. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-10- D-257060   H 1279,57 m/p
  45. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-  0365769   T 1279,12 m/p
  46. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1276,96 m/p
  47. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1276,82 m/p
  48. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1276,17 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1275,73 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601983   H 1275,65 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   5. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   6. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
   8. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
   9. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  10. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  243,59 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  240,36 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  219,86 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  201,27 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  239,89 p
   2. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  193,02 p
   3. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  187,52 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  169,29 p
   5. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  168,31 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  200,28 p
   2. Balázs István                  2.cs.    4 h.  157,63 p
   3. Detre Gusztáv                  1.cs.    4 h.  144,66 p
   4. Csikós István                  1.cs.    3 h.  120,55 p
   5. Kiss József                    2.cs.    3 h.  119,62 p
   6. Kovács József                  1.cs.    4 h.  105,72 p
   7. Balázs István                  1.cs.    3 h.   90,87 p
   8. Kevés Károly                   1.cs.    2 h.   71,40 p
   9. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   61,20 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    1 h.   51,00 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    1 h.   41,73 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   26,89 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  332,87 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  298,93 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  272,68 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  232,27 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  326,98 p
   2. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  193,02 p
   3. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  187,52 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  169,29 p
   5. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  168,31 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    6 h.  222,53 p
   2. Balázs István                  2.cs.    4 h.  157,63 p
   3. Detre Gusztáv                  1.cs.    4 h.  144,66 p
   4. Csikós István                  1.cs.    3 h.  120,55 p
   5. Kiss József                    2.cs.    3 h.  119,62 p
   6. Kovács József                  1.cs.    4 h.  105,72 p
   7. Balázs István                  1.cs.    3 h.   90,87 p
   8. Kevés Károly                   1.cs.    2 h.   71,40 p
   9. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   61,20 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    1 h.   51,00 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    1 h.   41,73 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   26,89 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  666,04 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  592,73 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  585,15 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  550,28 p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  540,98 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  518,85 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  514,26 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  513,81 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  509,11 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  488,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  482,13 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  13. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  451,64 p
  15. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  446,60 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   11 h.  429,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  424,86 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  418,22 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  416,59 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  407,59 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   11 h.  400,07 p
  23. Mészáros Mihály                1.cs. A36   11 h.  398,73 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  392,46 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  380,92 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  377,17 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  375,52 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  669,79 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  538,62 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  527,01 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  502,62 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   14 h.  487,25 p
   6. Hegyi László                   1.cs. A04   13 h.  467,55 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26   12 h.  448,24 p

V10 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   15 h.  625,13 p
   2. Balázs István                  1.cs.   10 h.  346,87 p
   3. Kiss József                    2.cs.    9 h.  315,24 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.    9 h.  313,89 p
   5. Kevés Károly                   1.cs.   10 h.  296,94 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    8 h.  292,16 p
   7. Balázs István                  2.cs.    8 h.  267,16 p
   8. Kovács József                  1.cs.    8 h.  229,54 p
   9. Csikós István                  1.cs.    6 h.  209,75 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    6 h.  191,51 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.  126,93 p
  12. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.  102,32 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.    3 h.   84,81 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   84,37 p
  15. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   57,39 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    1 h.   22,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1531,33 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1443,17 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1412,00 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1407,78 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1355,74 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1330,19 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h. 1314,47 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1311,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h. 1296,07 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1278,48 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1272,91 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   41 h. 1247,08 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   42 h. 1230,93 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   40 h. 1209,74 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h. 1198,02 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   40 h. 1186,44 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1185,31 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   36 h. 1152,13 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   38 h. 1135,85 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1127,84 p
  21. Tomori László                  2.cs. A23   37 h. 1115,79 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   39 h. 1113,25 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1098,23 p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   36 h. 1093,48 p
  25. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1089,01 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1083,24 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   35 h. 1081,51 p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h. 1063,15 p
  29. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   38 h. 1059,76 p
  30. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   38 h. 1058,76 p
  31. Hegyi László                   1.cs. A04   35 h. 1049,36 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h. 1042,71 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   38 h. 1028,63 p
  34. Szollos Béla                   1.cs. A64   34 h. 1019,84 p
  35. Csányi Sándor                  1.cs. A12   34 h. 1009,37 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   48 h. 1493,35 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   46 h. 1453,40 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   40 h. 1430,40 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   43 h. 1275,40 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12   43 h. 1271,92 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   42 h. 1264,76 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   39 h. 1229,83 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   42 h. 1187,86 p
   9. Kaszás László                  1.cs. A26   37 h. 1178,27 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   50 h. 1756,39 p
   2. Balázs István                  1.cs.   43 h. 1215,88 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   39 h. 1106,82 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.   39 h. 1069,72 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   32 h.  985,82 p
   6. Kiss József                    2.cs.   29 h.  840,18 p
   7. Csikós István                  1.cs.   25 h.  662,18 p
   8. Kovács József                  1.cs.   25 h.  640,04 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   21 h.  557,40 p
  10. Balázs István                  2.cs.   18 h.  524,16 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   22 h.  515,87 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   17 h.  487,90 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.   16 h.  410,51 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  293,10 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs.   11 h.  288,99 p
  16. Csikós István                  2.cs.   12 h.  257,69 p
  17. Nagy Dezso                     1.cs.   11 h.  254,94 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1895,38 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1725,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   59 h. 1723,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   52 h. 1578,05 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   53 h. 1498,38 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1452,79 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   48 h. 1419,00 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h. 1396,86 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h. 1375,18 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h. 1364,03 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1352,94 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   45 h. 1349,46 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   46 h. 1342,36 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1311,53 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1306,74 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   43 h. 1296,37 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   45 h. 1291,49 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   42 h. 1273,09 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   45 h. 1254,92 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1247,81 p
  21. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1213,14 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1207,08 p
  23. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   40 h. 1168,00 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1163,45 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1154,94 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1150,36 p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1145,86 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   44 h. 1136,54 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   40 h. 1133,81 p
  30. Tomori László                  1.cs. A23   37 h. 1118,77 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   40 h. 1115,57 p
  32. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1115,24 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1071,12 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26   38 h. 1063,90 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1061,20 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 1952,12 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   63 h. 1820,46 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   55 h. 1640,69 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   51 h. 1430,58 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   47 h. 1364,67 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   47 h. 1352,32 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26   43 h. 1295,31 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   46 h. 1289,75 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   42 h. 1287,66 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   73 h. 2354,06 p
   2. Balázs István                  1.cs.   49 h. 1335,32 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   44 h. 1224,74 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.   45 h. 1169,98 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   33 h. 1008,68 p
   6. Kiss József                    2.cs.   29 h.  840,18 p
   7. Csikós István                  1.cs.   25 h.  662,18 p
   8. Kovács József                  1.cs.   25 h.  640,04 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   21 h.  557,40 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs.   23 h.  530,71 p
  11. Balázs István                  2.cs.   18 h.  524,16 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   17 h.  487,90 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.   16 h.  410,51 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  293,10 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs.   11 h.  288,99 p
  16. Csikós István                  2.cs.   12 h.  257,69 p
  17. Nagy Dezso                     1.cs.   11 h.  254,94 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 142,22p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 138,65p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 135,94p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,39p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,09p
  6. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,32p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,39p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 126,29p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,86p
 10. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
 11. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 121,60p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 120,43p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 120,32p
 14. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 120,30p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 120,08p
 16. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 119,34p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 118,17p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 117,89p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 117,65p
 20. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 117,03p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 116,98p
 22. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 116,43p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 115,05p
 24. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 113,36p
 25. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 112,10p
 26. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 109,84p
 27. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 108,73p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 108,18p
 29. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 108,14p
 30. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 107,76p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 121,49p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 117,66p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 114,82p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 110,15p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 109,75p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 107,62p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  87,69p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  3h  59,08p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,84p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,56p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  92,11p
 13. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,50p
 15. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  88,02p
 16. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  81,78p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  79,35p
 21. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,83p
 22. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  77,21p
 23. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  73,59p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  71,28p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  71,12p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257492   T  2h  69,92p
 28. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
 29. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14308   T  2h  67,09p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  66,92p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 141,82p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 136,92p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 136,79p
  4. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 130,42p
  5. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 124,88p
  6. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 124,70p
  7. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 122,72p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 120,99p
  9. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 117,25p
 10. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 116,73p
 11. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 114,57p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 112,24p
 13. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 110,56p
 14. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 110,38p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302132   H  3h 105,68p
 16. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h 103,57p
 17. Fodor László                   A04 HU 11-07-29226    H  3h 100,23p
 18. Dorner György                  A12 HU 12-D-462544    H  3h  99,02p
 19. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  3h  98,83p
 20. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h  96,56p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,23p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  80,60p
  3. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  75,85p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  66,32p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  64,88p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  64,87p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  63,33p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  2h  59,97p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  59,16p
 10. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 11-07-29289    T  2h  58,28p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h 119,70p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  3h 114,94p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  3h 110,98p
  4. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  3h 104,46p
  5. Kiss József                    V10 HU 12-07-34923    H  3h 104,33p
  6. Balázs István                  V10 HU 12-D-463680    H  3h 103,09p
  7. Kovács József                  V10 HU 12-D-464108    H  3h  83,65p
  8. Balázs István                  V10 HU 11-07-32281    H  3h  70,83p
  9. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464054    H  2h  94,56p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  90,06p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  73,85p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 329,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 263,08p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 277,09p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 266,82p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 254,25p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  8h 242,88p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 238,05p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 11. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  8h 199,96p
 12. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 13. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 248,72p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 16. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 239,28p
 17. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 225,32p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 20. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 223,04p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 221,95p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 220,04p
 24. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 26. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 212,99p
 27. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,49p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 30. Horváth János                  A04 HU 12-D-462117    H  7h 204,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 329,18p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 240,04p
  3. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  7h 224,35p
  5. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 217,81p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 206,80p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  7h 201,36p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,70p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 186,73p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 166,99p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 214,11p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 189,44p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 165,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 21. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,57p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 24. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  6h 160,66p
 25. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  6h 147,40p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 123,24p
 28. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 178,81p
 29. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 171,19p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 262,41p
  2. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  9h 218,41p
  3. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 241,00p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 237,44p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 232,02p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  8h 231,43p
  7. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  8h 219,07p
  8. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344044    H  8h 198,57p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 259,71p
 10. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 252,96p
 11. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 245,35p
 12. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 231,39p
 13. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 230,18p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 226,40p
 15. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 225,54p
 16. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 224,45p
 17. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  7h 223,99p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 222,00p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 215,58p
 20. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  7h 211,53p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 223,47p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 180,32p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 171,44p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 188,36p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 168,29p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 165,25p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 169,81p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  5h 151,17p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 150,49p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  5h 150,29p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  5h 149,28p
 14. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 142,12p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  5h 132,34p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 130,92p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  5h 128,62p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  5h 122,98p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  5h 122,63p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  5h  98,49p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H 10h 319,37p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  9h 295,88p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  9h 285,94p
  4. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H  9h 256,66p
  5. Balázs István                  V10 HU 11-07-32281    H  9h 195,20p
  6. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  8h 254,85p
  7. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  8h 243,01p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  8h 237,07p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 10-D-253993    H  8h 219,65p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 251,72p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  4h 130,45p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  4h 125,35p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619711    T  3h  70,55p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 10-O-1434      T  3h  68,04p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  3h  58,41p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619730    T  2h  57,05p
  7. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 11-D-346991    T  2h  55,36p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596547    T  2h  52,40p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619776    T  2h  49,92p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619775    T  2h  48,85p