Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2014.07.15 17:24:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.17 15:18:28
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.17 15:22:33
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.14 17:24:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Melk 4.
Feleresztés ideje: 2014.07.12 07:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              8   13   115   23   29   1688,56   1614,52   1593,88
A12 Aszód              11   17   127   25   32   1678,81   1594,05   1584,30
A26 Kartal              6   13   100   20   25   1664,75   1572,01   1566,25
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1688,64   1604,47   1596,96
V10 Hatvan             11   21   176   35   44   1651,22   1541,80   1527,14
Hatvan I.              48   92   760  152  190   1688,64   1588,48   1581,41
A23 Nagykáta           20   51   433   87  108   1705,43   1643,55   1632,95
A36 Tápiószecso        10   17   149   30   37   1706,41   1630,14   1625,34
A64 Szentmártonkáta     9   12    91   18   23   1687,13   1627,89   1614,10
R38 Jászberény          8   13    94   19   24   1660,01   1557,63   1541,63
Hatvan II.             47   93   767  153  192   1706,41   1633,07   1625,08
Tagszövetségben        95  185  1527  305  382   1706,41   1616,50   1601,96

A12 egyesületi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. HU 10-D-253614    H 1678,81 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. HU 12-D-462505    H 1678,81 m/p
   3. Dorner György                  2.cs. HU 13-D-618161    H 1678,66 m/p
   4. Tóth József                    1.cs. HU 12-07-33014    H 1676,54 m/p
   5. Fehér László                   1.cs. HU 12-07-33047    H 1660,90 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 314168 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  39,94p    R:  40.   2h  44,34p    T: 109.   1h  20,01p
Összesített E:   4.  33h 902,91p    R:  19.  37h1088,95p    T:  40.  35h1029,38p
   HU 07-07-99654    H 12 10:13:48  1621,09 m/p  18  24,15   75  27,54  283  20,01
   HU 09-07-20198    H 12 10:18:13  1584,97 m/p  30  15,79  169  16,80    0   0,00

Csányi Sándor                   2.cs. Dt: 314168 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  24,85p    R:  47.   1h  27,77p    T: 108.   1h  20,13p
Összesített E:  19.   6h 143,77p    R:  69.   8h 192,97p    T: 133.   9h 200,78p
   HU 12-D-462440    H 12 10:13:46  1621,37 m/p  17  24,85   73  27,77  281  20,13

Dorner György                   1.cs. Dt: 313937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  71,30p    R:  24.   3h  85,83p    T:  59.   2h  66,50p
Összesített E:   1.  39h1400,50p    R:   3.  43h1516,23p    T:   5.  41h1478,50p
   HU 12-D-462505    H 12 10:07:00  1678,81 m/p   2  35,30    4  35,66   50  33,22
   HU 10-D-253614    H 12 10:07:00  1678,81 m/p   1  36,00    3  35,77   49  33,28
   HU 11-D-344302    H 12 10:18:31  1581,41 m/p   0   0,00  190  14,40    0   0,00

Dorner György                   2.cs. Dt: 313937 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  34,61p    R:  41.   1h  35,54p    T:  91.   1h  33,05p
Összesített E:   8.  23h 618,14p    R:  32.  25h 702,62p    T:  66.  24h 666,02p
   HU 13-D-618161    H 12 10:07:01  1678,66 m/p   3  34,61    5  35,54   53  33,05

Fehér László                    1.cs. Dt: 318828 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  97,31p    R:  18.   4h 104,00p    T:  63.   2h  57,49p
Összesített E:   2.  42h1181,03p    R:   7.  47h1375,92p    T:  19.  42h1243,93p
   HU 12-07-33047    H 12 10:11:57  1660,90 m/p   5  33,21   12  34,74  103  30,22
   HU 13-07-36989    H 12 10:13:54  1644,20 m/p  11  29,03   33  32,34  155  27,27
   HU 09-07-19980    H 12 10:20:45  1588,10 m/p  27  17,88  153  18,63    0   0,00
   HU 13-07-36974    H 12 10:20:46  1587,96 m/p  28  17,19  156  18,29    0   0,00

Fodor Zoltán                    1.cs. Dt: 318949 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  46,22p    R:  37.   2h  50,62p    T:  95.   1h  28,40p
Összesített E:  12.  13h 308,15p    R:  52.  15h 372,20p    T: 108.  14h 347,72p
   HU 13-07-36838    H 12 10:13:14  1650,59 m/p  10  29,73   28  32,91  135  28,40
   HU 13-07-36820    H 12 10:20:59  1586,94 m/p  29  16,49  161  17,71    0   0,00

Fogarassy László                1.cs. Dt: 314573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  79,44p    R:  21.   3h  89,48p    T:  52.   3h  71,77p
Összesített E:   6.  27h 770,81p    R:  25.  35h 970,76p    T:  50.  32h 893,03p
   HU 13-D-618199    H 12 10:11:52  1639,54 m/p  12  28,34   42  31,31  173  26,25
   HU 12-D-462592    H 12 10:11:54  1639,25 m/p  13  27,64   43  31,20  174  26,19
   HU 10-D-253665    H 12 10:14:13  1619,70 m/p  19  23,46   80  26,97  295  19,33

Gohér Attila                    1.cs. Dt: 319500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 121,47p    R:   9.   5h 128,10p    T:  71.   2h  53,51p
Összesített E:  10.  16h 402,90p    R:  44.  20h 510,04p    T: 102.  15h 390,46p
   HU 11-D-426528    H 12 10:12:28  1660,03 m/p   6  32,52   13  34,63  105  30,10
   HU 13-07-39953    H 12 10:15:57  1630,52 m/p  16  25,55   56  29,71  223  23,41
   HU 12-D-561533    T 12 10:19:59  1597,63 m/p  21  22,06  126  21,71    0   0,00
   HU 12-D-561503    T 12 10:20:10  1596,17 m/p  22  21,37  131  21,14    0   0,00
   HU 12-D-561517    T 12 10:20:15  1595,51 m/p  24  19,97  133  20,91    0   0,00
   HU 13-07-39962    T 12 10:21:40  1584,30 m/p  32  14,40  176  16,00    0   0,00

Kancsár József                  1.cs. Dt: 316815 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  57,37p    R:  32.   2h  63,65p    T:  72.   2h  53,46p
Összesített E:   3.  35h1031,81p    R:  14.  38h1168,39p    T:  33.  38h1136,70p
   HU 11-D-346884    H 12 10:11:48  1651,80 m/p   9  30,43   26  33,14  131  28,63
   HU 13-07-36919    H 12 10:13:57  1633,49 m/p  14  26,94   49  30,51  198  24,83

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 315091 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  18,58p    R:  55.   1h  20,23p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.  15h 404,51p    R:  46.  16h 470,37p    T:  91.  16h 463,27p
   HU 11-07-29815    H 12 10:17:47  1593,11 m/p  26  18,58  139  20,23    0   0,00

Petho László                    1.cs. Dt: 315249 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  98,02p    R:  16.   4h 106,52p    T:  68.   2h  54,31p
Összesített E:   5.  33h 868,67p    R:  16.  42h1123,87p    T:  39.  39h1032,59p
   HU 09-07-19918    H 12 10:10:00  1659,21 m/p   7  31,82   14  34,51  108  29,93
   HU 13-D-618336    H 12 10:13:04  1632,85 m/p  15  26,25   51  30,29  206  24,38
   HU 12-D-462616    H 12 10:17:32  1595,93 m/p  23  20,67  132  21,03    0   0,00
   HU 09-07-19923    H 12 10:17:46  1594,05 m/p  25  19,28  135  20,69    0   0,00

Szota György                    1.cs. Dt: 325369 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  22,76p    R:  52.   1h  22,74p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.  16h 367,13p    R:  47.  18h 463,06p    T:  96.  16h 429,15p
   HU 13-07-36900    H 12 10:23:16  1600,61 m/p  20  22,76  117  22,74    0   0,00

Tóth József                     1.cs. Dt: 315469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  80,13p    R:  20.   4h 101,71p    T:  61.   2h  62,70p
Összesített E:   7.  29h 761,21p    R:  26.  34h 946,54p    T:  51.  31h 892,41p
   HU 12-07-33014    H 12 10:08:10  1676,54 m/p   4  33,91    6  35,43   55  32,94
   HU 11-D-344412    H 12 10:10:12  1658,62 m/p   8  31,12   15  34,40  111  29,76
   HU 12-07-33020    H 12 10:19:04  1584,74 m/p  31  15,10  173  16,34    0   0,00
   HU 12-07-33022    H 12 10:19:10  1583,94 m/p   0   0,00  180  15,54    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09223    H 1706,41 m/p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-12-  O-12114   H 1705,43 m/p
   3. Pap és fia                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1704,91 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602341   T 1703,47 m/p
   5. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505659   H 1703,06 m/p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13- D-605992   T 1702,93 m/p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1702,93 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1702,73 m/p
   9. Bajtek Tibor                   7.cs. A23 HU-12- D-505916   T 1702,54 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12- D-502363   H 1702,30 m/p
  11. Mészáros László                2.cs. A36 HU 13-09-20446    H 1701,88 m/p
  12. Tomori László                  2.cs. A23 HU-10- 09-01175   T 1701,47 m/p
  13. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-13- D-603909   T 1701,35 m/p
  14. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601938   T 1701,05 m/p
  15. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1700,48 m/p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09230    H 1700,42 m/p
  17. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1699,98 m/p
  18. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23 HU-11- 09-07921   H 1699,91 m/p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-605306   T 1699,54 m/p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1699,53 m/p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-12- D-501932   H 1698,64 m/p
  22. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 13-D-604729    H 1698,60 m/p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13- D-601661   T 1697,65 m/p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1697,26 m/p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1696,75 m/p
  26. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12- 09-13868   H 1696,43 m/p
  27. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1695,84 m/p
  28. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1695,58 m/p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505966   T 1695,58 m/p
  30. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-11- D-437790   T 1695,19 m/p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505688   T 1694,80 m/p
  32. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12- D-502356   H 1692,44 m/p
  33. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1690,85 m/p
  34. Tóth Lajos                     1.cs. A23 HU 13-D-601884    H 1690,42 m/p
  35. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1689,32 m/p
  36. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1688,77 m/p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-11- 07-30912   H 1688,64 m/p
  38. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1688,56 m/p
  39. Gavaldik József                2.cs. A23 HU-12- 09-15020   T 1688,04 m/p
  40. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-13- D-601742   T 1687,48 m/p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 13-07-37632    H 1687,13 m/p
  42. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601932   T 1686,34 m/p
  43. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-10- D-257026   H 1685,39 m/p
  44. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-212937    H 1684,14 m/p
  45. Tomori László                  3.cs. A23 HU-12- D-502211   H 1683,98 m/p
  46. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13- 17-63096   T 1681,46 m/p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 12-07-34767    T 1680,23 m/p
  48. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11- D-400899   H 1678,97 m/p
  49. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1678,81 m/p
  50. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1678,81 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-11- 07-30912   H 1688,64 m/p
   2. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1688,56 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1678,81 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1678,81 m/p
   5. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1678,66 m/p
   6. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1676,54 m/p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32657    H 1676,30 m/p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1674,84 m/p
   9. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-11- 07-30903   H 1674,55 m/p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11-  O-06846   H 1667,17 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  175,63 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  169,74 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  163,68 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  163,51 p
   5. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  158,41 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  154,82 p
   7. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  152,73 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  150,86 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  150,52 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  148,31 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  146,89 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  146,44 p
  13. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  142,41 p
  14. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  140,37 p
  15. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  137,92 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  137,20 p
  17. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,24 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.  132,89 p
  19. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  132,04 p
  20. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  129,43 p
  21. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    5 h.  124,72 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.  124,67 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  124,61 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  170,29 p
   2. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  161,38 p
   3. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  152,69 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  151,89 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  136,79 p
   6. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  136,00 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gohér Attila                   1.cs.    5 h.  121,47 p
   2. Petho László                   1.cs.    4 h.   98,02 p
   3. Fehér László                   1.cs.    4 h.   97,31 p
   4. Tóth József                    1.cs.    3 h.   80,13 p
   5. Fogarassy László               1.cs.    3 h.   79,44 p
   6. Dorner György                  1.cs.    2 h.   71,30 p
   7. Kancsár József                 1.cs.    2 h.   57,37 p
   8. Fodor Zoltán                   1.cs.    2 h.   46,22 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs.    2 h.   39,94 p
  10. Dorner György                  2.cs.    1 h.   34,61 p
  11. Csányi Sándor                  2.cs.    1 h.   24,85 p
  12. Szota György                   1.cs.    1 h.   22,76 p
  13. Kazi Zoltán                    1.cs.    1 h.   18,58 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  280,41 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  244,74 p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  238,72 p
   4. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  237,94 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  226,44 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  224,45 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  181,91 p
   8. Szollos Béla                   1.cs. A64    7 h.  173,99 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.  172,52 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    6 h.  170,93 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  170,70 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  169,85 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  169,29 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  163,68 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    7 h.  156,41 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04    6 h.  155,34 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  150,86 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  142,81 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  142,41 p
  20. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  136,23 p
  21. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,24 p
  22. Pap és fia                     1.cs. A36    6 h.  133,18 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.  132,89 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  289,38 p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    8 h.  221,15 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    7 h.  210,30 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  192,46 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  175,20 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    6 h.  170,75 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Gohér Attila                   1.cs.    6 h.  135,87 p
   2. Petho László                   1.cs.    4 h.   98,02 p
   3. Fehér László                   1.cs.    4 h.   97,31 p
   4. Tóth József                    1.cs.    3 h.   80,13 p
   5. Fogarassy László               1.cs.    3 h.   79,44 p
   6. Dorner György                  1.cs.    2 h.   71,30 p
   7. Kancsár József                 1.cs.    2 h.   57,37 p
   8. Fodor Zoltán                   1.cs.    2 h.   46,22 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs.    2 h.   39,94 p
  10. Dorner György                  2.cs.    1 h.   34,61 p
  11. Csányi Sándor                  2.cs.    1 h.   24,85 p
  12. Szota György                   1.cs.    1 h.   22,76 p
  13. Kazi Zoltán                    1.cs.    1 h.   18,58 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  06.14. Melk 2.
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   20 h.  590,31 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  557,87 p
   3. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  539,42 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  528,68 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  522,40 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   19 h.  518,21 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  503,88 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  488,52 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  485,10 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  479,75 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  471,24 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  470,03 p
  13. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  469,61 p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   18 h.  468,80 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  468,54 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  465,69 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  457,56 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  446,20 p
  19. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  445,24 p
  20. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  437,22 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  435,57 p
  22. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  434,03 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  433,19 p
  24. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  432,82 p
  25. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  428,38 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  420,93 p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  419,25 p
  28. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   17 h.  408,11 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   17 h.  403,11 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  401,76 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   17 h.  401,69 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  397,35 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  395,21 p
  34. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  382,94 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  377,38 p
  36. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  374,49 p
  37. Kancsár József                 1.cs. A12   13 h.  370,29 p
  38. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   15 h.  367,46 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  363,55 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  362,47 p
  41. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   14 h.  345,70 p
  42. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   15 h.  344,31 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  341,59 p
  44. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  329,86 p
  45. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   14 h.  322,88 p
  46. Horváth János                  1.cs. A04   14 h.  321,91 p
  47. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  320,18 p
  48. Fodor László                   1.cs. A04   13 h.  318,24 p
  49. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  317,29 p
  50. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   13 h.  312,32 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  308,25 p
  52. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  303,89 p
  53. Tomori László                  4.cs. A23   12 h.  297,94 p
  54. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   12 h.  293,73 p
  55. Kollár György                  1.cs. A23   11 h.  293,27 p
  56. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  289,48 p
  57. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   12 h.  287,38 p
  58. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  284,68 p
  59. Boda Ákos                      2.cs. A50   13 h.  280,17 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  278,47 p
  61. Majoros István                 1.cs. A50   11 h.  275,12 p
  62. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  274,22 p
  63. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  271,58 p
  64. Hegyi László                   2.cs. A04   12 h.  270,32 p
  65. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  268,65 p
  66. Jánosi Pál                     2.cs. A23   10 h.  267,60 p
  67. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  266,21 p
  68. Fogarassy László               1.cs. A12   11 h.  266,03 p
  69. Kómár József és fia            1.cs. A26   11 h.  263,80 p
  70. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  262,71 p
  71. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  259,05 p
  72. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   10 h.  257,88 p
  73. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  255,91 p
  74. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    9 h.  253,56 p
  75. Czakó József                   1.cs. A04   11 h.  249,80 p
  76. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   11 h.  249,18 p
  77. Boda Ákos                      3.cs. A50    9 h.  248,20 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  240,49 p
  79. Dulai László                   1.cs. A26   10 h.  234,79 p
  80. Gazsi Károly                   2.cs. A36   10 h.  233,90 p
  81. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  231,37 p
  82. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  225,71 p
  83. Dorner György                  2.cs. A12    9 h.  222,35 p
  84. Kalocsai András                1.cs. A23    9 h.  216,04 p
  85. Csányi Sándor                  1.cs. A12    8 h.  213,39 p
  86. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    9 h.  211,69 p
  87. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  209,89 p
  88. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  209,42 p
  89. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    9 h.  207,50 p
  90. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   10 h.  206,84 p
  91. Fejos Károly                   1.cs. A64    9 h.  206,38 p
  92. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  93. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  205,09 p
  94. Mészáros László                2.cs. A36    8 h.  197,10 p
  95. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  190,24 p
  96. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    7 h.  188,46 p
  97. Száraz László                  3.cs. A23    8 h.  182,98 p
  98. Tóth Lajos                     1.cs. A23    7 h.  182,20 p
  99. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    9 h.  180,47 p
 100. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    7 h.  180,44 p
 101. Fodor Zoltán                   1.cs. A12    8 h.  180,09 p
 102. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  177,68 p
 103. Gohér Attila                   1.cs. A12    7 h.  174,75 p
 104. Tomori László                  5.cs. A23    7 h.  173,25 p
 105. Seres János                    1.cs. A36    7 h.  172,19 p
 106. Száraz László                  2.cs. A23    7 h.  171,57 p
 107. Balázs István                  1.cs. V10    8 h.  171,37 p
 108. Varga László                   1.cs. R38    7 h.  169,43 p
 109. Pap és fia                     3.cs. A36    8 h.  167,52 p
 110. Bálint Attila                  2.cs. A23    6 h.  161,37 p
 111. Huszár Péter                   3.cs. A23    7 h.  159,39 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  543,85 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  515,70 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  512,44 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  509,11 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  507,38 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  495,94 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  489,88 p
   8. Petho László                   1.cs. A12   19 h.  477,02 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  472,68 p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  452,09 p

A12 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Petho László                   1.cs.   19 h.  439,63 p
   2. Kancsár József                 1.cs.   13 h.  375,03 p
   3. Fehér László                   1.cs.   14 h.  343,06 p
   4. Tóth József                    1.cs.   13 h.  323,19 p
   5. Fogarassy László               1.cs.   10 h.  257,51 p
   6. Gohér Attila                   1.cs.   10 h.  245,27 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs.    9 h.  231,14 p
   8. Dorner György                  1.cs.    8 h.  223,83 p
   9. Dorner György                  2.cs.    8 h.  208,39 p
  10. Fodor Zoltán                   1.cs.    8 h.  176,24 p
  11. Szota Zoltán                   1.cs.    7 h.  145,16 p
  12. Bócsai Tibor                   1.cs.    6 h.  144,52 p
  13. Szota György                   1.cs.    6 h.  122,88 p
  14. Kazi Zoltán                    1.cs.    5 h.  115,67 p
  15. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  109,78 p
  16. Fogarassy László               2.cs.    4 h.   89,03 p
  17. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   75,98 p
  18. Kancsár József                 2.cs.    3 h.   65,20 p
  19. Petho László                   2.cs.    3 h.   61,10 p
  20. Tóth József                    2.cs.    2 h.   51,13 p
  21. Tóth József                    3.cs.    1 h.   18,11 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 1961,88 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   59 h. 1896,14 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   62 h. 1789,73 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   57 h. 1676,82 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   58 h. 1641,60 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   52 h. 1603,65 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   58 h. 1601,79 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36   54 h. 1555,23 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   51 h. 1534,85 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   51 h. 1533,32 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   50 h. 1499,85 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   51 h. 1482,64 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   49 h. 1467,30 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   52 h. 1463,41 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   52 h. 1443,86 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04   48 h. 1392,37 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   51 h. 1364,97 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1362,98 p
  19. Sztrehovszki László            1.cs. A04   45 h. 1361,14 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   48 h. 1355,55 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50   48 h. 1353,29 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   47 h. 1348,98 p
  23. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h. 1330,39 p
  24. Kaszás László                  1.cs. A26   44 h. 1317,82 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   46 h. 1310,28 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   46 h. 1309,84 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   44 h. 1288,62 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   48 h. 1284,60 p
  29. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   45 h. 1267,43 p
  30. Fejos Csaba                    1.cs. A64   44 h. 1243,79 p
  31. Szollos Béla                   1.cs. A64   42 h. 1209,98 p
  32. Kómár József és fia            1.cs. A26   42 h. 1197,34 p
  33. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   43 h. 1194,09 p
  34. Zámbó János                    1.cs. A04   43 h. 1190,81 p
  35. Kancsár József                 1.cs. A12   39 h. 1168,70 p
  36. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h. 1166,40 p
  37. Dulai László                   1.cs. A26   40 h. 1113,90 p
  38. Jánosi Pál                     1.cs. A23   40 h. 1110,62 p
  39. Tóth Sándor                    1.cs. A64   39 h. 1079,13 p
  40. Csányi Sándor                  1.cs. A12   37 h. 1063,37 p
  41. Petho László                   1.cs. A12   40 h. 1049,37 p
  42. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   38 h. 1046,08 p
  43. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  44. Horváth János                  1.cs. A04   36 h.  988,51 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   36 h.  971,99 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   34 h.  967,09 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   37 h.  959,32 p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   35 h.  955,66 p
  50. Fogarassy László               1.cs. A12   32 h.  893,03 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   31 h.  892,41 p
  52. Ács Ferenc                     1.cs. A50   30 h.  871,47 p
  53. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   32 h.  846,24 p
  54. Hegyi László                   2.cs. A04   30 h.  831,03 p
  55. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  819,13 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   27 h.  799,31 p
  57. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  58. Balázs István                  1.cs. V10   31 h.  776,55 p
  59. Babicz József                  1.cs. A64   31 h.  775,47 p
  60. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  717,50 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  715,44 p
  62. Kevés Károly                   1.cs. V10   29 h.  705,67 p
  63. Gavaldik József                1.cs. A23   29 h.  697,77 p
  64. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  689,98 p
  65. Csörgi László                  1.cs. A50   27 h.  689,74 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  684,00 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   24 h.  672,85 p
  68. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  69. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   26 h.  663,99 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   24 h.  656,32 p
  71. Dulai László                   2.cs. A26   23 h.  639,78 p
  72. Fejos Károly                   1.cs. A64   25 h.  613,20 p
  73. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  74. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  75. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   23 h.  595,35 p
  76. Fodor László                   2.cs. A04   19 h.  582,29 p
  77. Lakatos József                 1.cs. A26   20 h.  571,59 p
  78. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   21 h.  559,94 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  81. Kollár György                  1.cs. A23   20 h.  530,03 p
  82. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  83. Futó Ferenc                    1.cs. A04   21 h.  526,14 p
  84. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  85. Kiss József                    2.cs. V10   19 h.  520,34 p
  86. Seres János                    1.cs. A36   19 h.  517,02 p
  87. Kómár József és fia            2.cs. A26   20 h.  515,13 p
  88. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   18 h.  508,67 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   61 h. 2037,95 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   69 h. 1968,70 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   62 h. 1815,89 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   55 h. 1534,58 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   54 h. 1482,21 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   51 h. 1480,10 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   48 h. 1458,41 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   51 h. 1454,26 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   51 h. 1452,33 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   54 h. 1807,90 p
   2. Fehér László                   1.cs.   45 h. 1230,25 p
   3. Kancsár József                 1.cs.   36 h. 1059,65 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   33 h.  902,91 p
   5. Petho László                   1.cs.   35 h.  895,88 p
   6. Fogarassy László               1.cs.   27 h.  770,81 p
   7. Tóth József                    1.cs.   29 h.  761,21 p
   8. Dorner György                  2.cs.   23 h.  618,14 p
   9. Gohér Attila                   1.cs.   17 h.  417,30 p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs.   15 h.  404,51 p
  11. Szota György                   1.cs.   16 h.  367,13 p
  12. Fodor Zoltán                   1.cs.   13 h.  308,15 p
  13. Petho László                   2.cs.   12 h.  303,52 p
  14. Szota Zoltán                   1.cs.   12 h.  281,70 p
  15. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  209,55 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    7 h.  167,25 p
  17. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  160,92 p
  18. Fogarassy László               2.cs.    7 h.  159,97 p
  19. Csányi Sándor                  2.cs.    6 h.  143,77 p
  20. Tóth József                    2.cs.    6 h.  137,48 p
  21. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   50 h. 1684,06 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   49 h. 1509,84 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1506,60 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   49 h. 1506,55 p
   5. Dorner György                  1.cs. A12   41 h. 1478,50 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   47 h. 1449,68 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   47 h. 1442,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   47 h. 1439,14 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   49 h. 1433,60 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   47 h. 1400,08 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   48 h. 1376,27 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   46 h. 1365,52 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h. 1352,84 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   42 h. 1298,64 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   43 h. 1290,58 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1278,26 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50   44 h. 1277,48 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   42 h. 1264,10 p
  19. Fehér László                   1.cs. A12   42 h. 1243,93 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1229,50 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64   43 h. 1223,23 p
  22. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   44 h. 1222,64 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23   40 h. 1213,55 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1212,32 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1196,86 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1193,00 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   41 h. 1192,91 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   43 h. 1192,14 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   41 h. 1189,60 p
  30. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1186,56 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   42 h. 1173,47 p
  32. Szollos Béla                   1.cs. A64   39 h. 1160,21 p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12   38 h. 1136,70 p
  34. Kómár József és fia            1.cs. A26   38 h. 1114,63 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1109,90 p
  36. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h. 1104,96 p
  37. Jánosi Pál                     1.cs. A23   39 h. 1088,62 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   38 h. 1061,68 p
  39. Petho László                   1.cs. A12   39 h. 1032,59 p
  40. Csányi Sándor                  1.cs. A12   35 h. 1029,38 p
  41. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   37 h. 1015,81 p
  42. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  43. Dulai László                   1.cs. A26   35 h.  993,80 p
  44. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  45. Horváth János                  1.cs. A04   35 h.  970,37 p
  46. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   35 h.  955,66 p
  47. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  918,14 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   34 h.  899,07 p
  49. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   31 h.  893,25 p
  50. Fogarassy László               1.cs. A12   32 h.  893,03 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   31 h.  892,41 p
  52. Ács Ferenc                     1.cs. A50   30 h.  871,47 p
  53. Hegyi László                   2.cs. A04   30 h.  831,03 p
  54. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   31 h.  828,13 p
  55. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   26 h.  778,41 p
  57. Balázs István                  1.cs. V10   31 h.  776,55 p
  58. Japport Zoltán                 1.cs. A50   29 h.  740,85 p
  59. Babicz József                  1.cs. A64   29 h.  728,94 p
  60. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  717,50 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  715,44 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23   29 h.  697,77 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  689,98 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  684,00 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   24 h.  672,85 p
  66. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  67. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   26 h.  663,99 p
  68. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  660,97 p
  69. Csörgi László                  1.cs. A50   25 h.  653,38 p
  70. Dulai László                   2.cs. A26   23 h.  639,78 p
  71. Fejos Károly                   1.cs. A64   25 h.  613,20 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   22 h.  610,96 p
  73. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  74. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  75. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   23 h.  595,35 p
  76. Fodor László                   2.cs. A04   19 h.  582,29 p
  77. Lakatos József                 1.cs. A26   20 h.  571,59 p
  78. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   21 h.  559,94 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  81. Kollár György                  1.cs. A23   20 h.  530,03 p
  82. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  83. Futó Ferenc                    1.cs. A04   21 h.  526,14 p
  84. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  85. Kiss József                    2.cs. V10   19 h.  520,34 p
  86. Seres János                    1.cs. A36   19 h.  517,02 p
  87. Kómár József és fia            2.cs. A26   20 h.  515,13 p
  88. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   18 h.  508,67 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   53 h. 1623,19 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   51 h. 1589,40 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   43 h. 1516,23 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   44 h. 1381,72 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   46 h. 1380,19 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   47 h. 1377,34 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   47 h. 1375,92 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   46 h. 1307,53 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04   46 h. 1300,88 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   39 h. 1400,50 p
   2. Fehér László                   1.cs.   42 h. 1181,03 p
   3. Kancsár József                 1.cs.   35 h. 1031,81 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   33 h.  902,91 p
   5. Petho László                   1.cs.   33 h.  868,67 p
   6. Fogarassy László               1.cs.   27 h.  770,81 p
   7. Tóth József                    1.cs.   29 h.  761,21 p
   8. Dorner György                  2.cs.   23 h.  618,14 p
   9. Kazi Zoltán                    1.cs.   15 h.  404,51 p
  10. Gohér Attila                   1.cs.   16 h.  402,90 p
  11. Szota György                   1.cs.   16 h.  367,13 p
  12. Fodor Zoltán                   1.cs.   13 h.  308,15 p
  13. Petho László                   2.cs.   12 h.  303,52 p
  14. Szota Zoltán                   1.cs.   12 h.  281,70 p
  15. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  209,55 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    7 h.  167,25 p
  17. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  160,92 p
  18. Fogarassy László               2.cs.    7 h.  159,97 p
  19. Csányi Sándor                  2.cs.    6 h.  143,77 p
  20. Tóth József                    2.cs.    6 h.  137,48 p
  21. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  4h 124,46p
  2. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 122,45p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  4h 119,43p
  4. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  4h 114,02p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  4h 113,58p
  6. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  4h 112,63p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  4h 112,33p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h 109,46p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h 107,05p
 10. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502010   H  4h 105,72p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  4h 105,42p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  4h 105,05p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 101,10p
 14. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  4h  98,08p
 15. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  4h  97,80p
 16. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  4h  93,31p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  4h  91,93p
 18. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  4h  82,66p
 19. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 100,77p
 20. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  3h  96,10p
 21. Fehér László                   A12 HU 12-07-33047    H  3h  95,22p
 22. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426528    H  3h  94,04p
 23. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-11- D-426767   H  3h  93,71p
 24. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  91,40p
 25. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  3h  90,89p
 26. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09230    H  3h  89,44p
 27. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  3h  89,17p
 28. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37632    H  3h  87,60p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603907   H  3h  87,05p
 30. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  3h  86,89p
 31. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  86,79p
 32. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07921   H  3h  85,62p
 33. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  84,96p
 34. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32651    H  3h  84,90p
 35. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  83,96p
 36. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  83,22p
 37. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  3h  82,92p
 38. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,50p
 39. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  82,37p
 40. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  3h  82,32p
 41. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  3h  81,82p
 42. Tomori László                  A23 HU-12- D-502211   H  3h  81,73p
 43. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  3h  81,45p
 44. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h  81,26p
 45. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  3h  81,21p
 46. Hegyi László                   A04 HU 07-07-98573    H  3h  80,34p
 47. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  3h  80,02p
 48. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  3h  79,61p
 49. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667969   H  3h  79,13p
 50. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  3h  78,42p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  4h 126,98p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 118,33p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h 108,15p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  4h 108,02p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h 106,04p
  6. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  4h 104,39p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  4h 100,39p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  4h 100,09p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  98,81p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  4h  92,27p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h  90,15p
 13. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  77,91p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  3h 101,88p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 100,77p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  3h  99,47p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  3h  94,39p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07876   T  3h  93,77p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-437790   T  3h  91,60p
 20. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  3h  90,73p
 21. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- 09-14541   T  3h  89,46p
 22. Tomori László                  A23 HU-11- D-402629   T  3h  89,34p
 23. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  87,02p
 24. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h  86,95p
 25. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  84,34p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562284   T  3h  83,84p
 27. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  81,71p
 28. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  78,43p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  76,77p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  3h  75,80p
 31. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  73,67p
 32. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  70,58p
 33. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  3h  70,52p
 34. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  68,77p
 35. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501942   T  3h  68,16p
 36. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  3h  65,63p
 37. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  3h  64,29p
 38. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  3h  63,10p
 39. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h  60,45p
 40. Tomori László                  A23 RO-11-  0365766   T  3h  59,85p
 41. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  57,52p
 42. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  55,60p
 43. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  54,11p
 44. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  51,63p
 45. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505966   T  2h  69,88p
 46. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505979   T  2h  69,27p
 47. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 48. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  67,04p
 49. Tomori László                  A23 HU-13- D-601938   T  2h  66,62p
 50. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  4h 123,05p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  4h 115,11p
  3. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  4h 107,42p
  4. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  4h 103,80p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530640   H  4h  94,37p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  4h  92,22p
  7. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  4h  91,34p
  8. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  89,22p
  9. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  4h  87,82p
 10. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  4h  83,90p
 11. Csörgi László                  A50 HU 11-07-31343    H  4h  83,49p
 12. Petho László                   A12 HU 12-D-462616    H  4h  80,24p
 13. Fehér László                   A12 HU 12-07-33047    H  3h 100,76p
 14. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426528    H  3h  99,38p
 15. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  3h  94,63p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  94,33p
 17. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32651    H  3h  91,36p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667969   H  3h  90,50p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  88,96p
 20. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  87,61p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 116,03p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 103,15p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 102,89p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  4h 101,54p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  90,33p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  4h  76,78p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  73,81p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h  72,01p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  3h  69,88p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  3h  65,58p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  54,83p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397011   T  2h  66,49p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,13p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  2h  61,95p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531022   T  2h  61,61p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  2h  61,29p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  61,02p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  2h  60,93p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  2h  59,49p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  58,28p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Petho László                   A12 HU 12-D-462616    H  4h  74,62p
  2. Fehér László                   A12 HU 12-07-33047    H  3h  96,35p
  3. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426528    H  3h  93,41p
  4. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  83,53p
  5. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  3h  79,34p
  6. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  3h  76,06p
  7. Tóth József                    A12 HU 12-07-33020    H  3h  75,10p
  8. Petho László                   A12 HU 09-07-19918    H  3h  71,84p
  9. Petho László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  68,96p
 10. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  3h  66,76p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561517    T  2h  50,34p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 11h 350,51p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H 10h 284,34p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  9h 310,37p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  9h 299,53p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  9h 273,92p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  9h 263,85p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  9h 263,46p
  8. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  9. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  9h 226,49p
 10. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 281,94p
 11. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  8h 272,22p
 12. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  8h 247,83p
 13. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  8h 245,33p
 14. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  8h 243,41p
 15. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  8h 242,26p
 16. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
 17. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  8h 239,01p
 18. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  8h 238,22p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 236,44p
 20. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 21. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  8h 225,22p
 22. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  8h 224,57p
 23. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  8h 221,51p
 24. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  8h 219,59p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  8h 213,37p
 26. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  8h 197,53p
 27. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 28. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 29. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  8h 186,93p
 30. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 31. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 241,09p
 32. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  7h 239,81p
 33. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  7h 231,10p
 34. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  7h 226,57p
 35. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 36. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  7h 223,89p
 37. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 38. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 222,92p
 39. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 40. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 41. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  7h 218,03p
 42. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  7h 215,74p
 43. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  7h 213,93p
 44. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 45. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  7h 208,31p
 46. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  7h 208,16p
 47. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 48. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  7h 207,65p
 49. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-30811   H  7h 205,84p
 50. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  7h 205,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 361,27p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  9h 265,15p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  8h 256,15p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  8h 246,04p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  8h 242,63p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  8h 232,31p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  8h 222,11p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  8h 220,40p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  8h 183,54p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 246,77p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  7h 218,75p
 13. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  7h 193,43p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  7h 186,64p
 15. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 181,47p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 18. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  7h 176,26p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  7h 176,05p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  7h 155,73p
 21. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 22. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  6h 210,27p
 23. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  6h 202,54p
 24. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  6h 195,94p
 25. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 26. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  6h 189,10p
 27. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 28. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  6h 175,94p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 166,63p
 31. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  6h 166,27p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 33. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 34. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  6h 159,62p
 35. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 36. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  6h 157,30p
 37. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501942   T  6h 156,49p
 38. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  6h 148,83p
 39. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 178,27p
 40. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p
 41. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  5h 167,90p
 42. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  5h 167,38p
 43. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  5h 166,85p
 44. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 45. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  5h 158,00p
 46. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 47. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 156,88p
 48. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  5h 156,23p
 49. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 50. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  5h 155,39p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H 10h 280,81p
  2. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H 10h 249,84p
  3. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  9h 260,43p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 295,48p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 288,62p
  6. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  8h 280,78p
  7. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  8h 259,55p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  8h 252,63p
  9. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  8h 252,45p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  8h 251,83p
 11. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 247,07p
 12. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  8h 241,71p
 13. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 237,44p
 14. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  8h 237,04p
 15. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 232,02p
 16. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  8h 231,43p
 17. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  8h 228,94p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-30811   H  8h 226,25p
 19. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  8h 224,29p
 20. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  8h 223,92p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  8h 258,67p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 204,78p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  8h 197,04p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  7h 222,30p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  7h 188,79p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 186,80p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  6h 174,83p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  6h 173,35p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 173,17p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  6h 162,68p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  6h 157,60p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  6h 156,92p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  6h 149,89p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  6h 126,83p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  5h 173,47p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 169,81p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  5h 150,29p
 20. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  5h 149,20p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 277,41p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 273,81p
  3. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  8h 261,62p
  4. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 230,26p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 211,86p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  6h 239,79p
  7. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  6h 212,88p
  8. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  6h 206,76p
  9. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  6h 187,66p
 10. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  6h 182,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  69,34p
  2. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561517    T  2h  50,34p
  3. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561533    T  2h  41,99p
  4. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  2h  39,36p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  4h 113,58p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 100,77p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  3h  96,10p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37632    H  3h  87,60p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603907   H  3h  87,05p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  86,79p
  7. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  83,96p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  82,37p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667969   H  3h  79,13p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  3h  78,42p
 11. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  3h  75,10p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  3h  73,69p
 13. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  3h  72,83p
 14. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  3h  72,76p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h  71,51p
 16. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  3h  70,23p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  69,41p
 18. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  3h  64,96p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  3h  62,40p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  3h  58,45p
 21. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-603360    H  3h  56,83p
 22. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19506   H  3h  53,51p
 23. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  2h  70,02p
 24. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  2h  68,79p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  2h  67,09p
 26. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605909   H  2h  66,57p
 27. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
 28. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
 29. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
 30. Nagy János                     A23 HU-13- 09-19904   H  2h  61,79p
 31. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  2h  61,70p
 32. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603911   H  2h  60,31p
 33. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667908   H  2h  60,11p
 34. Tomori László                  A23 HU-13- D-601922   H  2h  60,04p
 35. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  2h  59,45p
 36. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 37. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  2h  56,11p
 38. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  2h  55,20p
 39. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619402    H  2h  54,32p
 40. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  2h  54,06p
 41. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  2h  52,49p
 42. Tomori László                  A23 HU-13- D-601915   H  2h  51,53p
 43. Száraz László                  A23 HU-13- D-700746   H  2h  51,42p
 44. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667966   H  2h  50,33p
 45. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  2h  50,06p
 46. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  2h  49,79p
 47. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-38000   H  2h  49,58p
 48. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  2h  49,41p
 49. Gazsi Károly                   A36 HU 13-D-602503    H  2h  48,81p
 50. Dorner György                  A12 HU 13-D-618703    H  2h  48,78p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 118,33p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  4h 108,02p
  3. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  4h 104,39p
  4. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  3h  99,47p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  3h  94,39p
  7. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  3h  90,73p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  81,71p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  68,77p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  3h  65,63p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  3h  63,10p
 12. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  67,04p
 14. Tomori László                  A23 HU-13- D-601938   T  2h  66,62p
 15. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601742   T  2h  63,51p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  2h  63,45p
 17. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  63,20p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603903   T  2h  60,60p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  2h  59,03p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605306   T  2h  56,76p
 21. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  2h  56,04p
 22. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605992   T  2h  55,92p
 23. Tomori László                  A23 HU-13- D-601923   T  2h  55,68p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700279   T  2h  54,45p
 25. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  2h  53,43p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  2h  53,27p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 28. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602033   T  2h  51,10p
 29. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- 09-19571   T  2h  50,74p
 30. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  2h  48,48p
 31. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  2h  48,19p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  47,46p
 33. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  2h  46,82p
 34. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700291   T  2h  46,36p
 35. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  2h  45,72p
 36. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17361   T  2h  45,61p
 37. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602330   T  2h  45,33p
 38. Száraz László                  A23 HU-13- 09-19330   T  2h  41,42p
 39. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700938    T  2h  40,78p
 40. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  2h  38,69p
 41. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  2h  37,23p
 42. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  28,73p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667969   H  3h  90,50p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  87,61p
  3. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  3h  84,37p
  4. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  3h  80,96p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  3h  80,88p
  6. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  3h  79,77p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  3h  76,94p
  8. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  3h  76,17p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  3h  72,84p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  3h  72,31p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  2h  69,20p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667908   H  2h  66,66p
 13. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  2h  60,96p
 14. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  2h  59,72p
 15. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  2h  58,11p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  2h  55,03p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667966   H  2h  51,86p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-38000   H  2h  51,71p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619168   H  2h  51,63p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667933   H  2h  50,83p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  4h 101,54p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  2h  61,29p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  58,28p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  2h  56,26p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17361   T  2h  48,49p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  2h  48,44p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  2h  48,07p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596334   T  2h  44,80p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667959   T  2h  41,67p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619120   T  2h  39,02p
 11. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  2h  30,60p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  83,53p
  2. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  3h  79,34p
  3. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  3h  76,06p
  4. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  3h  66,76p
  5. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  2h  51,14p
  6. Dorner György                  A12 HU 13-D-618703    H  2h  47,24p
  7. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39953    H  2h  45,29p
  8. Fehér László                   A12 HU 13-07-36969    H  2h  41,87p
  9. Petho László                   A12 HU 13-D-618323    H  2h  40,98p
 10. Csányi Sándor                  A12 HU 13-D-618357    H  2h  39,94p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  9h 273,92p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 236,44p
  3. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  8h 221,51p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 241,09p
  5. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 222,92p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  7h 164,10p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  7h 151,92p
  9. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  6h 201,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  6h 194,60p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  6h 189,02p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  6h 188,49p
 13. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  6h 184,96p
 14. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  6h 181,54p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  6h 168,77p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  6h 165,96p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  6h 163,03p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  6h 149,53p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  6h 143,52p
 21. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  5h 167,58p
 22. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h 158,62p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  5h 157,34p
 24. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  5h 155,72p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  5h 149,40p
 26. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  5h 148,70p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  5h 148,62p
 28. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  5h 147,30p
 29. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  5h 145,35p
 30. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619402    H  5h 145,30p
 31. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  5h 145,03p
 32. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603926   H  5h 139,41p
 33. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37967   H  5h 137,00p
 34. Dorner György                  A12 HU 13-D-618158    H  5h 136,03p
 35. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619002   H  5h 135,49p
 36. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  5h 133,99p
 37. Kómár József és fia            A26 HU 13-D-618585    H  5h 132,44p
 38. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  5h 131,75p
 39. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  5h 131,62p
 40. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  5h 123,37p
 41. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667908   H  5h 116,45p
 42. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  5h 114,99p
 43. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-603360    H  5h 109,03p
 44. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19506   H  5h 101,57p
 45. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 133,53p
 46. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605909   H  4h 131,63p
 47. Hegyi László                   A04 HU 13-D-620210    H  4h 129,25p
 48. Ács Ferenc                     A50 HU 13-07-38334    H  4h 128,60p
 49. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  4h 124,90p
 50. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 123,79p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 361,27p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  8h 242,63p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  7h 193,43p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  7h 155,73p
  5. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  6h 202,54p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 166,63p
  8. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  5h 156,23p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  5h 155,39p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  5h 146,77p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 144,27p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  5h 128,19p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  5h 128,15p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  5h 126,80p
 15. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  4h 138,47p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  4h 136,74p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  4h 132,93p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  4h 123,79p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 121,11p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  4h 113,90p
 21. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  4h 113,53p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  4h 113,00p
 23. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  4h 108,46p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603903   T  4h 103,74p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602330   T  4h  95,09p
 26. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  4h  93,80p
 27. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
 28. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619004   T  4h  86,79p
 29. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  4h  82,82p
 30. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601742   T  3h  96,89p
 31. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  3h  93,51p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  3h  92,07p
 33. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  3h  89,81p
 34. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 35. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700291   T  3h  85,28p
 36. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 37. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37673    T  3h  83,51p
 38. Bálint Attila                  A23 HU-13- 09-19408   T  3h  81,00p
 39. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-602061   T  3h  79,00p
 40. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- 09-19571   T  3h  78,89p
 41. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605992   T  3h  77,51p
 42. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  3h  75,59p
 43. Száraz László                  A23 HU-13- 09-19330   T  3h  75,10p
 44. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  74,52p
 45. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603945   T  3h  73,10p
 46. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605306   T  3h  72,71p
 47. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  3h  70,07p
 48. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  3h  69,01p
 49. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  3h  65,59p
 50. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  64,01p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 247,07p
  2. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  8h 223,92p
  3. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 231,39p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  7h 176,48p
  5. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  6h 195,81p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  6h 187,88p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  6h 174,51p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  6h 160,62p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  6h 158,77p
 10. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  6h 154,91p
 11. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  5h 157,06p
 12. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  5h 153,57p
 13. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  5h 153,37p
 14. Ács Ferenc                     A50 HU 13-07-38334    H  5h 147,29p
 15. Dorner György                  A12 HU 13-D-618158    H  5h 139,31p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619398   H  5h 138,94p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37967   H  5h 137,30p
 18. Kómár József és fia            A26 HU 13-D-618585    H  5h 134,27p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  5h 131,23p
 20. Petho László                   A12 HU 13-D-618323    H  5h 126,17p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 173,17p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  5h 131,42p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 127,63p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  4h 115,37p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  4h 111,35p
  6. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  4h  82,17p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  3h  95,15p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  3h  93,95p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619120   T  3h  84,53p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  82,40p
 11. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  3h  80,47p
 12. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  3h  78,20p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667959   T  3h  71,38p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619185   T  2h  61,64p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667931   T  2h  54,61p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37981   T  2h  53,63p
 17. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 13-07-36621    T  2h  52,63p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619147   T  2h  50,89p
 19. Majoros István                 A50 HU 13-07-38008    T  2h  49,26p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17361   T  2h  48,49p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 230,26p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  6h 206,76p
  3. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  6h 182,45p
  4. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  4h 125,78p
  5. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 124,13p
  6. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  4h 110,73p
  7. Dorner György                  A12 HU 13-D-618158    H  4h 108,81p
  8. Dorner György                  A12 HU 13-D-618703    H  4h 100,93p
  9. Szota György                   A12 HU 13-07-36900    H  4h 100,83p
 10. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  4h  93,42p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  2h  39,36p