Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.07.15 17:24:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.17 15:18:28
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.17 15:23:01
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.14 17:24:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Melk 4.
Feleresztés ideje: 2014.07.12 07:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              8   13   115   23   29   1688,56   1614,52   1593,88
A12 Aszód              11   17   127   25   32   1678,81   1594,05   1584,30
A26 Kartal              6   13   100   20   25   1664,75   1572,01   1566,25
A50 Zsámbok            12   28   242   48   61   1688,64   1604,47   1596,96
V10 Hatvan             11   21   176   35   44   1651,22   1541,80   1527,14
Hatvan I.              48   92   760  152  190   1688,64   1588,48   1581,41
A23 Nagykáta           20   51   433   87  108   1705,43   1643,55   1632,95
A36 Tápiószecso        10   17   149   30   37   1706,41   1630,14   1625,34
A64 Szentmártonkáta     9   12    91   18   23   1687,13   1627,89   1614,10
R38 Jászberény          8   13    94   19   24   1660,01   1557,63   1541,63
Hatvan II.             47   93   767  153  192   1706,41   1633,07   1625,08
Tagszövetségben        95  185  1527  305  382   1706,41   1616,50   1601,96

A36 egyesületi díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-09-09223    H 1706,41 m/p
   2. Pap és fia                     3.cs. HU 13-D-604749    T 1704,91 m/p
   3. Mészáros László                2.cs. HU 13-09-20446    H 1701,88 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-09-09230    H 1700,42 m/p
   5. Pap és fia                     1.cs. HU 13-D-604729    H 1698,60 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 330807 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  60,00p    R:  34.   3h  55,07p    T:  49.   3h  73,19p
Összesített E:   6.  27h 740,93p    R:  27.  26h 743,67p    T:  55.  27h 791,57p
   HU 09-D-235039    H 12 10:20:28  1650,18 m/p  18  25,80  108  23,90  136  28,35
   HU 12-D-561982    H 12 10:23:15  1627,59 m/p  32  17,40  181  15,64  240  22,45
   HU 13-D-700974    H 12 10:23:17  1627,32 m/p  33  16,80  182  15,53  241  22,39

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 330807 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  78,00p    R:  27.   3h  72,03p    T:  44.   3h  85,72p
Összesített E:  17.  11h 233,19p    R:  68.   8h 189,93p    T: 125.  10h 232,67p
   HU 13-D-700977    H 12 10:19:00  1662,35 m/p  13  28,80   84  26,61   95  30,67
   HU 12-D-561991    H 12 10:20:51  1647,04 m/p  19  25,20  117  22,88  149  27,61
   HU 13-D-700952    H 12 10:21:01  1645,67 m/p  21  24,00  120  22,54  152  27,44

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 331214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 138,60p    R:   7.   5h 134,76p    T:   8.   5h 150,86p
Összesített E:   2.  47h1386,99p    R:   2.  47h1472,86p    T:   3.  47h1506,60p
   HU 11-09-09223    H 12 10:14:06  1706,41 m/p   1  36,00    1  36,00    1  36,00
   HU 11-09-09230    H 12 10:14:47  1700,42 m/p   4  34,20   16  34,30   16  35,15
   HU 11-D-402861    H 12 10:20:19  1653,45 m/p  16  27,00  104  24,35  128  28,80
   HU 12-D-502630    H 12 10:22:01  1639,54 m/p  24  22,20  131  21,30  172  26,31
   HU 10-09-01977    H 12 10:22:49  1633,07 m/p  29  19,20  153  18,81  202  24,60

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 331214 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  44,40p    R:  44.   2h  41,69p    T:  42.   4h  93,04p
Összesített E:   8.  21h 506,58p    R:  41.  19h 491,87p    T:  78.  22h 560,41p
   HU 13-D-602503    H 12 10:19:17  1662,03 m/p  14  28,20   87  26,27   98  30,50
   HU 13-D-602530    H 12 10:23:34  1627,05 m/p  34  16,20  183  15,42  242  22,34
   HU 12-D-502620    H 12 10:23:50  1624,93 m/p   0   0,00    0   0,00  257  21,49
   HU 13-D-602509    H 12 10:24:56  1616,20 m/p   0   0,00    0   0,00  306  18,71

Katona József                   1.cs. Dt: 330661 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 138,60p    R:   8.   5h 134,53p    T:   7.   5h 152,73p
Összesített E:   1.  51h1609,41p    R:   1.  50h1652,65p    T:   1.  50h1684,06p
   HU 13-09-20231    H 12 10:15:48  1688,77 m/p   8  31,80   36  32,04   36  34,02
   HU 09-09-95111    H 12 10:17:57  1670,43 m/p  11  30,00   65  28,76   74  31,86
   HU 13-09-20260    H 12 10:18:02  1669,72 m/p  12  29,40   69  28,31   78  31,63
   HU 12-09-15344    H 12 10:19:13  1659,81 m/p  15  27,60   94  25,48  107  29,99
   HU 09-09-95153    H 12 10:22:19  1634,37 m/p  28  19,80  143  19,94  191  25,23
   HU 13-09-20253    H 12 10:24:52  1614,03 m/p   0   0,00    0   0,00  319  17,97

Katona József                   2.cs. Dt: 330661 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  26,40p    R:  56.   1h  24,01p    T:  94.   1h  28,46p
Összesített E:   7.  20h 532,44p    R:  34.  23h 613,62p    T:  73.  22h 610,65p
   HU 13-09-20296    H 12 10:20:19  1650,69 m/p  17  26,40  107  24,01  134  28,46

Mészáros László                 1.cs. Dt: 331299 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  64,20p    R:  23.   4h  77,62p    T:  26.   5h 121,60p
Összesített E:   4.  46h1277,53p    R:   5.  47h1364,32p    T:  10.  47h1400,08p
   HU 09-D-212937    H 12 10:16:43  1684,14 m/p   9  31,20   42  31,36   44  33,56
   HU 10-O-1659      H 12 10:23:14  1630,14 m/p  30  18,60  170  16,89  227  23,19
   HU 09-D-224306    H 12 10:23:50  1625,34 m/p  37  14,40  189  14,74  252  21,77
   HU 12-D-504701    H 12 10:23:51  1625,21 m/p   0   0,00  190  14,63  253  21,71
   HU 10-D-258910    H 12 10:23:54  1624,81 m/p   0   0,00    0   0,00  259  21,37
   HU 09-D-224307    H 12 10:26:46  1602,28 m/p   0   0,00    0   0,00  378  14,63

Mészáros László                 2.cs. Dt: 331299 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  34,80p    R:  36.   2h  49,27p    T:  53.   3h  71,49p
Összesített E:  14.  11h 296,01p    R:  57.  11h 293,94p    T: 112.  12h 322,04p
   HU 13-09-20446    H 12 10:14:40  1701,88 m/p   3  34,80   11  34,87   11  35,43
   HU 11-D-401368    H 12 10:23:52  1625,08 m/p   0   0,00  192  14,40  255  21,60
   HU 10-D-258882    H 12 10:26:48  1602,03 m/p   0   0,00    0   0,00  381  14,46

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 331361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 128,40p    R:  11.   5h 127,86p    T:  12.   5h 146,44p
Összesített E:   3.  46h1348,26p    R:   4.  48h1417,01p    T:   7.  47h1442,51p
   HU 11-09-09255    H 12 10:15:14  1697,26 m/p   6  33,00   24  33,40   24  34,70
   HU 13-09-20417    H 12 10:16:09  1689,32 m/p   7  32,40   35  32,15   35  34,07
   HU 12-D-504652    H 12 10:22:13  1638,64 m/p  25  21,60  134  20,96  177  26,02
   HU 10-09-01960    H 12 10:22:18  1637,97 m/p  26  21,00  136  20,73  180  25,85
   HU 10-09-01947    H 12 10:22:22  1637,43 m/p  27  20,40  137  20,62  181  25,80
   HU 12-09-15546    H 12 10:23:31  1628,18 m/p  31  18,00  175  16,32  233  22,85

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 331361 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  64.   3h  57,31p
Összesített E:  12.  16h 381,12p    R:  53.  14h 361,22p    T:  95.  18h 435,67p
   HU 09-09-95488    H 12 10:23:56  1624,85 m/p   0   0,00    0   0,00  258  21,43
   HU 13-09-20418    H 12 10:24:45  1618,37 m/p   0   0,00    0   0,00  298  19,16
   HU 11-09-09237    H 12 10:26:03  1608,16 m/p   0   0,00    0   0,00  341  16,72

Pap és fia                      1.cs. Dt: 328990 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  64,20p    R:  31.   3h  64,01p    T:  27.   5h 118,44p
Összesített E:   5.  45h1230,57p    R:   8.  43h1273,51p    T:  12.  46h1365,52p
   HU 13-D-604729    H 12 10:13:41  1698,60 m/p   5  33,60   22  33,63   22  34,81
   HU 12-D-489542    H 12 10:22:12  1627,05 m/p  35  15,60  184  15,30  243  22,28
   HU 13-D-605723    T 12 10:22:13  1626,92 m/p  36  15,00  186  15,08  245  22,17
   HU 12-D-504093    T 12 10:23:02  1620,37 m/p   0   0,00    0   0,00  290  19,62
   HU 12-D-504078    H 12 10:23:03  1620,24 m/p   0   0,00    0   0,00  291  19,56
   HU 11-09-09412    H 12 10:25:19  1602,35 m/p   0   0,00    0   0,00  376  14,74

Pap és fia                      2.cs. Dt: 328990 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  30,60p    R:  54.   1h  29,33p    T:  81.   2h  46,54p
Összesített E:  11.  14h 385,70p    R:  47.  15h 424,74p    T:  89.  17h 477,21p
   HU 12-D-504083    H 12 10:16:35  1673,54 m/p  10  30,60   60  29,33   69  32,14
   HU 12-D-505131    H 12 10:25:22  1601,96 m/p   0   0,00    0   0,00  382  14,40

Pap és fia                      3.cs. Dt: 328990 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  58,80p    R:  32.   2h  57,63p    T:  31.   5h 111,01p
   HU 13-D-604749    T 12 10:12:58  1704,91 m/p   2  35,40    3  35,77    3  35,89
   HU 12-D-504162    T 12 10:20:32  1640,58 m/p  22  23,40  126  21,86  166  26,65
   HU 13-D-700935    T 12 10:23:50  1614,01 m/p   0   0,00    0   0,00  320  17,91
   HU 13-D-700922    T 12 10:25:02  1604,57 m/p   0   0,00    0   0,00  363  15,48
   HU 13-D-604750    T 12 10:25:12  1603,27 m/p   0   0,00    0   0,00  370  15,08
   HU 13-D-700938    T 12 10:25:13  1603,13 m/p   0   0,00    0   0,00  372  14,97

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 333037 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  24,60p    R:  58.   1h  22,77p    T:  96.   1h  27,55p
Összesített E:  21.   5h 130,55p    R:  75.   5h 122,83p    T: 148.   5h 133,72p
   HU 13-D-602494    H 12 10:22:17  1646,39 m/p  20  24,60  118  22,77  150  27,55

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 333685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  22,80p    R:  59.   1h  21,64p    T:  83.   2h  44,68p
Összesített E:   9.  19h 454,41p    R:  36.  22h 577,67p    T:  75.  23h 595,35p
   HU 11-09-09522    T 12 10:23:26  1640,27 m/p  23  22,80  128  21,64  169  26,48
   HU 13-D-602500    T 12 10:26:40  1614,60 m/p   0   0,00    0   0,00  315  18,20

Tagszövetségi díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09223    H 1706,41 m/p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-12-  O-12114   H 1705,43 m/p
   3. Pap és fia                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1704,91 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602341   T 1703,47 m/p
   5. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505659   H 1703,06 m/p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13- D-605992   T 1702,93 m/p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1702,93 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1702,73 m/p
   9. Bajtek Tibor                   7.cs. A23 HU-12- D-505916   T 1702,54 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12- D-502363   H 1702,30 m/p
  11. Mészáros László                2.cs. A36 HU 13-09-20446    H 1701,88 m/p
  12. Tomori László                  2.cs. A23 HU-10- 09-01175   T 1701,47 m/p
  13. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-13- D-603909   T 1701,35 m/p
  14. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601938   T 1701,05 m/p
  15. Tomori László                  3.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1700,48 m/p
  16. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09230    H 1700,42 m/p
  17. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1699,98 m/p
  18. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23 HU-11- 09-07921   H 1699,91 m/p
  19. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-605306   T 1699,54 m/p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1699,53 m/p
  21. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-12- D-501932   H 1698,64 m/p
  22. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 13-D-604729    H 1698,60 m/p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13- D-601661   T 1697,65 m/p
  24. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09255    H 1697,26 m/p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1696,75 m/p
  26. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12- 09-13868   H 1696,43 m/p
  27. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1695,84 m/p
  28. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1695,58 m/p
  29. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505966   T 1695,58 m/p
  30. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-11- D-437790   T 1695,19 m/p
  31. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505688   T 1694,80 m/p
  32. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12- D-502356   H 1692,44 m/p
  33. Nagy János                     1.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1690,85 m/p
  34. Tóth Lajos                     1.cs. A23 HU 13-D-601884    H 1690,42 m/p
  35. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1689,32 m/p
  36. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1688,77 m/p
  37. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-11- 07-30912   H 1688,64 m/p
  38. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1688,56 m/p
  39. Gavaldik József                2.cs. A23 HU-12- 09-15020   T 1688,04 m/p
  40. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-13- D-601742   T 1687,48 m/p
  41. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 13-07-37632    H 1687,13 m/p
  42. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601932   T 1686,34 m/p
  43. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-10- D-257026   H 1685,39 m/p
  44. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-212937    H 1684,14 m/p
  45. Tomori László                  3.cs. A23 HU-12- D-502211   H 1683,98 m/p
  46. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13- 17-63096   T 1681,46 m/p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 12-07-34767    T 1680,23 m/p
  48. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11- D-400899   H 1678,97 m/p
  49. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1678,81 m/p
  50. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1678,81 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09223    H 1706,41 m/p
   2. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-12-  O-12114   H 1705,43 m/p
   3. Pap és fia                     3.cs. A36 HU 13-D-604749    T 1704,91 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602341   T 1703,47 m/p
   5. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505659   H 1703,06 m/p
   6. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13- D-605992   T 1702,93 m/p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1702,93 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1702,73 m/p
   9. Bajtek Tibor                   7.cs. A23 HU-12- D-505916   T 1702,54 m/p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-12- D-502363   H 1702,30 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  175,63 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  169,74 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  163,68 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  163,51 p
   5. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  158,41 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  154,82 p
   7. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  152,73 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  150,86 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  150,52 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  148,31 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  146,89 p
  12. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  146,44 p
  13. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  142,41 p
  14. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  140,37 p
  15. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  137,92 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  137,20 p
  17. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,24 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.  132,89 p
  19. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  132,04 p
  20. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  129,43 p
  21. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    5 h.  124,72 p
  22. Huszár Péter                   1.cs. A23    4 h.  124,67 p
  23. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  124,61 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  171,29 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  161,45 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  151,39 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  150,83 p
   5. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  143,82 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  138,39 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  134,76 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  138,60 p
   2. Katona József                  1.cs.    5 h.  138,60 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.  128,40 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs.    3 h.   78,00 p
   5. Mészáros László                1.cs.    3 h.   64,20 p
   6. Pap és fia                     1.cs.    3 h.   64,20 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   60,00 p
   8. Pap és fia                     3.cs.    2 h.   58,80 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   44,40 p
  10. Mészáros László                2.cs.    1 h.   34,80 p
  11. Pap és fia                     2.cs.    1 h.   30,60 p
  12. Katona József                  2.cs.    1 h.   26,40 p
  13. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   24,60 p
  14. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   22,80 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  280,41 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  244,74 p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  238,72 p
   4. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  237,94 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  226,44 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  224,45 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23    7 h.  181,91 p
   8. Szollos Béla                   1.cs. A64    7 h.  173,99 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.  172,52 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    6 h.  170,93 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  170,70 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23    7 h.  169,85 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  169,29 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  163,68 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    7 h.  156,41 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04    6 h.  155,34 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  150,86 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  142,81 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  142,41 p
  20. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  136,23 p
  21. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,24 p
  22. Pap és fia                     1.cs. A36    6 h.  133,18 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    4 h.  132,89 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  252,99 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  226,55 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  191,31 p
   4. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  180,65 p
   5. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  170,65 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  150,83 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23    6 h.  147,69 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.    6 h.  146,40 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  138,60 p
   3. Katona József                  1.cs.    5 h.  138,60 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs.    3 h.   78,00 p
   5. Mészáros László                1.cs.    3 h.   64,20 p
   6. Pap és fia                     1.cs.    3 h.   64,20 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   60,00 p
   8. Pap és fia                     3.cs.    2 h.   58,80 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   44,40 p
  10. Mészáros László                2.cs.    1 h.   34,80 p
  11. Pap és fia                     2.cs.    1 h.   30,60 p
  12. Katona József                  2.cs.    1 h.   26,40 p
  13. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   24,60 p
  14. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   22,80 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  06.14. Melk 2.
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   20 h.  590,31 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  557,87 p
   3. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  539,42 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  528,68 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  522,40 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   19 h.  518,21 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  503,88 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  488,52 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  485,10 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  479,75 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  471,24 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  470,03 p
  13. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  469,61 p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   18 h.  468,80 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  468,54 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  465,69 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  457,56 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  446,20 p
  19. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  445,24 p
  20. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  437,22 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  435,57 p
  22. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  434,03 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  433,19 p
  24. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  432,82 p
  25. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  428,38 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  420,93 p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  419,25 p
  28. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   17 h.  408,11 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   17 h.  403,11 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  401,76 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   17 h.  401,69 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  397,35 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  395,21 p
  34. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  382,94 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  377,38 p
  36. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  374,49 p
  37. Kancsár József                 1.cs. A12   13 h.  370,29 p
  38. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   15 h.  367,46 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  363,55 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  362,47 p
  41. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   14 h.  345,70 p
  42. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   15 h.  344,31 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  341,59 p
  44. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  329,86 p
  45. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   14 h.  322,88 p
  46. Horváth János                  1.cs. A04   14 h.  321,91 p
  47. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  320,18 p
  48. Fodor László                   1.cs. A04   13 h.  318,24 p
  49. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  317,29 p
  50. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   13 h.  312,32 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  308,25 p
  52. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  303,89 p
  53. Tomori László                  4.cs. A23   12 h.  297,94 p
  54. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   12 h.  293,73 p
  55. Kollár György                  1.cs. A23   11 h.  293,27 p
  56. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  289,48 p
  57. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   12 h.  287,38 p
  58. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  284,68 p
  59. Boda Ákos                      2.cs. A50   13 h.  280,17 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  278,47 p
  61. Majoros István                 1.cs. A50   11 h.  275,12 p
  62. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  274,22 p
  63. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  271,58 p
  64. Hegyi László                   2.cs. A04   12 h.  270,32 p
  65. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  268,65 p
  66. Jánosi Pál                     2.cs. A23   10 h.  267,60 p
  67. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  266,21 p
  68. Fogarassy László               1.cs. A12   11 h.  266,03 p
  69. Kómár József és fia            1.cs. A26   11 h.  263,80 p
  70. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  262,71 p
  71. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  259,05 p
  72. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   10 h.  257,88 p
  73. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  255,91 p
  74. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    9 h.  253,56 p
  75. Czakó József                   1.cs. A04   11 h.  249,80 p
  76. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   11 h.  249,18 p
  77. Boda Ákos                      3.cs. A50    9 h.  248,20 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  240,49 p
  79. Dulai László                   1.cs. A26   10 h.  234,79 p
  80. Gazsi Károly                   2.cs. A36   10 h.  233,90 p
  81. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  231,37 p
  82. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  225,71 p
  83. Dorner György                  2.cs. A12    9 h.  222,35 p
  84. Kalocsai András                1.cs. A23    9 h.  216,04 p
  85. Csányi Sándor                  1.cs. A12    8 h.  213,39 p
  86. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    9 h.  211,69 p
  87. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  209,89 p
  88. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  209,42 p
  89. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    9 h.  207,50 p
  90. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   10 h.  206,84 p
  91. Fejos Károly                   1.cs. A64    9 h.  206,38 p
  92. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  93. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  205,09 p
  94. Mészáros László                2.cs. A36    8 h.  197,10 p
  95. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  190,24 p
  96. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    7 h.  188,46 p
  97. Száraz László                  3.cs. A23    8 h.  182,98 p
  98. Tóth Lajos                     1.cs. A23    7 h.  182,20 p
  99. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    9 h.  180,47 p
 100. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    7 h.  180,44 p
 101. Fodor Zoltán                   1.cs. A12    8 h.  180,09 p
 102. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  177,68 p
 103. Gohér Attila                   1.cs. A12    7 h.  174,75 p
 104. Tomori László                  5.cs. A23    7 h.  173,25 p
 105. Seres János                    1.cs. A36    7 h.  172,19 p
 106. Száraz László                  2.cs. A23    7 h.  171,57 p
 107. Balázs István                  1.cs. V10    8 h.  171,37 p
 108. Varga László                   1.cs. R38    7 h.  169,43 p
 109. Pap és fia                     3.cs. A36    8 h.  167,52 p
 110. Bálint Attila                  2.cs. A23    6 h.  161,37 p
 111. Huszár Péter                   3.cs. A23    7 h.  159,39 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   19 h.  558,35 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  534,52 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  512,25 p
   4. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  509,83 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  491,00 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   17 h.  458,42 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   17 h.  455,18 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  441,24 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  439,52 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  429,85 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  425,55 p
  12. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   17 h.  421,91 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   20 h.  533,91 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   18 h.  482,20 p
   3. Katona József                  1.cs.   17 h.  445,69 p
   4. Pap és fia                     1.cs.   18 h.  409,16 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.   15 h.  378,86 p
   6. Mészáros László                1.cs.   16 h.  378,56 p
   7. Gazsi Károly                   2.cs.    9 h.  213,63 p
   8. Seres János                    1.cs.    7 h.  175,98 p
   9. Mészáros László                2.cs.    6 h.  162,14 p
  10. Dósa Zoltán                    2.cs.    8 h.  159,39 p
  11. Katona József                  2.cs.    6 h.  149,30 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.    7 h.  142,98 p
  13. Pap és fia                     2.cs.    5 h.  141,90 p
  14. Katona József                  3.cs.    6 h.  141,82 p
  15. Pap és fia                     3.cs.    6 h.  131,94 p
  16. Udvari Zoltán                  1.cs.    5 h.  117,37 p
  17. Horinka Norbert                1.cs.    5 h.   97,95 p
  18. Dobos Sándor                   1.cs.    3 h.   90,62 p
  19. László György                  1.cs.    4 h.   88,35 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    3 h.   76,87 p
  21. Tóth Gábor                     1.cs.    3 h.   70,29 p
  22. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   54,34 p
  23. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   52,05 p
  24. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   43,78 p
  25. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  26. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p
  27. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   21,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 1961,88 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   59 h. 1896,14 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   62 h. 1789,73 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   57 h. 1676,82 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   58 h. 1641,60 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   52 h. 1603,65 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   58 h. 1601,79 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36   54 h. 1555,23 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   51 h. 1534,85 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   51 h. 1533,32 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   50 h. 1499,85 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   51 h. 1482,64 p
  13. Tomori László                  2.cs. A23   49 h. 1467,30 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   52 h. 1463,41 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   52 h. 1443,86 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04   48 h. 1392,37 p
  17. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   51 h. 1364,97 p
  18. Nagy János                     1.cs. A23   52 h. 1362,98 p
  19. Sztrehovszki László            1.cs. A04   45 h. 1361,14 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   48 h. 1355,55 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50   48 h. 1353,29 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   47 h. 1348,98 p
  23. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h. 1330,39 p
  24. Kaszás László                  1.cs. A26   44 h. 1317,82 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   46 h. 1310,28 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   46 h. 1309,84 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   44 h. 1288,62 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   48 h. 1284,60 p
  29. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   45 h. 1267,43 p
  30. Fejos Csaba                    1.cs. A64   44 h. 1243,79 p
  31. Szollos Béla                   1.cs. A64   42 h. 1209,98 p
  32. Kómár József és fia            1.cs. A26   42 h. 1197,34 p
  33. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   43 h. 1194,09 p
  34. Zámbó János                    1.cs. A04   43 h. 1190,81 p
  35. Kancsár József                 1.cs. A12   39 h. 1168,70 p
  36. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h. 1166,40 p
  37. Dulai László                   1.cs. A26   40 h. 1113,90 p
  38. Jánosi Pál                     1.cs. A23   40 h. 1110,62 p
  39. Tóth Sándor                    1.cs. A64   39 h. 1079,13 p
  40. Csányi Sándor                  1.cs. A12   37 h. 1063,37 p
  41. Petho László                   1.cs. A12   40 h. 1049,37 p
  42. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   38 h. 1046,08 p
  43. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  44. Horváth János                  1.cs. A04   36 h.  988,51 p
  45. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  46. Boda Ákos                      2.cs. A50   36 h.  971,99 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   34 h.  967,09 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   37 h.  959,32 p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   35 h.  955,66 p
  50. Fogarassy László               1.cs. A12   32 h.  893,03 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   31 h.  892,41 p
  52. Ács Ferenc                     1.cs. A50   30 h.  871,47 p
  53. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   32 h.  846,24 p
  54. Hegyi László                   2.cs. A04   30 h.  831,03 p
  55. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  819,13 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   27 h.  799,31 p
  57. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  58. Balázs István                  1.cs. V10   31 h.  776,55 p
  59. Babicz József                  1.cs. A64   31 h.  775,47 p
  60. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  717,50 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  715,44 p
  62. Kevés Károly                   1.cs. V10   29 h.  705,67 p
  63. Gavaldik József                1.cs. A23   29 h.  697,77 p
  64. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  689,98 p
  65. Csörgi László                  1.cs. A50   27 h.  689,74 p
  66. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  684,00 p
  67. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   24 h.  672,85 p
  68. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  69. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   26 h.  663,99 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   24 h.  656,32 p
  71. Dulai László                   2.cs. A26   23 h.  639,78 p
  72. Fejos Károly                   1.cs. A64   25 h.  613,20 p
  73. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  74. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  75. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   23 h.  595,35 p
  76. Fodor László                   2.cs. A04   19 h.  582,29 p
  77. Lakatos József                 1.cs. A26   20 h.  571,59 p
  78. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   21 h.  559,94 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  81. Kollár György                  1.cs. A23   20 h.  530,03 p
  82. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  83. Futó Ferenc                    1.cs. A04   21 h.  526,14 p
  84. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  85. Kiss József                    2.cs. V10   19 h.  520,34 p
  86. Seres János                    1.cs. A36   19 h.  517,02 p
  87. Kómár József és fia            2.cs. A26   20 h.  515,13 p
  88. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   18 h.  508,67 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   58 h. 1852,44 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   51 h. 1546,97 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1506,21 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   54 h. 1502,49 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36   53 h. 1500,82 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   53 h. 1493,13 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23   50 h. 1478,59 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h. 1408,21 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   52 h. 1401,21 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   58 h. 1749,20 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.   51 h. 1445,01 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.   50 h. 1435,50 p
   4. Mészáros László                1.cs.   51 h. 1374,67 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   47 h. 1268,17 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   27 h.  740,93 p
   7. Katona József                  2.cs.   20 h.  532,44 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs.   21 h.  506,58 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs.   19 h.  454,41 p
  10. Seres János                    1.cs.   14 h.  402,75 p
  11. Pap és fia                     2.cs.   14 h.  385,70 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  381,12 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  344,99 p
  14. Mészáros László                2.cs.   11 h.  296,01 p
  15. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  275,73 p
  16. László György                  1.cs.   10 h.  250,11 p
  17. Dósa Zoltán                    2.cs.   11 h.  233,19 p
  18. Agócs Attila                   1.cs.    8 h.  193,40 p
  19. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  157,95 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.  137,06 p
  21. Tóth Gábor                     1.cs.    5 h.  130,55 p
  22. Udvari Zoltán                  2.cs.    6 h.  125,51 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   50 h. 1684,06 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   49 h. 1509,84 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1506,60 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   49 h. 1506,55 p
   5. Dorner György                  1.cs. A12   41 h. 1478,50 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   47 h. 1449,68 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   47 h. 1442,51 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   47 h. 1439,14 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   49 h. 1433,60 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   47 h. 1400,08 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   48 h. 1376,27 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   46 h. 1365,52 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h. 1352,84 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   42 h. 1298,64 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   43 h. 1290,58 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1278,26 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50   44 h. 1277,48 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   42 h. 1264,10 p
  19. Fehér László                   1.cs. A12   42 h. 1243,93 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1229,50 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64   43 h. 1223,23 p
  22. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   44 h. 1222,64 p
  23. Tomori László                  1.cs. A23   40 h. 1213,55 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1212,32 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1196,86 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1193,00 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   41 h. 1192,91 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   43 h. 1192,14 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   41 h. 1189,60 p
  30. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1186,56 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   42 h. 1173,47 p
  32. Szollos Béla                   1.cs. A64   39 h. 1160,21 p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12   38 h. 1136,70 p
  34. Kómár József és fia            1.cs. A26   38 h. 1114,63 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1109,90 p
  36. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h. 1104,96 p
  37. Jánosi Pál                     1.cs. A23   39 h. 1088,62 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   38 h. 1061,68 p
  39. Petho László                   1.cs. A12   39 h. 1032,59 p
  40. Csányi Sándor                  1.cs. A12   35 h. 1029,38 p
  41. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   37 h. 1015,81 p
  42. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  43. Dulai László                   1.cs. A26   35 h.  993,80 p
  44. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  45. Horváth János                  1.cs. A04   35 h.  970,37 p
  46. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   35 h.  955,66 p
  47. Boda Ákos                      2.cs. A50   33 h.  918,14 p
  48. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   34 h.  899,07 p
  49. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   31 h.  893,25 p
  50. Fogarassy László               1.cs. A12   32 h.  893,03 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   31 h.  892,41 p
  52. Ács Ferenc                     1.cs. A50   30 h.  871,47 p
  53. Hegyi László                   2.cs. A04   30 h.  831,03 p
  54. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   31 h.  828,13 p
  55. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  56. Jánosi Pál                     2.cs. A23   26 h.  778,41 p
  57. Balázs István                  1.cs. V10   31 h.  776,55 p
  58. Japport Zoltán                 1.cs. A50   29 h.  740,85 p
  59. Babicz József                  1.cs. A64   29 h.  728,94 p
  60. Száraz László                  1.cs. A23   27 h.  717,50 p
  61. Kalocsai András                1.cs. A23   26 h.  715,44 p
  62. Gavaldik József                1.cs. A23   29 h.  697,77 p
  63. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  689,98 p
  64. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  684,00 p
  65. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   24 h.  672,85 p
  66. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  67. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   26 h.  663,99 p
  68. Kevés Károly                   1.cs. V10   27 h.  660,97 p
  69. Csörgi László                  1.cs. A50   25 h.  653,38 p
  70. Dulai László                   2.cs. A26   23 h.  639,78 p
  71. Fejos Károly                   1.cs. A64   25 h.  613,20 p
  72. Majoros István                 1.cs. A50   22 h.  610,96 p
  73. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  74. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  75. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   23 h.  595,35 p
  76. Fodor László                   2.cs. A04   19 h.  582,29 p
  77. Lakatos József                 1.cs. A26   20 h.  571,59 p
  78. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   21 h.  559,94 p
  80. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  81. Kollár György                  1.cs. A23   20 h.  530,03 p
  82. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  83. Futó Ferenc                    1.cs. A04   21 h.  526,14 p
  84. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  85. Kiss József                    2.cs. V10   19 h.  520,34 p
  86. Seres János                    1.cs. A36   19 h.  517,02 p
  87. Kómár József és fia            2.cs. A26   20 h.  515,13 p
  88. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   18 h.  508,67 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   50 h. 1652,65 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1472,86 p
   3. Huszár Péter                   2.cs. A23   47 h. 1418,31 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   48 h. 1417,01 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36   47 h. 1364,32 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   44 h. 1363,38 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   45 h. 1340,71 p
   8. Pap és fia                     1.cs. A36   43 h. 1273,51 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   42 h. 1266,50 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   51 h. 1609,41 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   47 h. 1386,99 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   46 h. 1348,26 p
   4. Mészáros László                1.cs.   46 h. 1277,53 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   45 h. 1230,57 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   27 h.  740,93 p
   7. Katona József                  2.cs.   20 h.  532,44 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs.   21 h.  506,58 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs.   19 h.  454,41 p
  10. Seres János                    1.cs.   14 h.  402,75 p
  11. Pap és fia                     2.cs.   14 h.  385,70 p
  12. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  381,12 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  344,99 p
  14. Mészáros László                2.cs.   11 h.  296,01 p
  15. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  275,73 p
  16. László György                  1.cs.   10 h.  250,11 p
  17. Dósa Zoltán                    2.cs.   11 h.  233,19 p
  18. Agócs Attila                   1.cs.    8 h.  193,40 p
  19. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  157,95 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.  137,06 p
  21. Tóth Gábor                     1.cs.    5 h.  130,55 p
  22. Udvari Zoltán                  2.cs.    6 h.  125,51 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  4h 124,46p
  2. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 122,45p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  4h 119,43p
  4. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  4h 114,02p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  4h 113,58p
  6. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  4h 112,63p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  4h 112,33p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h 109,46p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h 107,05p
 10. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502010   H  4h 105,72p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  4h 105,42p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  4h 105,05p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 101,10p
 14. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  4h  98,08p
 15. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  4h  97,80p
 16. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  4h  93,31p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  4h  91,93p
 18. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  4h  82,66p
 19. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 100,77p
 20. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  3h  96,10p
 21. Fehér László                   A12 HU 12-07-33047    H  3h  95,22p
 22. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426528    H  3h  94,04p
 23. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-11- D-426767   H  3h  93,71p
 24. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  91,40p
 25. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  3h  90,89p
 26. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09230    H  3h  89,44p
 27. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  3h  89,17p
 28. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37632    H  3h  87,60p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603907   H  3h  87,05p
 30. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  3h  86,89p
 31. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  86,79p
 32. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07921   H  3h  85,62p
 33. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  84,96p
 34. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32651    H  3h  84,90p
 35. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  83,96p
 36. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  83,22p
 37. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  3h  82,92p
 38. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  82,50p
 39. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  82,37p
 40. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  3h  82,32p
 41. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  3h  81,82p
 42. Tomori László                  A23 HU-12- D-502211   H  3h  81,73p
 43. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  3h  81,45p
 44. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h  81,26p
 45. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  3h  81,21p
 46. Hegyi László                   A04 HU 07-07-98573    H  3h  80,34p
 47. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  3h  80,02p
 48. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  3h  79,61p
 49. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667969   H  3h  79,13p
 50. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  3h  78,42p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  4h 126,98p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 118,33p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h 108,15p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  4h 108,02p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h 106,04p
  6. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  4h 104,39p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  4h 100,39p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  4h 100,09p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  98,81p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  4h  92,27p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h  90,15p
 13. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  77,91p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  3h 101,88p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 100,77p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  3h  99,47p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  3h  94,39p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07876   T  3h  93,77p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-437790   T  3h  91,60p
 20. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  3h  90,73p
 21. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- 09-14541   T  3h  89,46p
 22. Tomori László                  A23 HU-11- D-402629   T  3h  89,34p
 23. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  87,02p
 24. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h  86,95p
 25. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  84,34p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562284   T  3h  83,84p
 27. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  81,71p
 28. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  78,43p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  76,77p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  3h  75,80p
 31. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  73,67p
 32. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  70,58p
 33. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  3h  70,52p
 34. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  68,77p
 35. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501942   T  3h  68,16p
 36. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  3h  65,63p
 37. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  3h  64,29p
 38. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  3h  63,10p
 39. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h  60,45p
 40. Tomori László                  A23 RO-11-  0365766   T  3h  59,85p
 41. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  57,52p
 42. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  55,60p
 43. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  54,11p
 44. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  51,63p
 45. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505966   T  2h  69,88p
 46. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505979   T  2h  69,27p
 47. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 48. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  67,04p
 49. Tomori László                  A23 HU-13- D-601938   T  2h  66,62p
 50. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  4h 119,20p
  2. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 116,39p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  4h 115,75p
  4. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  4h 108,06p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  4h 107,60p
  6. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  4h 103,33p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h 101,63p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h  99,65p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  4h  84,75p
 10. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  4h  82,45p
 11. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h  97,80p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  3h  92,11p
 13. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-11- D-426767   H  3h  87,51p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502010   H  3h  86,61p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  3h  86,39p
 16. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  3h  86,29p
 17. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07921   H  3h  85,27p
 18. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  83,51p
 19. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09230    H  3h  83,22p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603907   H  3h  83,15p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  4h 123,80p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 111,96p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h 103,66p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h 101,97p
  5. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  4h  97,23p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  4h  91,24p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  89,26p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  4h  86,00p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  84,26p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  3h 100,78p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  3h  96,60p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  3h  93,96p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-437790   T  3h  88,56p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  87,70p
 15. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07876   T  3h  87,52p
 16. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  3h  85,32p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- 09-14541   T  3h  85,15p
 18. Tomori László                  A23 HU-11- D-402629   T  3h  83,91p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  82,42p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  80,68p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 117,36p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09255    H  4h  95,20p
  3. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  4h  89,78p
  4. Pap és fia                     A36 HU 12-D-489542    H  4h  88,08p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h  96,13p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09230    H  3h  86,83p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  3h  84,59p
  8. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  82,12p
  9. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  3h  75,93p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  74,75p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  57,04p
  2. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  2h  54,60p
  3. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  53,06p
  4. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  2h  50,09p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  37,90p
  6. Pap és fia                     A36 HU 13-D-605723    T  2h  29,36p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 11h 350,51p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H 10h 284,34p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  9h 310,37p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  9h 299,53p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  9h 273,92p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  9h 263,85p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  9h 263,46p
  8. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  9. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  9h 226,49p
 10. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 281,94p
 11. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  8h 272,22p
 12. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  8h 247,83p
 13. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  8h 245,33p
 14. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  8h 243,41p
 15. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  8h 242,26p
 16. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
 17. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  8h 239,01p
 18. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  8h 238,22p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 236,44p
 20. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 21. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  8h 225,22p
 22. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  8h 224,57p
 23. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  8h 221,51p
 24. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  8h 219,59p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  8h 213,37p
 26. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  8h 197,53p
 27. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 28. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 29. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  8h 186,93p
 30. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 31. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 241,09p
 32. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  7h 239,81p
 33. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  7h 231,10p
 34. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  7h 226,57p
 35. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 36. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  7h 223,89p
 37. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 38. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 222,92p
 39. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 40. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 41. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  7h 218,03p
 42. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  7h 215,74p
 43. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  7h 213,93p
 44. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 45. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  7h 208,31p
 46. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  7h 208,16p
 47. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 48. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  7h 207,65p
 49. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-30811   H  7h 205,84p
 50. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  7h 205,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 361,27p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  9h 265,15p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  8h 256,15p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  8h 246,04p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  8h 242,63p
  6. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  8h 232,31p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  8. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  8h 222,11p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  8h 220,40p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  8h 183,54p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 246,77p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  7h 218,75p
 13. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  7h 193,43p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  7h 186,64p
 15. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 181,47p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 18. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  7h 176,26p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  7h 176,05p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  7h 155,73p
 21. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 22. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  6h 210,27p
 23. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  6h 202,54p
 24. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  6h 195,94p
 25. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 26. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  6h 189,10p
 27. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 28. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  6h 175,94p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 166,63p
 31. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  6h 166,27p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 33. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 34. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  6h 159,62p
 35. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 36. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  6h 157,30p
 37. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501942   T  6h 156,49p
 38. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  6h 148,83p
 39. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 178,27p
 40. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p
 41. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  5h 167,90p
 42. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  5h 167,38p
 43. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  5h 166,85p
 44. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 45. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  5h 158,00p
 46. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 47. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 156,88p
 48. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  5h 156,23p
 49. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 50. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  5h 155,39p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 327,29p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  9h 293,18p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  9h 255,52p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 254,48p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 255,07p
  6. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  8h 236,85p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  8h 236,05p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  8h 194,19p
  9. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 244,07p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 240,91p
 11. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  7h 235,70p
 12. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 226,41p
 13. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  7h 224,50p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 222,33p
 15. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  7h 220,72p
 16. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 220,39p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  7h 217,71p
 18. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
 19. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  7h 201,37p
 20. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  7h 198,76p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 357,38p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  9h 255,16p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  8h 247,08p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  8h 243,25p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  8h 220,03p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  8h 215,04p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  7h 229,49p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  7h 203,60p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  7h 179,66p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 176,28p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 213,70p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  6h 204,74p
 13. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  6h 204,08p
 14. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 197,05p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 194,76p
 16. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  6h 194,43p
 17. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  6h 182,00p
 18. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 175,25p
 19. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  6h 168,06p
 20. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,26p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  9h 244,70p
  2. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  8h 254,71p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 222,73p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  8h 214,48p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 232,33p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  7h 215,47p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 213,66p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 195,36p
  9. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  7h 177,90p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  6h 209,94p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  5h 141,12p
  2. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 125,04p
  3. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  4h 105,14p
  4. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  98,16p
  5. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  73,04p
  6. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  3h  54,85p
  7. Pap és fia                     A36 HU 13-D-605723    T  3h  51,79p
  8. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-656678    T  2h  62,60p
  9. Tóth Attila                    A36 HU 13-07-37799    T  2h  57,97p
 10. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502751    T  2h  53,06p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  4h 113,58p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 100,77p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  3h  96,10p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37632    H  3h  87,60p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603907   H  3h  87,05p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  86,79p
  7. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h  83,96p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  82,37p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667969   H  3h  79,13p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  3h  78,42p
 11. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  3h  75,10p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  3h  73,69p
 13. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  3h  72,83p
 14. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  3h  72,76p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h  71,51p
 16. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  3h  70,23p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  69,41p
 18. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  3h  64,96p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  3h  62,40p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  3h  58,45p
 21. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-603360    H  3h  56,83p
 22. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19506   H  3h  53,51p
 23. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  2h  70,02p
 24. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  2h  68,79p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  2h  67,09p
 26. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605909   H  2h  66,57p
 27. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
 28. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
 29. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
 30. Nagy János                     A23 HU-13- 09-19904   H  2h  61,79p
 31. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  2h  61,70p
 32. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603911   H  2h  60,31p
 33. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667908   H  2h  60,11p
 34. Tomori László                  A23 HU-13- D-601922   H  2h  60,04p
 35. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  2h  59,45p
 36. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 37. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  2h  56,11p
 38. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  2h  55,20p
 39. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619402    H  2h  54,32p
 40. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  2h  54,06p
 41. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  2h  52,49p
 42. Tomori László                  A23 HU-13- D-601915   H  2h  51,53p
 43. Száraz László                  A23 HU-13- D-700746   H  2h  51,42p
 44. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667966   H  2h  50,33p
 45. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  2h  50,06p
 46. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  2h  49,79p
 47. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-38000   H  2h  49,58p
 48. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  2h  49,41p
 49. Gazsi Károly                   A36 HU 13-D-602503    H  2h  48,81p
 50. Dorner György                  A12 HU 13-D-618703    H  2h  48,78p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 118,33p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  4h 108,02p
  3. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  4h 104,39p
  4. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  3h  99,47p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  3h  94,39p
  7. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  3h  90,73p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  81,71p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  68,77p
 10. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  3h  65,63p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  3h  63,10p
 12. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  67,04p
 14. Tomori László                  A23 HU-13- D-601938   T  2h  66,62p
 15. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601742   T  2h  63,51p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  2h  63,45p
 17. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  63,20p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603903   T  2h  60,60p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  2h  59,03p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605306   T  2h  56,76p
 21. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  2h  56,04p
 22. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605992   T  2h  55,92p
 23. Tomori László                  A23 HU-13- D-601923   T  2h  55,68p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700279   T  2h  54,45p
 25. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  2h  53,43p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  2h  53,27p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 28. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602033   T  2h  51,10p
 29. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- 09-19571   T  2h  50,74p
 30. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  2h  48,48p
 31. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  2h  48,19p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  47,46p
 33. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  2h  46,82p
 34. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700291   T  2h  46,36p
 35. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  2h  45,72p
 36. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17361   T  2h  45,61p
 37. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602330   T  2h  45,33p
 38. Száraz László                  A23 HU-13- 09-19330   T  2h  41,42p
 39. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700938    T  2h  40,78p
 40. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  2h  38,69p
 41. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  2h  37,23p
 42. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  28,73p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  4h 107,60p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h  97,80p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  3h  92,11p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603907   H  3h  83,15p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37632    H  3h  80,26p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  80,18p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  78,63p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  3h  70,86p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  3h  67,48p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h  65,32p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  64,51p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  3h  57,48p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  2h  68,06p
 14. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  2h  66,59p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
 16. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605909   H  2h  65,15p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
 18. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  57,94p
 19. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  2h  57,10p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603911   H  2h  56,44p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 111,96p
  2. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  4h  97,23p
  3. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  84,26p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  3h  96,60p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  3h  93,96p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  87,70p
  7. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  3h  85,32p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  3h  54,28p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  69,34p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  67,94p
 11. Tomori László                  A23 HU-13- D-601938   T  2h  67,02p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  61,14p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  2h  58,76p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601742   T  2h  58,28p
 15. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  2h  56,26p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603903   T  2h  53,48p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605992   T  2h  53,15p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605306   T  2h  53,09p
 19. Tomori László                  A23 HU-13- D-601923   T  2h  50,93p
 20. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  50,87p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  4h  89,78p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h  96,13p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  82,12p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700977    H  3h  59,10p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  2h  68,40p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 13-D-602503    H  2h  49,94p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20250    H  2h  49,37p
  8. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700940    H  2h  42,99p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-21616    H  2h  42,17p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  2h  50,09p
  2. Pap és fia                     A36 HU 13-D-605723    T  2h  29,36p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  9h 273,92p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 236,44p
  3. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  8h 221,51p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 241,09p
  5. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 222,92p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  7h 164,10p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  7h 151,92p
  9. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  6h 201,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  6h 194,60p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  6h 189,02p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  6h 188,49p
 13. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  6h 184,96p
 14. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  6h 181,54p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  6h 168,77p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  6h 165,96p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  6h 163,03p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  6h 149,53p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  6h 143,52p
 21. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  5h 167,58p
 22. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h 158,62p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  5h 157,34p
 24. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  5h 155,72p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  5h 149,40p
 26. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  5h 148,70p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  5h 148,62p
 28. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  5h 147,30p
 29. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  5h 145,35p
 30. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619402    H  5h 145,30p
 31. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  5h 145,03p
 32. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603926   H  5h 139,41p
 33. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37967   H  5h 137,00p
 34. Dorner György                  A12 HU 13-D-618158    H  5h 136,03p
 35. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619002   H  5h 135,49p
 36. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  5h 133,99p
 37. Kómár József és fia            A26 HU 13-D-618585    H  5h 132,44p
 38. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  5h 131,75p
 39. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  5h 131,62p
 40. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  5h 123,37p
 41. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667908   H  5h 116,45p
 42. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  5h 114,99p
 43. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-603360    H  5h 109,03p
 44. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19506   H  5h 101,57p
 45. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 133,53p
 46. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605909   H  4h 131,63p
 47. Hegyi László                   A04 HU 13-D-620210    H  4h 129,25p
 48. Ács Ferenc                     A50 HU 13-07-38334    H  4h 128,60p
 49. Petho László                   A12 HU 13-D-618336    H  4h 124,90p
 50. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 123,79p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 361,27p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  8h 242,63p
  3. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  7h 193,43p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  7h 155,73p
  5. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  6h 202,54p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 166,63p
  8. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  5h 156,23p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  5h 155,39p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  5h 146,77p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 144,27p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  5h 128,19p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  5h 128,15p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  5h 126,80p
 15. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  4h 138,47p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  4h 136,74p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  4h 132,93p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  4h 123,79p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 121,11p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  4h 113,90p
 21. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  4h 113,53p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  4h 113,00p
 23. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  4h 108,46p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603903   T  4h 103,74p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602330   T  4h  95,09p
 26. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  4h  93,80p
 27. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
 28. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619004   T  4h  86,79p
 29. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  4h  82,82p
 30. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601742   T  3h  96,89p
 31. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  3h  93,51p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  3h  92,07p
 33. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  3h  89,81p
 34. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 35. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700291   T  3h  85,28p
 36. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 37. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37673    T  3h  83,51p
 38. Bálint Attila                  A23 HU-13- 09-19408   T  3h  81,00p
 39. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-602061   T  3h  79,00p
 40. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- 09-19571   T  3h  78,89p
 41. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605992   T  3h  77,51p
 42. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  3h  75,59p
 43. Száraz László                  A23 HU-13- 09-19330   T  3h  75,10p
 44. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  74,52p
 45. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603945   T  3h  73,10p
 46. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605306   T  3h  72,71p
 47. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  3h  70,07p
 48. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  3h  69,01p
 49. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  3h  65,59p
 50. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  64,01p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 255,07p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 240,91p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 220,39p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  7h 145,43p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  6h 201,08p
  6. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  6h 184,49p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  6h 180,62p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  6h 163,40p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  6h 156,20p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  5h 165,30p
 12. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  5h 164,39p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h 159,81p
 14. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  5h 154,62p
 15. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  5h 146,14p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603926   H  5h 142,47p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  5h 141,07p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  5h 139,58p
 19. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  5h 134,90p
 20. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619402    H  5h 134,75p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 357,38p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  8h 247,08p
  3. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  6h 204,74p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 138,26p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  5h 155,03p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 152,81p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  5h 151,97p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  5h 150,39p
  9. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  5h 149,87p
 10. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 141,30p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  5h 138,67p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  5h 137,90p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  5h 125,53p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  5h 120,33p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602330   T  5h 104,08p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  4h 135,60p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  4h 129,72p
 18. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  4h 113,44p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  4h 107,23p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  4h  98,48p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 232,33p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 213,66p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h 153,45p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  5h 149,63p
  5. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  5h 124,28p
  6. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 102,99p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20296    H  3h  80,57p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 13-D-700974    H  3h  69,80p
  9. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700940    H  3h  69,31p
 10. Katona József                  A36 HU 13-09-21616    H  3h  67,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  73,04p
  2. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  3h  54,85p
  3. Pap és fia                     A36 HU 13-D-605723    T  3h  51,79p
  4. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-656678    T  2h  62,60p
  5. Tóth Attila                    A36 HU 13-07-37799    T  2h  57,97p
  6. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700938    T  2h  46,69p
  7. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602466    T  2h  36,30p