Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2014.07.22 13:04:06
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.25 07:58:34
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.25 08:10:34
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.21 13:04:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Magdeburg
Feleresztés ideje: 2014.07.19 05:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 780000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 59
Legkisebb pont   : 23,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              7    9    84   17   21    950,37    604,97    564,52
A12 Aszód              10   12   101   20   25   1044,97    685,45    658,50
A26 Kartal              6   10    86   17   22   1022,04    613,00    564,41
A50 Zsámbok            11   20   211   42   53   1033,39    540,38 140923,00
V10 Hatvan             11   15   119   24   30    991,15    559,33  96624,00
Hatvan I.              45   66   601  120  150   1044,97    589,58    526,40
A23 Nagykáta           17   35   291   58   73    978,95    600,02    566,67
A36 Tápiószecso         9   11    84   17   21    991,68    632,84    613,53
A64 Szentmártonkáta    11   13    87   17   22    926,97    569,46  94184,00
R38 Jászberény          3    3    27    5    7   1015,96    731,33    614,26
Hatvan II.             40   62   489   98  122   1015,96    604,22    567,51
Tagszövetségben        85  128  1090  218  273   1044,97    595,36    555,13

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31282    H  991,15 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31278    H  958,18 m/p
   3. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31275    H  939,50 m/p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 12-D-464011    H  892,21 m/p
   5. Kiss József                    2.cs. HU 12-07-34923    H  722,69 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 773124 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  38,25p    R:  44.   1h  30,97p    T:  82.   1h  29,98p
Összesített E:   3.  47h1319,43p    R:  29.  33h 847,55p    T:  62.  32h 806,53p
   HU 13-D-620086    H 20 09:47:38   591,21 m/p  18  38,25  119  30,97  224  29,98

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 785621 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h 120,84p    R:  26.   3h 101,69p    T:  51.   2h  80,26p
Összesített E:   7.  30h 753,42p    R:  57.  13h 315,32p    T: 123.  10h 257,45p
   HU 10-O-1434      T 20 07:48:33   660,99 m/p  11  46,79   82  39,76  141  40,78
   HU 12-D-463845    H 20 08:05:47   651,54 m/p  13  44,35   88  38,33  151  39,48
   HU 12-D-463856    H 20 12:52:26   526,40 m/p  25  29,70  150  23,60    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 785621 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  72,83p    R:  41.   1h  39,52p    T:  76.   1h  40,65p
Összesített E:  14.  14h 393,80p    R:  75.   5h 154,14p    T: 148.   5h 149,81p
   HU 13-D-619803    H 20 07:49:33   660,44 m/p  12  45,57   83  39,52  142  40,65
   HU 13-D-619765    T 20 12:58:08   524,40 m/p  27  27,26    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 771429 Kg:   7 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  32,14p    R:  49.   1h  26,69p    T:  89.   1h  25,16p
Összesített E:  10.  22h 589,54p    R:  53.  16h 353,87p    T: 120.  13h 288,99p
   HU 13-07-38821    H 20 10:48:44   563,59 m/p  23  32,14  137  26,69  261  25,16

Csikós István                   1.cs. Dt: 770839 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  33,37p    R:  48.   1h  27,40p    T:  86.   1h  26,33p
Összesített E:   8.  28h 749,47p    R:  49.  18h 457,07p    T: 105.  14h 377,24p
   HU 10-D-254595    H 20 10:32:35   569,88 m/p  22  33,37  134  27,40  252  26,33

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 772775 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  85,45p    R:  47.   1h  29,06p    T:  85.   1h  28,16p
Összesített E:   4.  47h1295,99p    R:  34.  30h 764,77p    T:  69.  27h 692,15p
   HU 10-O-1439      H 20 10:13:32   579,48 m/p  21  34,59  127  29,06  238  28,16
   HU 10-07-24538    H 20 13:41:15   501,38 m/p  28  26,04    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-313130    H 20 14:18:47    95597 mp  29  24,82    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 771143 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 166,42p    R:  14.   4h 144,29p    T:  32.   4h 145,55p
Összesített E:   2.  48h1406,02p    R:  28.  34h 871,70p    T:  63.  31h 806,52p
   HU 08-07-18544    H 20 06:54:30   679,72 m/p  10  48,01   70  42,61  125  42,86
   HU 09-07-24364    H 20 08:09:14   637,71 m/p  15  41,91   97  36,19  166  37,53
   HU 08-07-18533    H 20 08:27:26   628,26 m/p  17  39,47  102  35,00  180  35,70
   HU 12-07-36445    H 20 09:50:31   588,43 m/p  19  37,03  121  30,49  228  29,46

Kiss József                     1.cs. Dt: 771104 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 275,48p    R:   2.   5h 251,53p    T:   2.   5h 255,05p
Összesített E:   1.  60h2197,81p    R:   1.  58h1874,72p    T:   2.  54h1764,89p
   HU 11-07-31282    H 19 18:42:58   991,15 m/p   1  59,00   14  55,91   16  57,05
   HU 11-07-31278    H 19 19:09:44   958,18 m/p   2  57,78   21  54,25   31  55,10
   HU 11-07-31275    H 19 19:25:44   939,50 m/p   3  56,56   29  52,35   41  53,79
   HU 11-07-31268    H 20 06:22:47   699,21 m/p   7  51,68   57  45,70  103  45,73
   HU 09-07-22956    H 20 06:46:55   684,24 m/p   8  50,46   67  43,32  121  43,38
   HU 12-07-34928    H 20 06:48:10   683,48 m/p   9  49,23   68  43,08  122  43,25
   HU 11-07-31274    H 20 08:05:59   639,38 m/p  14  43,13   95  36,67  163  37,92
   HU 12-07-34922    H 20 12:25:54   526,02 m/p  26  28,48    0   0,00    0   0,00
   HU 10-07-28026    H 20 14:32:34    96624 mp  30  23,60    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 771104 Kg:   5 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  85,04p    R:  32.   2h  73,57p    T:  58.   2h  72,06p
Összesített E:   6.  34h 983,99p    R:  40.  21h 600,54p    T:  80.  21h 592,40p
   HU 12-07-34923    H 20 05:46:58   722,69 m/p   5  54,12   50  47,36   90  47,42
   HU 12-07-34902    H 20 10:58:35   559,33 m/p  24  30,92  139  26,21  265  24,64

Kovács József                   1.cs. Dt: 771933 Kg:  10 Ók:   6 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  35,81p    R:  46.   1h  30,01p    T:  84.   1h  29,07p
Összesített E:   9.  26h 675,85p    R:  56.  14h 343,18p    T: 119.  12h 293,47p
   HU 12-D-464108    H 20 09:56:07   586,49 m/p  20  35,81  123  30,01  231  29,07

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 777067 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h 148,93p    R:  17.   3h 132,80p    T:  35.   3h 134,05p
Összesített E:   5.  38h1221,65p    R:  31.  28h 830,45p    T:  61.  27h 806,90p
   HU 12-D-464011    H 19 20:15:57   892,21 m/p   4  55,34   36  50,68   58  51,58
   HU 11-D-345939    H 20 06:06:12   715,40 m/p   6  52,90   52  46,88   96  46,64
   HU 12-D-464054    H 20 08:35:37   628,89 m/p  16  40,69  101  35,24  179  35,83

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1044,97 m/p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1035,72 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12- 07-34445   T 1033,39 m/p
   4. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1022,04 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 11-D-427100    H 1015,96 m/p
   6. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1014,29 m/p
   7. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1014,28 m/p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1009,35 m/p
   9. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1004,14 m/p
  10. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33020    H 1002,32 m/p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29691    H  995,69 m/p
  12. Kovács József                  1.cs. A50 HU-09- 07-21781   H  994,97 m/p
  13. Tóth József                    1.cs. A12 HU 11-D-344412    H  992,44 m/p
  14. Katona József                  1.cs. A36 HU 12-09-15383    H  991,68 m/p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345287    H  991,20 m/p
  16. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H  991,15 m/p
  17. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344397    H  988,53 m/p
  18. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 11-D-391278    H  988,48 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 12-D-503505    H  982,21 m/p
  20. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H  980,00 m/p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-12- D-574704   H  978,95 m/p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-12- D-574706   H  978,11 m/p
  23. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33022    H  976,42 m/p
  24. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H  973,04 m/p
  25. Dulai László                   2.cs. A26 HU-11-  O-06924   H  971,55 m/p
  26. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10-   O-1044   H  967,84 m/p
  27. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464676   H  967,29 m/p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562254   H  965,56 m/p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-11- 09-08104   H  964,25 m/p
  30. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09465    H  961,61 m/p
  31. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31278    H  958,18 m/p
  32. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-13- D-667954   H  957,59 m/p
  33. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29870    H  957,28 m/p
  34. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-12- 09-14258   H  956,83 m/p
  35. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 10-D-259622    H  955,35 m/p
  36. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-6865      H  950,37 m/p
  37. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-530520    H  948,91 m/p
  38. Fogarassy Sándor               0.cs. A26 HU-12- D-464672   H  946,75 m/p
  39. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 12-D-462242    H  945,91 m/p
  40. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 10-D-253665    H  940,52 m/p
  41. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31275    H  939,50 m/p
  42. Tomori László                  2.cs. A23 HU-12- D-502213   H  937,87 m/p
  43. Nagy János                     1.cs. A23 HU-08- 09-84938   H  937,02 m/p
  44. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12- 09-13847   H  931,66 m/p
  45. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601662   H  930,54 m/p
  46. Babicz József                  1.cs. A64 HU-10- 09-04030   H  926,97 m/p
  47. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32657    H  926,63 m/p
  48. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258882    H  926,54 m/p
  49. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H  925,82 m/p
  50. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-10896   T  925,38 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1044,97 m/p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1035,72 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12- 07-34445   T 1033,39 m/p
   4. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1022,04 m/p
   5. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1014,29 m/p
   6. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1014,28 m/p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1009,35 m/p
   8. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1004,14 m/p
   9. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33020    H 1002,32 m/p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29691    H  995,69 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  275,61 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  255,05 p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  252,44 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  252,44 p
   5. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  252,06 p
   6. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  237,99 p
   7. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  236,31 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  226,29 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  226,15 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  224,20 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  219,27 p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  219,26 p
  13. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  212,22 p
  14. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  209,46 p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  206,25 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  202,20 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  201,15 p
  18. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  199,61 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  271,95 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  251,53 p
   3. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  249,13 p
   4. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  235,14 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  233,46 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  275,48 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.    4 h.  166,42 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.  148,93 p
   4. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.  120,84 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.    3 h.   85,45 p
   6. Kiss József                    2.cs.    2 h.   85,04 p
   7. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   72,83 p
   8. Balázs István                  1.cs.    1 h.   38,25 p
   9. Kovács József                  1.cs.    1 h.   35,81 p
  10. Csikós István                  1.cs.    1 h.   33,37 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    1 h.   32,14 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  336,22 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    6 h.  314,31 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  310,83 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  292,22 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12    6 h.  280,07 p
   6. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    7 h.  276,75 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  254,97 p
   8. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  252,44 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  252,06 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  249,50 p
  11. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  236,31 p
  12. Kómár József és fia            1.cs. A26    6 h.  231,54 p
  13. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  226,15 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    6 h.  225,53 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  212,22 p
  16. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  209,46 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  202,20 p
  18. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  199,61 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  331,28 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    6 h.  309,33 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  305,37 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12    6 h.  277,48 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  255,00 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    9 h.  419,92 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.    4 h.  166,42 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.  148,93 p
   4. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.  120,84 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.    3 h.   85,45 p
   6. Kiss József                    2.cs.    2 h.   85,04 p
   7. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   72,83 p
   8. Balázs István                  1.cs.    1 h.   38,25 p
   9. Kovács József                  1.cs.    1 h.   35,81 p
  10. Csikós István                  1.cs.    1 h.   33,37 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    1 h.   32,14 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt
  07.19. Magdeburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  941,65 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36   19 h.  793,42 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  773,90 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  769,54 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  766,26 p
   6. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   18 h.  752,25 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  722,98 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   17 h.  712,24 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  687,51 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  677,30 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  623,87 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  613,48 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   16 h.  600,93 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   15 h.  593,61 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  589,73 p
  16. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  588,32 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   16 h.  582,49 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  576,18 p
  19. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  567,44 p
  20. Szollos Béla                   1.cs. A64   16 h.  563,73 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  558,62 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04   14 h.  551,23 p
  23. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  543,42 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  541,34 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  539,86 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   14 h.  519,94 p
  27. Dulai László                   1.cs. A26   13 h.  515,19 p
  28. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  504,21 p
  29. Fogarassy László               1.cs. A12   12 h.  497,80 p
  30. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   13 h.  493,18 p
  31. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  486,71 p
  32. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  476,78 p
  34. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  465,31 p
  35. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  459,50 p
  36. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  37. Hegyi László                   2.cs. A04   13 h.  457,23 p
  38. Japport Zoltán                 2.cs. A50   13 h.  451,14 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  448,60 p
  40. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  447,09 p
  41. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  437,81 p
  42. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  422,44 p
  43. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  44. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  419,46 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  399,51 p
  46. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  393,81 p
  47. Fodor László                   2.cs. A04   11 h.  384,99 p
  48. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  367,45 p
  50. Petho László                   1.cs. A12   11 h.  358,69 p
  51. Dulai László                   2.cs. A26    9 h.  352,39 p
  52. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   12 h.  350,90 p
  53. Horváth János                  1.cs. A04   10 h.  347,17 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  328,51 p
  55. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  326,49 p
  56. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  309,89 p
  57. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    8 h.  301,01 p
  58. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    7 h.  296,02 p
  59. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  293,76 p
  60. Csörgi László                  1.cs. A50    7 h.  277,69 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  277,67 p
  62. Kiss József                    2.cs. V10    8 h.  276,40 p
  63. Lakatos József                 1.cs. A26    8 h.  273,55 p
  64. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  271,74 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23    7 h.  271,45 p
  66. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  265,43 p
  67. Kevés Károly                   1.cs. V10    8 h.  264,46 p
  68. Balázs István                  1.cs. V10    9 h.  262,41 p
  69. Grizner Sándor                 1.cs. R38    8 h.  260,05 p
  70. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  253,03 p
  71. Papp István                    1.cs. A50    8 h.  251,03 p
  72. Kómár József és fia            2.cs. A26    8 h.  250,98 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  941,74 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  790,15 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   18 h.  760,47 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  751,75 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  667,09 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  647,46 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  644,70 p

V10 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   20 h.  900,61 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   14 h.  463,36 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   11 h.  441,09 p
   4. Kiss József                    2.cs.   11 h.  400,28 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.   12 h.  399,34 p
   6. Balázs István                  1.cs.   11 h.  385,12 p
   7. Balázs István                  2.cs.    8 h.  267,16 p
   8. Kovács József                  1.cs.    9 h.  265,35 p
   9. Csikós István                  1.cs.    7 h.  243,12 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    7 h.  223,65 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.    6 h.  223,16 p
  12. Balázs Sándor                  2.cs.    5 h.  157,64 p
  13. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.  126,93 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   84,37 p
  15. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   57,39 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    1 h.   22,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.
  07.19. Magdeburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   64 h. 2276,19 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   69 h. 2125,95 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   63 h. 2069,67 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   64 h. 1987,65 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   57 h. 1777,35 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   56 h. 1759,52 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   56 h. 1749,35 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36   56 h. 1735,52 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36   56 h. 1735,08 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   58 h. 1698,83 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36   57 h. 1693,06 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   60 h. 1678,28 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   58 h. 1641,60 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   56 h. 1632,00 p
  15. Fehér László                   1.cs. A12   53 h. 1629,05 p
  16. Huszár Péter                   2.cs. A23   53 h. 1614,06 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   53 h. 1591,98 p
  18. Sztrehovszki László            1.cs. A04   51 h. 1586,67 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   51 h. 1582,45 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   57 h. 1575,20 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   54 h. 1482,10 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   49 h. 1447,93 p
  23. Hegyi László                   1.cs. A04   49 h. 1443,29 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   50 h. 1431,86 p
  25. Kómár József és fia            1.cs. A26   48 h. 1428,88 p
  26. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   50 h. 1419,54 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   51 h. 1404,47 p
  28. Kancsár József                 1.cs. A12   44 h. 1394,85 p
  29. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   48 h. 1379,74 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   45 h. 1327,11 p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26   44 h. 1317,82 p
  32. Dulai László                   1.cs. A26   44 h. 1313,33 p
  33. Tomori László                  1.cs. A23   44 h. 1288,62 p
  34. Zámbó János                    1.cs. A04   45 h. 1287,46 p
  35. Fejos Csaba                    1.cs. A64   45 h. 1274,29 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   43 h. 1245,11 p
  37. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   44 h. 1236,07 p
  38. Csányi Sándor                  1.cs. A12   40 h. 1209,52 p
  39. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   43 h. 1194,09 p
  40. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h. 1166,40 p
  41. Petho László                   1.cs. A12   43 h. 1157,79 p
  42. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   40 h. 1132,98 p
  43. Jánosi Pál                     1.cs. A23   40 h. 1110,62 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   35 h. 1107,78 p
  45. Tóth József                    1.cs. A12   35 h. 1101,87 p
  46. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   38 h. 1084,24 p
  47. Fogarassy László               1.cs. A12   35 h. 1062,74 p
  48. Horváth János                  1.cs. A04   37 h. 1033,19 p
  49. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  50. Boda Ákos                      2.cs. A50   37 h.  995,98 p
  51. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  52. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   34 h.  967,09 p
  53. Hegyi László                   2.cs. A04   33 h.  956,35 p
  54. Babicz József                  1.cs. A64   34 h.  927,48 p
  55. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   34 h.  898,90 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   31 h.  879,51 p
  57. Száraz László                  1.cs. A23   31 h.  865,79 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   33 h.  865,31 p
  59. Kevés Károly                   1.cs. V10   33 h.  851,22 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   28 h.  848,92 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   28 h.  842,30 p
  62. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  819,13 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  806,90 p
  64. Balázs István                  1.cs. V10   32 h.  806,53 p
  65. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  66. Csörgi László                  1.cs. A50   29 h.  780,93 p
  67. Kovács József                  1.cs. A50   29 h.  776,49 p
  68. Dulai László                   2.cs. A26   26 h.  768,50 p
  69. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   27 h.  692,15 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   25 h.  685,52 p
  71. Lakatos József                 1.cs. A26   23 h.  683,00 p
  72. Fejos Károly                   1.cs. A64   27 h.  673,81 p
  73. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  74. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   25 h.  653,87 p
  75. Fodor László                   2.cs. A04   20 h.  623,33 p
  76. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  77. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  78. Kollár György                  1.cs. A23   22 h.  600,65 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   22 h.  593,69 p
  80. Kiss József                    2.cs. V10   21 h.  592,40 p
  81. Kómár József és fia            2.cs. A26   22 h.  588,75 p
  82. Futó Ferenc                    1.cs. A04   22 h.  571,60 p
  83. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  84. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  85. Grizner Sándor                 1.cs. R38   20 h.  530,75 p
  86. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  87. Pap és fia                     2.cs. A36   18 h.  527,49 p
  88. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  523,44 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   67 h. 2347,28 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   76 h. 2299,98 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   69 h. 2121,26 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   61 h. 1812,06 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   54 h. 1685,55 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   56 h. 1681,73 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   55 h. 1612,54 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   57 h. 1596,96 p
   9. Hegyi László                   1.cs. A04   52 h. 1554,04 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   89 h. 2983,79 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   53 h. 1523,94 p
   3. Balázs István                  1.cs.   53 h. 1438,87 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.   54 h. 1412,66 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   39 h. 1244,51 p
   6. Kiss József                    2.cs.   34 h.  983,99 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs.   32 h.  785,67 p
   8. Csikós István                  1.cs.   28 h.  749,47 p
   9. Kovács József                  1.cs.   26 h.  675,85 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   22 h.  589,54 p
  11. Balázs István                  2.cs.   20 h.  555,47 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   17 h.  487,90 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.   17 h.  438,98 p
  14. Balázs Sándor                  2.cs.   14 h.  393,80 p
  15. Nagy Dezso                     1.cs.   14 h.  334,30 p
  16. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  293,10 p
  17. Csikós István                  2.cs.   13 h.  276,11 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.
  07.19. Magdeburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   54 h. 1857,59 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   54 h. 1764,89 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   46 h. 1754,11 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   54 h. 1744,54 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   52 h. 1680,30 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   52 h. 1658,40 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1644,71 p
   8. Pap és fia                     1.cs. A36   51 h. 1617,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   52 h. 1544,86 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   50 h. 1537,91 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   49 h. 1528,89 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   51 h. 1510,09 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04   47 h. 1499,79 p
  14. Fehér László                   1.cs. A12   47 h. 1496,37 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   48 h. 1490,19 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   47 h. 1488,30 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h. 1464,38 p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   48 h. 1455,79 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   48 h. 1404,36 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12   43 h. 1362,85 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1356,05 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h. 1352,84 p
  23. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   45 h. 1342,25 p
  24. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   47 h. 1339,77 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   44 h. 1327,69 p
  26. Kómár József és fia            1.cs. A26   43 h. 1320,88 p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04   43 h. 1319,57 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   46 h. 1312,87 p
  29. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   44 h. 1305,22 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   42 h. 1277,34 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   44 h. 1270,12 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   44 h. 1253,73 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   42 h. 1227,66 p
  34. Tomori László                  1.cs. A23   40 h. 1213,55 p
  35. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1196,86 p
  36. Dulai László                   1.cs. A26   39 h. 1193,23 p
  37. Csányi Sándor                  1.cs. A12   38 h. 1175,53 p
  38. Petho László                   1.cs. A12   42 h. 1141,01 p
  39. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   39 h. 1118,34 p
  40. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1109,90 p
  41. Ács Ferenc                     1.cs. A50   35 h. 1107,78 p
  42. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h. 1104,96 p
  43. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   39 h. 1102,71 p
  44. Tóth József                    1.cs. A12   35 h. 1101,87 p
  45. Jánosi Pál                     1.cs. A23   39 h. 1088,62 p
  46. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   38 h. 1084,24 p
  47. Fogarassy László               1.cs. A12   35 h. 1062,74 p
  48. Horváth János                  1.cs. A04   36 h. 1015,05 p
  49. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  50. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  51. Hegyi László                   2.cs. A04   33 h.  956,35 p
  52. Boda Ákos                      2.cs. A50   34 h.  942,13 p
  53. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   31 h.  893,25 p
  54. Babicz József                  1.cs. A64   32 h.  880,95 p
  55. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   33 h.  880,79 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   31 h.  879,51 p
  57. Száraz László                  1.cs. A23   31 h.  865,79 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   33 h.  865,31 p
  59. Lengyel János                  1.cs. A23   28 h.  848,92 p
  60. Jánosi Pál                     2.cs. A23   27 h.  821,40 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  806,90 p
  62. Balázs István                  1.cs. V10   32 h.  806,53 p
  63. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  806,52 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  65. Kovács József                  1.cs. A50   29 h.  776,49 p
  66. Dulai László                   2.cs. A26   26 h.  768,50 p
  67. Csörgi László                  1.cs. A50   27 h.  744,57 p
  68. Japport Zoltán                 1.cs. A50   29 h.  740,85 p
  69. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   27 h.  692,15 p
  70. Lakatos József                 1.cs. A26   23 h.  683,00 p
  71. Fejos Károly                   1.cs. A64   27 h.  673,81 p
  72. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   25 h.  653,87 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   23 h.  640,16 p
  75. Fodor László                   2.cs. A04   20 h.  623,33 p
  76. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  77. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  78. Kollár György                  1.cs. A23   22 h.  600,65 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   22 h.  593,69 p
  80. Kiss József                    2.cs. V10   21 h.  592,40 p
  81. Kómár József és fia            2.cs. A26   22 h.  588,75 p
  82. Futó Ferenc                    1.cs. A04   22 h.  571,60 p
  83. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  84. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  85. Grizner Sándor                 1.cs. R38   20 h.  530,75 p
  86. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  87. Pap és fia                     2.cs. A36   18 h.  527,49 p
  88. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  523,44 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   58 h. 1874,72 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   56 h. 1822,86 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   48 h. 1788,18 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   52 h. 1625,05 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   49 h. 1582,88 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   51 h. 1581,82 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   50 h. 1467,74 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   49 h. 1456,61 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04   49 h. 1421,11 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   60 h. 2197,81 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   48 h. 1406,02 p
   3. Balázs István                  1.cs.   47 h. 1319,43 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.   47 h. 1295,99 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   38 h. 1221,65 p
   6. Kiss József                    2.cs.   34 h.  983,99 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs.   30 h.  753,42 p
   8. Csikós István                  1.cs.   28 h.  749,47 p
   9. Kovács József                  1.cs.   26 h.  675,85 p
  10. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   22 h.  589,54 p
  11. Balázs István                  2.cs.   20 h.  555,47 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   17 h.  487,90 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.   17 h.  438,98 p
  14. Balázs Sándor                  2.cs.   14 h.  393,80 p
  15. Nagy Dezso                     1.cs.   14 h.  334,30 p
  16. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  293,10 p
  17. Csikós István                  2.cs.   13 h.  276,11 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 197,65p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  4h 192,47p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 192,24p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  4h 187,58p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  4h 171,77p
  6. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  4h 168,74p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  4h 168,47p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 166,89p
  9. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  4h 163,77p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  4h 161,47p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  4h 159,37p
 12. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h 157,52p
 13. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  4h 156,65p
 14. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  4h 155,63p
 15. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  4h 154,82p
 16. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 147,43p
 17. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26726    H  4h 132,99p
 18. Lengyel János                  A23 HU-12- 09-13868   H  4h 124,30p
 19. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  3h 141,01p
 20. Tomori László                  A23 HU-12- D-502213   H  3h 136,84p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-530520    H  3h 136,82p
 22. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  3h 135,39p
 23. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,39p
 24. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 132,23p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-12- 09-14258   H  3h 132,18p
 26. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504078    H  3h 130,83p
 27. Fehér László                   A12 HU 12-07-33043    H  3h 130,39p
 28. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h 129,54p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  3h 129,22p
 30. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09465    H  3h 129,20p
 31. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h 127,83p
 32. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  3h 127,76p
 33. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 126,29p
 34. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  3h 125,94p
 35. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14322   H  3h 125,93p
 36. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-30375   H  3h 124,48p
 37. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  3h 124,15p
 38. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344013    H  3h 123,68p
 39. Tomori László                  A23 HU-12- D-502208   H  3h 123,62p
 40. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464054    H  3h 123,31p
 41. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h 123,15p
 42. Fehér László                   A12 HU 09-07-19980    H  3h 122,90p
 43. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h 122,25p
 44. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
 45. Fazekas István id.             A23 HU-12- D-502126   H  3h 121,82p
 46. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 121,60p
 47. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 120,30p
 48. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 120,08p
 49. Grizner Sándor                 R38 HU 11-D-391278    H  3h 119,49p
 50. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 119,34p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  4h 158,98p
  2. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  3h 142,50p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  3h 140,52p
  4. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  3h 133,41p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 121,49p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 117,66p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 110,15p
  9. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 109,75p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h 108,03p
 11. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 107,62p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  3h 104,19p
 13. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14308   T  3h 103,57p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h 102,20p
 15. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  94,51p
 16. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  87,69p
 17. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  84,49p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14353   T  3h  69,66p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  3h  59,08p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,84p
 21. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,56p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  2h  90,55p
 23. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,50p
 24. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  88,02p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  87,14p
 26. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
 27. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  83,86p
 28. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501942   T  2h  81,68p
 29. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01357   T  2h  81,56p
 30. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
 31. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
 32. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,83p
 33. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  77,27p
 34. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  77,21p
 35. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07746   T  2h  74,62p
 36. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  2h  74,25p
 37. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  73,59p
 38. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  2h  73,44p
 39. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14066   T  2h  72,31p
 40. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  71,28p
 41. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  71,12p
 42. Száraz László                  A23 AU-12-   308-64   T  2h  70,38p
 43. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 44. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257492   T  2h  69,92p
 45. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-574664   T  2h  69,47p
 46. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
 47. Katona József                  A36 HU 13-09-20265    T  2h  65,74p
 48. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  2h  64,87p
 49. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  2h  62,79p
 50. Fejos Csaba                    A64 HU 12-07-34867    T  2h  61,02p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 195,92p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  4h 192,23p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 190,60p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 168,17p
  5. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  4h 165,99p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h 158,69p
  7. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  4h 158,53p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  4h 157,68p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 149,27p
 10. Ács Ferenc                     A50 HU 11-D-346298    H  4h 139,80p
 11. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26726    H  4h 138,34p
 12. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  4h 124,91p
 13. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  4h 108,77p
 14. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  3h 138,95p
 15. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-530520    H  3h 138,07p
 16. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  3h 135,57p
 17. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h 133,71p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 131,98p
 19. Fehér László                   A12 HU 12-07-33043    H  3h 130,64p
 20. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h 130,52p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  3h 139,12p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  3h 117,31p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h 102,02p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  2h  89,31p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  85,61p
  6. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  77,25p
  7. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  75,85p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  2h  74,88p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  66,32p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  64,87p
 11. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  63,33p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  2h  62,66p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- 07-26921   T  2h  61,38p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  2h  59,97p
 15. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  59,16p
 16. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 11-07-29289    T  2h  58,28p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  58,24p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 171,38p
  2. Kiss József                    V10 HU 12-07-34923    H  4h 158,45p
  3. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  4h 154,92p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 134,58p
  5. Kovács József                  V10 HU 12-D-464108    H  4h 119,46p
  6. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 146,86p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464054    H  3h 135,25p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464011    H  3h 129,63p
  9. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H  3h 118,96p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  3h 114,94p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  73,85p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 11h 350,51p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H 11h 338,92p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H 10h 369,37p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H 10h 355,02p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H 10h 312,96p
  6. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H 10h 278,46p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  9h 333,78p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  9h 297,62p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  9h 295,09p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  9h 287,24p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  9h 284,74p
 12. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  9h 282,19p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  9h 273,92p
 14. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  9h 266,75p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  9h 263,46p
 16. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
 17. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  9h 248,23p
 18. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  9h 227,12p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  9h 214,04p
 20. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  8h 283,08p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 281,60p
 22. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 278,08p
 23. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  8h 273,18p
 24. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  8h 272,68p
 25. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  8h 272,22p
 26. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  8h 253,28p
 27. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  8h 252,20p
 28. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  8h 248,27p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  8h 247,83p
 30. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  8h 245,18p
 31. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  8h 243,41p
 32. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  8h 241,13p
 33. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  8h 238,22p
 34. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 236,44p
 35. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  8h 235,42p
 36. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09412    H  8h 226,01p
 37. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  8h 225,22p
 38. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H  8h 224,82p
 39. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  8h 224,57p
 40. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  8h 216,33p
 41. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  8h 213,37p
 42. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  8h 202,47p
 43. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  8h 199,60p
 44. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 45. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 46. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  7h 300,18p
 47. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  7h 262,59p
 48. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  7h 260,96p
 49. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  7h 252,63p
 50. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  7h 247,13p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 361,27p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  9h 271,31p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  9h 269,92p
  4. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  9h 265,15p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  9h 221,72p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  8h 288,46p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  8h 256,15p
  8. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  8h 246,04p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  8h 232,31p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
 11. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  8h 223,91p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  8h 220,40p
 13. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  8h 213,70p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 209,36p
 15. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  7h 254,43p
 16. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  7h 243,84p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  7h 218,75p
 18. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501942   T  7h 193,63p
 19. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  7h 193,43p
 20. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  7h 189,13p
 21. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 22. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  7h 176,26p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  7h 176,05p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  7h 155,73p
 25. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  6h 229,04p
 26. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 27. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  6h 210,44p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  6h 208,55p
 29. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  6h 195,94p
 30. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 31. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  6h 189,10p
 32. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  6h 185,55p
 33. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  6h 185,17p
 34. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  6h 181,88p
 35. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 36. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  6h 175,94p
 37. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07746   T  6h 174,67p
 38. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  6h 173,84p
 39. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 40. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 166,63p
 41. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  6h 166,27p
 42. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 43. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 44. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  6h 159,62p
 45. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  6h 157,30p
 46. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  6h 148,83p
 47. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-11- D-437739   T  6h 136,67p
 48. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 178,27p
 49. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  5h 167,90p
 50. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  5h 166,85p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H 11h 301,00p
  2. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H 10h 307,55p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H 10h 280,81p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  9h 354,48p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  9h 339,54p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  9h 300,94p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  9h 297,53p
  8. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  9h 295,25p
  9. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  9h 286,51p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  9h 272,36p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  9h 259,31p
 12. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  9h 251,56p
 13. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  9h 243,57p
 14. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  9h 224,08p
 15. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 282,31p
 16. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  8h 280,78p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  8h 273,00p
 18. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  8h 259,55p
 19. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  8h 252,45p
 20. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 247,07p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  9h 299,61p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  9h 234,18p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  9h 233,61p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  8h 246,38p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  7h 192,02p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  7h 188,79p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 186,80p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  6h 228,33p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  6h 213,94p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  6h 186,15p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  6h 186,01p
 12. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  6h 182,07p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  6h 174,83p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  6h 173,35p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 173,17p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  6h 162,68p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  6h 157,60p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  6h 156,92p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  6h 126,83p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H 12h 371,94p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H 11h 380,55p
  3. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H 11h 326,25p
  4. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H 10h 336,29p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H 10h 321,94p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H 10h 312,45p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H 10h 309,75p
  8. Balázs István                  V10 HU 11-07-32281    H 10h 214,12p
  9. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  9h 304,77p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 310,72p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  5h 157,91p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  5h 147,79p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 10-O-1434      T  4h 114,83p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619776    T  3h  77,88p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619711    T  3h  70,55p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  3h  58,41p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619730    T  2h  57,05p
  8. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 11-D-346991    T  2h  55,36p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596547    T  2h  52,40p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619701    T  2h  51,25p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  3h 129,22p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 116,98p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 116,43p
  5. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  3h 111,04p
  6. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596954   H  3h 103,32p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  3h  99,88p
  8. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  3h  93,16p
  9. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  3h  92,16p
 10. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38821    H  3h  91,06p
 11. Babicz János                   A64 HU 13-D-596494    H  3h  79,02p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601662   H  2h  93,26p
 13. Dulai László                   A26 HU-13- D-620844   H  2h  81,26p
 14. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  2h  79,13p
 15. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  78,70p
 16. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601712   H  2h  74,14p
 17. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-670708   H  2h  73,55p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619518   H  2h  73,14p
 19. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  2h  71,51p
 20. Dulai László                   A26 HU-13- D-620875   H  2h  71,32p
 21. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602325   H  2h  68,76p
 22. Hegyi László                   A04 HU 13-D-620210    H  2h  68,73p
 23. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596947   H  2h  68,66p
 24. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619169   H  2h  65,67p
 25. Dulai László                   A26 HU-13- D-620815   H  2h  62,75p
 26. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-700718   H  2h  61,02p
 27. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  2h  58,89p
 28. Száraz László                  A23 HU-13- D-604774   H  2h  56,37p
 29. Fejos Károly                   A64 HU 13-13-87066    H  2h  53,83p
 30. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  2h  53,56p
 31. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  2h  52,59p
 32. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700931    H  2h  51,85p
 33. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  2h  45,65p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  3h 133,41p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h 108,03p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
  5. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
  6. Katona József                  A36 HU 13-09-20265    T  2h  65,74p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  2h  62,79p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  60,43p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-602061   T  2h  60,09p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  57,64p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  56,64p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  2h  52,42p
 13. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602488    T  2h  52,05p
 14. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  51,95p
 15. Kalocsai András                A23 HU-13- 09-19528   T  2h  50,39p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  3h 128,52p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 124,88p
  3. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  3h 116,36p
  4. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596954   H  3h 107,33p
  5. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38821    H  3h  97,33p
  6. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  3h  94,79p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  81,16p
  8. Dulai László                   A26 HU-13- D-620844   H  2h  80,34p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619518   H  2h  75,65p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-670708   H  2h  73,78p
 11. Hegyi László                   A04 HU 13-D-620210    H  2h  73,65p
 12. Dulai László                   A26 HU-13- D-620875   H  2h  73,02p
 13. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596947   H  2h  72,80p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619169   H  2h  68,42p
 15. Dulai László                   A26 HU-13- D-620900   H  2h  65,24p
 16. Dulai László                   A26 HU-13- D-620815   H  2h  64,81p
 17. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  2h  53,07p
 18. Szota György                   A12 HU 13-07-36899    H  2h  46,53p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  64,87p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  63,33p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  59,16p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38821    H  3h 111,22p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  90,06p
  3. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  2h  70,24p
  4. Balázs István                  V10 HU 13-D-620091    H  2h  54,90p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  73,85p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  9h 273,92p
  2. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  9h 248,23p
  3. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 236,44p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  8h 199,60p
  5. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  7h 241,09p
  6. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  7h 228,60p
  7. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
  8. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  7h 222,92p
  9. Huszár Péter                   A23 HU-13- 09-19816   H  7h 194,71p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  7h 164,10p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  6h 212,31p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  6h 201,52p
 13. Tomori László                  A23 HU-13- D-601901   H  6h 194,60p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  6h 189,02p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  6h 188,49p
 16. Katona József                  A36 HU 13-09-20253    H  6h 181,54p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  6h 165,96p
 19. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  6h 163,03p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  6h 160,56p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  6h 149,53p
 22. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  6h 143,52p
 23. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  5h 167,58p
 24. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  5h 158,62p
 25. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  5h 155,72p
 26. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  5h 149,40p
 27. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  5h 148,70p
 28. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  5h 148,62p
 29. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  5h 147,30p
 30. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  5h 145,35p
 31. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619402    H  5h 145,30p
 32. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619029   H  5h 145,03p
 33. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603926   H  5h 139,41p
 34. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37967   H  5h 137,00p
 35. Dorner György                  A12 HU 13-D-618158    H  5h 136,03p
 36. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619002   H  5h 135,49p
 37. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604729    H  5h 133,99p
 38. Kómár József és fia            A26 HU 13-D-618585    H  5h 132,44p
 39. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  5h 131,62p
 40. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  5h 123,37p
 41. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667908   H  5h 116,45p
 42. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36919    H  5h 114,99p
 43. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-603360    H  5h 109,03p
 44. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19506   H  5h 101,57p
 45. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601662   H  4h 153,47p
 46. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 133,53p
 47. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605909   H  4h 131,63p
 48. Hegyi László                   A04 HU 13-D-620210    H  4h 129,25p
 49. Ács Ferenc                     A50 HU 13-07-38334    H  4h 128,60p
 50. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596954   H  4h 127,12p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 11h 361,27p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  9h 271,31p
  3. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  7h 243,84p
  4. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  7h 193,43p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  7h 155,73p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 166,63p
  8. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  5h 156,23p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  5h 155,39p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  5h 146,77p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 144,27p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602330   T  5h 135,48p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603946   T  5h 128,19p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605522   T  5h 128,15p
 15. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  5h 126,80p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  4h 138,47p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601661   T  4h 136,74p
 18. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  4h 132,93p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603909   T  4h 123,79p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 121,11p
 21. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  4h 113,90p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  4h 113,53p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  4h 113,00p
 24. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601717   T  4h 108,46p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603903   T  4h 103,74p
 26. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601682   T  4h  93,80p
 27. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  4h  91,98p
 28. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619004   T  4h  86,79p
 29. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  4h  82,82p
 30. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601742   T  3h  96,89p
 31. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  3h  93,51p
 32. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  3h  92,07p
 33. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  3h  89,81p
 34. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 35. Pap és fia                     A36 HU 13-D-605723    T  3h  86,86p
 36. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700291   T  3h  85,28p
 37. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 38. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37673    T  3h  83,51p
 39. Bálint Attila                  A23 HU-13- 09-19408   T  3h  81,00p
 40. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-602061   T  3h  79,00p
 41. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- 09-19571   T  3h  78,89p
 42. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-605992   T  3h  77,51p
 43. Kalocsai András                A23 HU-13- 09-19528   T  3h  76,24p
 44. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  3h  75,59p
 45. Száraz László                  A23 HU-13- 09-19330   T  3h  75,10p
 46. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  74,52p
 47. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603945   T  3h  73,10p
 48. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-605306   T  3h  72,71p
 49. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  3h  70,07p
 50. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  3h  69,01p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  9h 251,56p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  8h 247,07p
  3. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  7h 239,60p
  4. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 231,39p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667954   H  7h 228,52p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  7h 176,48p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  6h 187,88p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596314   H  6h 160,77p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596310   H  6h 160,62p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619507   H  6h 158,77p
 11. Fogarassy László               A12 HU 13-D-618199    H  6h 154,91p
 12. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  5h 157,06p
 13. Majoros István                 A50 HU 13-07-38014    H  5h 153,57p
 14. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  5h 153,37p
 15. Ács Ferenc                     A50 HU 13-07-38334    H  5h 147,29p
 16. Dorner György                  A12 HU 13-D-618158    H  5h 139,31p
 17. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619398   H  5h 138,94p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37967   H  5h 137,30p
 19. Kómár József és fia            A26 HU 13-D-618585    H  5h 134,27p
 20. Petho László                   A12 HU 13-D-618323    H  5h 126,17p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  6h 173,17p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  5h 131,42p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 127,63p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  4h 115,37p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  4h 111,35p
  6. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  4h  82,17p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  3h  95,15p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  3h  93,95p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619120   T  3h  84,53p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  82,40p
 11. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619118   T  3h  80,47p
 12. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  3h  78,20p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667959   T  3h  71,38p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619185   T  2h  61,64p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667931   T  2h  54,61p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37981   T  2h  53,63p
 17. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 13-07-36621    T  2h  52,63p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-619147   T  2h  50,89p
 19. Majoros István                 A50 HU 13-07-38008    T  2h  49,26p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17361   T  2h  48,49p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 13-07-38866    H  8h 231,88p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  5h 182,11p
  3. Balázs István                  V10 HU 13-D-620090    H  5h 143,41p
  4. Kovács József                  V10 HU 13-07-38978    H  5h 130,97p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  4h 129,11p
  6. Balázs István                  V10 HU 13-D-620070    H  4h 110,37p
  7. Balázs István                  V10 HU 13-D-620091    H  4h  91,31p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619799    H  4h  84,91p
  9. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 13-07-38821    H  3h 111,22p
 10. Balázs István                  V10 HU 13-M-134050    H  3h  89,18p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  5h 157,91p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  5h 147,79p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619776    T  3h  77,88p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619711    T  3h  70,55p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619730    T  2h  57,05p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596547    T  2h  52,40p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619701    T  2h  51,25p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619775    T  2h  48,85p