Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége
Főprogram összesített csapat eredmények
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.25 08:27:15

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.
  07.19. Magdeburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   64 h. 2276,19 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   69 h. 2125,95 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   63 h. 2069,67 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   64 h. 1987,65 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   57 h. 1777,35 p
   6. Tomori László                  2.cs. A23   56 h. 1759,52 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   56 h. 1749,35 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36   56 h. 1735,52 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36   56 h. 1735,08 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   58 h. 1698,83 p
  11. Mészáros László                1.cs. A36   57 h. 1693,06 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   60 h. 1678,28 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   58 h. 1641,60 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   56 h. 1632,00 p
  15. Fehér László                   1.cs. A12   53 h. 1629,05 p
  16. Huszár Péter                   2.cs. A23   53 h. 1614,06 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   53 h. 1591,98 p
  18. Sztrehovszki László            1.cs. A04   51 h. 1586,67 p
  19. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   51 h. 1582,45 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   57 h. 1575,20 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   54 h. 1482,10 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50   49 h. 1447,93 p
  23. Hegyi László                   1.cs. A04   49 h. 1443,29 p
  24. Japport Zoltán                 2.cs. A50   50 h. 1431,86 p
  25. Kómár József és fia            1.cs. A26   48 h. 1428,88 p
  26. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   50 h. 1419,54 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   51 h. 1404,47 p
  28. Kancsár József                 1.cs. A12   44 h. 1394,85 p
  29. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   48 h. 1379,74 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   45 h. 1327,11 p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26   44 h. 1317,82 p
  32. Dulai László                   1.cs. A26   44 h. 1313,33 p
  33. Tomori László                  1.cs. A23   44 h. 1288,62 p
  34. Zámbó János                    1.cs. A04   45 h. 1287,46 p
  35. Fejos Csaba                    1.cs. A64   45 h. 1274,29 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   43 h. 1245,11 p
  37. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   44 h. 1236,07 p
  38. Csányi Sándor                  1.cs. A12   40 h. 1209,52 p
  39. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   43 h. 1194,09 p
  40. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   40 h. 1166,40 p
  41. Petho László                   1.cs. A12   43 h. 1157,79 p
  42. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   40 h. 1132,98 p
  43. Jánosi Pál                     1.cs. A23   40 h. 1110,62 p
  44. Ács Ferenc                     1.cs. A50   35 h. 1107,78 p
  45. Tóth József                    1.cs. A12   35 h. 1101,87 p
  46. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   38 h. 1084,24 p
  47. Fogarassy László               1.cs. A12   35 h. 1062,74 p
  48. Horváth János                  1.cs. A04   37 h. 1033,19 p
  49. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  50. Boda Ákos                      2.cs. A50   37 h.  995,98 p
  51. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  52. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   34 h.  967,09 p
  53. Hegyi László                   2.cs. A04   33 h.  956,35 p
  54. Babicz József                  1.cs. A64   34 h.  927,48 p
  55. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   34 h.  898,90 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   31 h.  879,51 p
  57. Száraz László                  1.cs. A23   31 h.  865,79 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   33 h.  865,31 p
  59. Kevés Károly                   1.cs. V10   33 h.  851,22 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   28 h.  848,92 p
  61. Jánosi Pál                     2.cs. A23   28 h.  842,30 p
  62. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  819,13 p
  63. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  806,90 p
  64. Balázs István                  1.cs. V10   32 h.  806,53 p
  65. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  66. Csörgi László                  1.cs. A50   29 h.  780,93 p
  67. Kovács József                  1.cs. A50   29 h.  776,49 p
  68. Dulai László                   2.cs. A26   26 h.  768,50 p
  69. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   27 h.  692,15 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   25 h.  685,52 p
  71. Lakatos József                 1.cs. A26   23 h.  683,00 p
  72. Fejos Károly                   1.cs. A64   27 h.  673,81 p
  73. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  74. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   25 h.  653,87 p
  75. Fodor László                   2.cs. A04   20 h.  623,33 p
  76. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  77. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  78. Kollár György                  1.cs. A23   22 h.  600,65 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   22 h.  593,69 p
  80. Kiss József                    2.cs. V10   21 h.  592,40 p
  81. Kómár József és fia            2.cs. A26   22 h.  588,75 p
  82. Futó Ferenc                    1.cs. A04   22 h.  571,60 p
  83. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  84. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  85. Grizner Sándor                 1.cs. R38   20 h.  530,75 p
  86. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  87. Pap és fia                     2.cs. A36   18 h.  527,49 p
  88. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  523,44 p
  90. Seres János                    1.cs. A36   19 h.  517,02 p
  91. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   18 h.  508,67 p
  92. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   17 h.  505,61 p
  93. Papp István                    1.cs. A50   16 h.  470,83 p
  94. Fogarassy Sándor               2.cs. A26   17 h.  462,36 p
  95. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  435,67 p
  96. Gohér Attila                   1.cs. A12   16 h.  433,97 p
  97. Szota György                   1.cs. A12   16 h.  429,15 p
  98. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23   16 h.  410,59 p
  99. Majoros István                 2.cs. A50   17 h.  408,62 p
 100. Tóth Attila                    1.cs. A36   15 h.  396,06 p
 101. Molnár Pál                     2.cs. A23   17 h.  394,41 p
 102. Petho László                   2.cs. A12   14 h.  393,47 p
 103. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   17 h.  390,02 p
 104. Bálint Attila                  1.cs. A23   14 h.  387,39 p
 105. Csikós István                  1.cs. V10   14 h.  377,24 p
 106. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  363,88 p
 107. László György                  1.cs. A36   12 h.  362,65 p
 108. Gohér Attila                   2.cs. A12   16 h.  359,04 p
 109. Szota Zoltán                   1.cs. A12   14 h.  353,85 p
 110. Fodor Zoltán                   1.cs. A12   14 h.  347,72 p
 111. Bohacsek András                1.cs. A23   12 h.  324,67 p
 112. Tóth Lajos                     1.cs. A23   12 h.  324,60 p
 113. Balázs István                  2.cs. V10   12 h.  323,12 p
 114. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  322,04 p
 115. Fazekas István id.             1.cs. A23   10 h.  314,08 p
 116. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  300,35 p
 117. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   11 h.  298,58 p
 118. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  295,23 p
 119. Kovács József                  1.cs. V10   12 h.  293,47 p
 120. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10   13 h.  288,99 p
 121. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  274,13 p
 122. Zámbó János                    2.cs. A04   10 h.  270,46 p
 123. Balázs Sándor                  1.cs. V10   10 h.  257,45 p
 124. Péter Szabolcs dr.             2.cs. A23   13 h.  253,45 p
 125. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. R38   10 h.  248,64 p
 126. Szekeres István                1.cs. A50   10 h.  234,58 p
 127. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  232,67 p
 128. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  230,46 p
 129. Baráth József                  1.cs. R38    9 h.  225,98 p
 130. Fogarassy László               2.cs. A12   11 h.  225,23 p
 131. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  216,59 p
 132. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    8 h.  212,90 p
 133. Kancsár József                 2.cs. A12    8 h.  208,53 p
 134. Magyar János                   2.cs. A04    9 h.  200,99 p
 135. Csányi Sándor                  2.cs. A12    9 h.  200,78 p
 136. Nagy László                    1.cs. A23    7 h.  197,44 p
 137. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    8 h.  191,94 p
 138. Lakatos József                 2.cs. A26    7 h.  191,72 p
 139. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  189,67 p
 140. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.  189,49 p
 141. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    7 h.  187,73 p
 142. Magyar János                   1.cs. A04    8 h.  187,13 p
 143. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    7 h.  182,35 p
 144. Billinger Tibor                2.cs. A26    7 h.  165,39 p
 145. Kevés Károly                   2.cs. V10    6 h.  160,67 p
 146. Billinger Tibor                1.cs. A26    7 h.  157,21 p
 147. Tóth József                    2.cs. A12    6 h.  154,61 p
 148. Balázs Sándor                  2.cs. V10    5 h.  149,81 p
 149. Ács Ferenc                     2.cs. A50    7 h.  148,86 p
 150. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.  134,80 p
 151. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.  133,72 p
 152. Kaszás László                  2.cs. A26    6 h.  133,08 p
 153. Horinka Norbert                1.cs. A36    7 h.  132,88 p
 154. Csörgi László                  2.cs. A50    5 h.  132,69 p
 155. Kaló Imre                      1.cs. A64    5 h.  126,13 p
 156. Nagy Dezso                     1.cs. V10    6 h.  120,74 p
 157. Sztrehovszki László            2.cs. A04    4 h.  103,41 p
 158. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    3 h.   90,17 p
 159. Gergely László                 1.cs. R38    3 h.   71,41 p
 160. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   66,45 p
 161. Fehér László                   2.cs. A12    2 h.   63,32 p
 162. Babicz János                   2.cs. A64    2 h.   59,44 p
 163. Demeter-Dr. Nagy               2.cs. R38    3 h.   57,20 p
 164. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   56,95 p
 165. Kovács-Lados-Kállai            2.cs. A04    2 h.   56,02 p
 166. Nagy Dezso                     2.cs. V10    2 h.   53,77 p
 167. Bartucz János                  1.cs. A36    2 h.   46,17 p
 168. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   45,23 p
 169. Agócs Attila                   2.cs. A36    2 h.   42,30 p
 170. Tóth Attila                    2.cs. A36    2 h.   39,72 p
 171. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   38,29 p
 172. Szabó Elek                     2.cs. R38    1 h.   35,23 p
 173. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   31,02 p
 174. Kovács József                  2.cs. A50    2 h.   30,92 p
 175. László György                  2.cs. A36    1 h.   28,18 p
 176. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.   22,55 p
 177. Kosztolányi András             1.cs. A23    1 h.   15,29 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   67 h. 2347,28 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   76 h. 2299,98 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   69 h. 2121,26 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   61 h. 1812,06 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   54 h. 1685,55 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   56 h. 1681,73 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   55 h. 1612,54 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   57 h. 1596,96 p
   9. Hegyi László                   1.cs. A04   52 h. 1554,04 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   53 h. 1533,53 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   53 h. 1495,39 p
  12. Kómár József és fia            1.cs. A26   49 h. 1473,19 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   50 h. 1458,39 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26   49 h. 1428,45 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   44 h. 1423,00 p
  16. Dulai László                   1.cs. A26   48 h. 1407,66 p
  17. Ács Ferenc                     1.cs. A50   45 h. 1292,65 p
  18. Csányi Sándor                  1.cs. A12   42 h. 1266,54 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   47 h. 1260,80 p
  20. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   44 h. 1236,00 p
  21. Tóth József                    1.cs. A12   38 h. 1152,13 p
  22. Fogarassy László               1.cs. A12   38 h. 1137,78 p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   39 h. 1119,95 p
  24. Horváth János                  1.cs. A04   38 h. 1107,82 p
  25. Czakó József                   1.cs. A04   40 h. 1102,26 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   39 h. 1079,12 p
  27. Hegyi László                   2.cs. A04   35 h. 1020,39 p
  28. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  922,28 p
  29. Kevés Károly                   1.cs. V10   36 h.  911,24 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   59 h. 2042,43 p
   2. Fehér László                   1.cs.   50 h. 1417,59 p
   3. Kancsár József                 1.cs.   40 h. 1217,48 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   36 h. 1003,21 p
   5. Fogarassy László               1.cs.   30 h.  918,31 p
   6. Tóth József                    1.cs.   32 h.  910,19 p
   7. Petho László                   1.cs.   35 h.  895,88 p
   8. Dorner György                  2.cs.   23 h.  618,14 p
   9. Gohér Attila                   1.cs.   18 h.  446,80 p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs.   16 h.  431,06 p
  11. Szota György                   1.cs.   16 h.  367,13 p
  12. Fodor Zoltán                   1.cs.   13 h.  308,15 p
  13. Petho László                   2.cs.   12 h.  303,52 p
  14. Szota Zoltán                   1.cs.   12 h.  281,70 p
  15. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  209,55 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    7 h.  167,25 p
  17. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  160,92 p
  18. Fogarassy László               2.cs.    7 h.  159,97 p
  19. Csányi Sándor                  2.cs.    6 h.  143,77 p
  20. Tóth József                    2.cs.    6 h.  137,48 p
  21. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  06.14. Melk 2.
  07.12. Melk 4.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   20 h.  590,31 p
   2. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  557,87 p
   3. Tomori László                  3.cs. A23   19 h.  539,42 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  528,68 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   18 h.  522,40 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   19 h.  518,21 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23   20 h.  503,88 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  488,52 p
   9. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  485,10 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  479,75 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  471,24 p
  12. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  470,03 p
  13. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  469,61 p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   18 h.  468,80 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  468,54 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  465,69 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  457,56 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  446,20 p
  19. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  445,24 p
  20. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  437,22 p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  435,57 p
  22. Tomori László                  2.cs. A23   18 h.  434,03 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  433,19 p
  24. Nagy János                     2.cs. A23   17 h.  432,82 p
  25. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  428,38 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  420,93 p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  419,25 p
  28. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   17 h.  408,11 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   17 h.  403,11 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  401,76 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   17 h.  401,69 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  397,35 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   17 h.  395,21 p
  34. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  382,94 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  377,38 p
  36. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  374,49 p
  37. Kancsár József                 1.cs. A12   13 h.  370,29 p
  38. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   15 h.  367,46 p
  39. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  363,55 p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64   13 h.  362,47 p
  41. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   14 h.  345,70 p
  42. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   15 h.  344,31 p
  43. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  341,59 p
  44. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  329,86 p
  45. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   14 h.  322,88 p
  46. Horváth János                  1.cs. A04   14 h.  321,91 p
  47. Japport Zoltán                 4.cs. A50   13 h.  320,18 p
  48. Fodor László                   1.cs. A04   13 h.  318,24 p
  49. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  317,29 p
  50. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   13 h.  312,32 p
  51. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  308,25 p
  52. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  303,89 p
  53. Tomori László                  4.cs. A23   12 h.  297,94 p
  54. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   12 h.  293,73 p
  55. Kollár György                  1.cs. A23   11 h.  293,27 p
  56. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  289,48 p
  57. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   12 h.  287,38 p
  58. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  284,68 p
  59. Boda Ákos                      2.cs. A50   13 h.  280,17 p
  60. Lengyel János                  1.cs. A23   12 h.  278,47 p
  61. Majoros István                 1.cs. A50   11 h.  275,12 p
  62. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  274,22 p
  63. Száraz László                  1.cs. A23   11 h.  271,58 p
  64. Hegyi László                   2.cs. A04   12 h.  270,32 p
  65. Molnár Pál                     2.cs. A23   13 h.  268,65 p
  66. Jánosi Pál                     2.cs. A23   10 h.  267,60 p
  67. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  266,21 p
  68. Fogarassy László               1.cs. A12   11 h.  266,03 p
  69. Kómár József és fia            1.cs. A26   11 h.  263,80 p
  70. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   12 h.  262,71 p
  71. Gavaldik József                1.cs. A23   12 h.  259,05 p
  72. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   10 h.  257,88 p
  73. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  255,91 p
  74. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    9 h.  253,56 p
  75. Czakó József                   1.cs. A04   11 h.  249,80 p
  76. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   11 h.  249,18 p
  77. Boda Ákos                      3.cs. A50    9 h.  248,20 p
  78. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  240,49 p
  79. Dulai László                   1.cs. A26   10 h.  234,79 p
  80. Gazsi Károly                   2.cs. A36   10 h.  233,90 p
  81. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  231,37 p
  82. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  225,71 p
  83. Dorner György                  2.cs. A12    9 h.  222,35 p
  84. Kalocsai András                1.cs. A23    9 h.  216,04 p
  85. Csányi Sándor                  1.cs. A12    8 h.  213,39 p
  86. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    9 h.  211,69 p
  87. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  209,89 p
  88. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   10 h.  209,42 p
  89. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    9 h.  207,50 p
  90. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   10 h.  206,84 p
  91. Fejos Károly                   1.cs. A64    9 h.  206,38 p
  92. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  93. Babicz János                   1.cs. A64    9 h.  205,09 p
  94. Mészáros László                2.cs. A36    8 h.  197,10 p
  95. Kevés Károly                   1.cs. V10   10 h.  190,24 p
  96. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    7 h.  188,46 p
  97. Száraz László                  3.cs. A23    8 h.  182,98 p
  98. Tóth Lajos                     1.cs. A23    7 h.  182,20 p
  99. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    9 h.  180,47 p
 100. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    7 h.  180,44 p
 101. Fodor Zoltán                   1.cs. A12    8 h.  180,09 p
 102. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  177,68 p
 103. Gohér Attila                   1.cs. A12    7 h.  174,75 p
 104. Tomori László                  5.cs. A23    7 h.  173,25 p
 105. Seres János                    1.cs. A36    7 h.  172,19 p
 106. Száraz László                  2.cs. A23    7 h.  171,57 p
 107. Balázs István                  1.cs. V10    8 h.  171,37 p
 108. Varga László                   1.cs. R38    7 h.  169,43 p
 109. Pap és fia                     3.cs. A36    8 h.  167,52 p
 110. Bálint Attila                  2.cs. A23    6 h.  161,37 p
 111. Huszár Péter                   3.cs. A23    7 h.  159,39 p
 112. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    7 h.  159,28 p
 113. Japport Zoltán                 3.cs. A50    7 h.  157,22 p
 114. Pap és fia                     2.cs. A36    6 h.  156,45 p
 115. Fejos Csaba                    3.cs. A64    7 h.  151,27 p
 116. Száraz László                  4.cs. A23    6 h.  150,98 p
 117. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    6 h.  150,52 p
 118. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    6 h.  148,81 p
 119. Szota Zoltán                   1.cs. A12    6 h.  147,98 p
 120. Lakatos József                 1.cs. A26    6 h.  145,98 p
 121. Boda Ákos                      4.cs. A50    7 h.  144,67 p
 122. Dulai László                   2.cs. A26    6 h.  143,70 p
 123. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.  143,31 p
 124. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    7 h.  142,12 p
 125. Majoros István                 2.cs. A50    6 h.  136,80 p
 126. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    6 h.  136,66 p
 127. Zámbó János                    2.cs. A04    5 h.  132,50 p
 128. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    6 h.  132,25 p
 129. Futó Ferenc                    1.cs. A04    6 h.  132,01 p
 130. Ács Ferenc                     1.cs. A50    6 h.  131,91 p
 131. Katona József                  2.cs. A36    5 h.  128,58 p
 132. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04    6 h.  126,55 p
 133. Katona József                  3.cs. A36    5 h.  126,36 p
 134. Kómár József és fia            2.cs. A26    6 h.  123,02 p
 135. Péter Szabolcs dr.             2.cs. A23    7 h.  122,51 p
 136. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  117,45 p
 137. Gohér Attila                   2.cs. A12    6 h.  115,73 p
 138. Jánosi Pál                     3.cs. A23    5 h.  115,46 p
 139. Fejos Csaba                    2.cs. A64    6 h.  115,25 p
 140. Nagy János                     3.cs. A23    5 h.  115,06 p
 141. Dósa József                    1.cs. A64    4 h.  114,16 p
 142. Csányi Sándor                  2.cs. A12    5 h.  110,53 p
 143. Gavaldik József                4.cs. A23    5 h.  105,44 p
 144. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23    4 h.  102,54 p
 145. Magyar János                   2.cs. A04    5 h.  100,71 p
 146. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    4 h.   98,86 p
 147. Kovács József                  1.cs. V10    4 h.   95,38 p
 148. Majoros István                 3.cs. A50    5 h.   94,50 p
 149. Gavaldik József                2.cs. A23    4 h.   93,59 p
 150. Csörgi László                  2.cs. A50    4 h.   92,76 p
 151. Szota György                   1.cs. A12    4 h.   90,31 p
 152. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.   89,93 p
 153. Dobos Sándor                   1.cs. A36    3 h.   87,84 p
 154. Baráth József                  1.cs. R38    4 h.   85,98 p
 155. Fogarassy László               2.cs. A12    4 h.   84,90 p
 156. Billinger Tibor                1.cs. A26    4 h.   84,30 p
 157. Dulai László                   3.cs. A26    3 h.   80,56 p
 158. Majoros István                 4.cs. A50    4 h.   78,75 p
 159. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    3 h.   76,24 p
 160. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   75,93 p
 161. Ács Ferenc                     2.cs. A50    4 h.   75,49 p
 162. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. R38    3 h.   74,83 p
 163. Tóth Gábor                     1.cs. A36    3 h.   74,66 p
 164. Kancsár József                 2.cs. A12    3 h.   71,36 p
 165. Balázs István                  2.cs. V10    3 h.   70,91 p
 166. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    3 h.   70,40 p
 167. László György                  1.cs. A36    3 h.   70,35 p
 168. Bohacsek András                1.cs. A23    3 h.   69,00 p
 169. Lakatos József                 2.cs. A26    3 h.   68,57 p
 170. Grizner Sándor                 1.cs. R38    3 h.   68,38 p
 171. Fodor László                   2.cs. A04    3 h.   68,08 p
 172. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    3 h.   63,10 p
 173. Jánosi Pál                     4.cs. A23    3 h.   59,93 p
 174. Kaló Imre                      1.cs. A64    2 h.   58,79 p
 175. Bálint Attila                  1.cs. A23    2 h.   57,40 p
 176. Demeter-Dr. Nagy               2.cs. R38    3 h.   57,20 p
 177. Bajtek Tibor                   7.cs. A23    2 h.   55,75 p
 178. Száraz László                  5.cs. A23    2 h.   54,82 p
 179. Tóth József                    2.cs. A12    2 h.   53,31 p
 180. Kaszás László                  2.cs. A26    2 h.   53,15 p
 181. Horinka Norbert                1.cs. A36    3 h.   52,83 p
 182. Petho László                   2.cs. A12    2 h.   51,26 p
 183. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    2 h.   49,27 p
 184. Tóth Attila                    1.cs. A36    2 h.   48,18 p
 185. Balázs Sándor                  3.cs. V10    2 h.   48,02 p
 186. Szekeres István                1.cs. A50    3 h.   47,88 p
 187. Papp István                    1.cs. A50    2 h.   47,50 p
 188. Magyar János                   1.cs. A04    2 h.   47,47 p
 189. Molnár Pál                     3.cs. A23    2 h.   44,33 p
 190. Csikós István                  2.cs. V10    2 h.   41,76 p
 191. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    2 h.   41,46 p
 192. Csikós István                  1.cs. V10    2 h.   41,40 p
 193. Babicz István                  1.cs. A64    2 h.   39,81 p
 194. Balázs Sándor                  1.cs. V10    2 h.   39,40 p
 195. Kevés Károly                   2.cs. V10    2 h.   39,37 p
 196. Billinger Tibor                2.cs. A26    2 h.   39,10 p
 197. Agócs Attila                   1.cs. A36    2 h.   38,95 p
 198. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   38,29 p
 199. Nagy Dezso                     1.cs. V10    2 h.   36,97 p
 200. Moravcsik Lénárd               2.cs. A23    2 h.   36,56 p
 201. Szabó Elek                     2.cs. R38    1 h.   35,23 p
 202. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50    1 h.   34,70 p
 203. Kovács József                  2.cs. A50    2 h.   30,92 p
 204. Fazekas István ifj.            4.cs. A23    1 h.   28,45 p
 205. László György                  2.cs. A36    1 h.   28,18 p
 206. Kovács-Lados-Kállai            2.cs. A04    1 h.   26,26 p
 207. Bodonyi Ferenc                 3.cs. V10    1 h.   26,19 p
 208. Fodor László                   3.cs. A04    1 h.   25,76 p
 209. Hegyi László                   3.cs. A04    1 h.   24,49 p
 210. Fazekas István id.             1.cs. A23    1 h.   23,98 p
 211. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.   22,55 p
 212. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    1 h.   21,56 p
 213. Péter Szabolcs dr.             3.cs. A23    1 h.   21,30 p
 214. Sztrehovszki László            2.cs. A04    1 h.   20,78 p
 215. Tóth Attila                    2.cs. A36    1 h.   18,69 p
 216. Nagy László                    1.cs. A23    1 h.   16,51 p
 217. Cseri József                   1.cs. A64    1 h.   15,55 p
 218. Kókai András                   1.cs. A50    1 h.   15,35 p
 219. Kosztolányi András             1.cs. A23    1 h.   15,29 p
 220. Gergely László                 1.cs. R38    1 h.   14,71 p
 221. Tóth József                    3.cs. A12    1 h.   14,49 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  543,85 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  515,70 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  512,44 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  509,11 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   19 h.  507,38 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  495,94 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  489,88 p
   8. Petho László                   1.cs. A12   19 h.  477,02 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  472,68 p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  452,09 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  422,94 p
  12. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   18 h.  418,14 p
  13. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   16 h.  413,43 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   13 h.  394,24 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  383,55 p
  16. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   15 h.  373,78 p
  17. Tóth József                    1.cs. A12   14 h.  366,74 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   14 h.  365,94 p
  19. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  365,65 p
  20. Majoros István                 1.cs. A50   15 h.  358,97 p
  21. Japport Zoltán                 4.cs. A50   14 h.  353,31 p
  22. Horváth János                  1.cs. A04   14 h.  352,50 p
  23. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  350,32 p
  24. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  345,06 p
  25. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  344,12 p
  26. Fogarassy László               1.cs. A12   14 h.  333,59 p
  27. Hegyi László                   2.cs. A04   14 h.  323,45 p
  28. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  305,80 p
  29. Kómár József és fia            1.cs. A26   11 h.  295,29 p
  30. Czakó József                   1.cs. A04   12 h.  289,21 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50   12 h.  287,52 p
  32. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  281,67 p
  33. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  279,39 p

A12 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Petho László                   1.cs.   19 h.  439,63 p
   2. Kancsár József                 1.cs.   13 h.  375,03 p
   3. Fehér László                   1.cs.   14 h.  343,06 p
   4. Tóth József                    1.cs.   13 h.  323,19 p
   5. Fogarassy László               1.cs.   10 h.  257,51 p
   6. Gohér Attila                   1.cs.   10 h.  245,27 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs.    9 h.  231,14 p
   8. Dorner György                  1.cs.    8 h.  223,83 p
   9. Dorner György                  2.cs.    8 h.  208,39 p
  10. Fodor Zoltán                   1.cs.    8 h.  176,24 p
  11. Szota Zoltán                   1.cs.    7 h.  145,16 p
  12. Bócsai Tibor                   1.cs.    6 h.  144,52 p
  13. Szota György                   1.cs.    6 h.  122,88 p
  14. Kazi Zoltán                    1.cs.    5 h.  115,67 p
  15. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  109,78 p
  16. Fogarassy László               2.cs.    4 h.   89,03 p
  17. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   75,98 p
  18. Kancsár József                 2.cs.    3 h.   65,20 p
  19. Petho László                   2.cs.    3 h.   61,10 p
  20. Tóth József                    2.cs.    2 h.   51,13 p
  21. Tóth József                    3.cs.    1 h.   18,11 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.28. Melk 3.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  673,70 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  662,95 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  604,51 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  589,24 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  584,18 p
   6. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  581,09 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   19 h.  558,01 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   17 h.  521,55 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  520,55 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  515,18 p
  11. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  515,10 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   18 h.  514,17 p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  513,66 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  505,85 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   17 h.  499,88 p
  16. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  495,33 p
  17. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  491,27 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  488,93 p
  19. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   18 h.  483,81 p
  20. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  478,88 p
  21. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   18 h.  474,09 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  472,04 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  471,72 p
  24. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   16 h.  466,02 p
  25. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  457,93 p
  26. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  447,59 p
  27. Szollos Béla                   1.cs. A64   16 h.  447,40 p
  28. Dulai László                   1.cs. A26   16 h.  443,25 p
  29. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   14 h.  439,36 p
  30. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  437,64 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  423,17 p
  32. Pap és fia                     1.cs. A36   15 h.  422,85 p
  33. Bálint Attila                  2.cs. A23   16 h.  422,39 p
  34. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  421,68 p
  35. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  413,17 p
  36. Dorner György                  2.cs. A12   13 h.  398,79 p
  37. Tóth Sándor                    1.cs. A64   15 h.  388,41 p
  38. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  384,30 p
  39. Petho László                   1.cs. A12   14 h.  379,21 p
  40. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   13 h.  377,33 p
  41. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,13 p
  42. Balázs István                  1.cs. V10   15 h.  372,75 p
  43. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  372,48 p
  44. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   14 h.  365,56 p
  45. Nagy János                     1.cs. A23   13 h.  364,31 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   13 h.  362,39 p
  47. Katona József                  2.cs. A36   13 h.  356,82 p
  48. Tomori László                  1.cs. A23   13 h.  353,00 p
  49. Kevés Károly                   1.cs. V10   13 h.  351,82 p
  50. Hegyi László                   1.cs. A04   13 h.  349,09 p
  51. Tóth Attila                    1.cs. A36   13 h.  347,88 p
  52. Horváth János                  1.cs. A04   12 h.  345,97 p
  53. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  342,03 p
  54. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  340,61 p
  55. Dósa József                    1.cs. A64   13 h.  339,31 p
  56. Szabó Elek                     1.cs. R38   14 h.  337,67 p
  57. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  336,61 p
  58. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   13 h.  332,82 p
  59. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   13 h.  330,86 p
  60. Nagy János                     2.cs. A23   13 h.  328,97 p
  61. Tóth József                    1.cs. A12   13 h.  328,31 p
  62. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   14 h.  323,32 p
  63. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   13 h.  317,22 p
  64. Petho László                   2.cs. A12   11 h.  302,25 p
  65. Boda Ákos                      3.cs. A50   11 h.  300,07 p
  66. Gazsi Károly                   2.cs. A36   11 h.  299,87 p
  67. Fogarassy László               1.cs. A12   12 h.  298,91 p
  68. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   11 h.  292,87 p
  69. Jánosi Pál                     2.cs. A23   10 h.  282,35 p
  70. Japport Zoltán                 1.cs. A50   11 h.  278,98 p
  71. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  275,35 p
  72. Kovács József                  1.cs. A50   11 h.  273,11 p
  73. Dulai László                   2.cs. A26   11 h.  272,41 p
  74. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   11 h.  272,40 p
  75. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04    9 h.  271,31 p
  76. Lakatos József                 1.cs. A26    9 h.  263,47 p
  77. Boda Ákos                      2.cs. A50    9 h.  262,45 p
  78. Mészáros Mihály                2.cs. A36    9 h.  257,99 p
  79. Boda Ákos                      4.cs. A50   10 h.  250,22 p
  80. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    8 h.  243,68 p
  81. Nagy Zoltán                    2.cs. A23   10 h.  241,96 p
  82. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  239,92 p
  83. Fejos Károly                   1.cs. A64   11 h.  236,98 p
  84. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    9 h.  234,92 p
  85. Hegyi László                   2.cs. A04    8 h.  228,80 p
  86. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    8 h.  228,67 p
  87. Kiss József                    2.cs. V10    9 h.  226,07 p
  88. Kalocsai András                1.cs. A23   10 h.  225,66 p
  89. Futó Ferenc                    1.cs. A04   10 h.  224,97 p
  90. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    8 h.  217,57 p
  91. Tomori László                  3.cs. A23    8 h.  215,28 p
  92. Kómár József és fia            2.cs. A26    8 h.  214,75 p
  93. Gavaldik József                1.cs. A23   10 h.  212,45 p
  94. Szota György                   1.cs. A12    8 h.  211,71 p
  95. Babicz József                  1.cs. A64   10 h.  211,56 p
  96. Csörgi László                  1.cs. A50    9 h.  210,97 p
  97. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    7 h.  210,84 p
  98. Szota Zoltán                   1.cs. A12    8 h.  205,87 p
  99. Száraz László                  2.cs. A23    8 h.  204,95 p
 100. Grizner Sándor                 1.cs. R38    9 h.  202,32 p
 101. Jánosi Pál                     3.cs. A23    7 h.  197,85 p
 102. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    7 h.  193,50 p
 103. Gohér Attila                   1.cs. A12    7 h.  191,37 p
 104. Japport Zoltán                 4.cs. A50    7 h.  187,38 p
 105. Gohér Attila                   2.cs. A12    8 h.  186,55 p
 106. Dobos Sándor                   1.cs. A36    7 h.  186,29 p
 107. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    6 h.  185,56 p
 108. Seres János                    1.cs. A36    7 h.  181,77 p
 109. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    7 h.  181,54 p
 110. Agócs Attila                   1.cs. A36    7 h.  177,64 p
 111. Kollár György                  1.cs. A23    7 h.  176,68 p
 112. Száraz László                  1.cs. A23    8 h.  174,75 p
 113. Száraz László                  4.cs. A23    7 h.  174,63 p
 114. Csikós István                  1.cs. V10    7 h.  174,13 p
 115. Papp István                    1.cs. A50    6 h.  172,30 p
 116. Fodor László                   2.cs. A04    6 h.  170,26 p
 117. Tomori László                  4.cs. A23    6 h.  169,88 p
 118. Fodor Zoltán                   1.cs. A12    6 h.  167,63 p
 119. Majoros István                 1.cs. A50    7 h.  166,13 p
 120. Szollos Béla                   2.cs. A64    7 h.  165,34 p
 121. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.  163,68 p
 122. Bálint Attila                  1.cs. A23    7 h.  160,56 p
 123. Japport Zoltán                 3.cs. A50    7 h.  152,06 p
 124. Majoros István                 2.cs. A50    7 h.  150,39 p
 125. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    6 h.  147,07 p
 126. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  146,58 p
 127. Magyar János                   1.cs. A04    6 h.  139,66 p
 128. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50    5 h.  139,60 p
 129. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    6 h.  138,90 p
 130. Zámbó János                    2.cs. A04    5 h.  137,96 p
 131. Kancsár József                 2.cs. A12    5 h.  137,17 p
 132. Babicz János                   1.cs. A64    6 h.  136,58 p
 133. Pap és fia                     2.cs. A36    5 h.  136,41 p
 134. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    6 h.  135,80 p
 135. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    6 h.  134,57 p
 136. Majoros István                 4.cs. A50    5 h.  133,77 p
 137. Péter Szabolcs dr.             2.cs. A23    6 h.  130,94 p
 138. Gavaldik József                3.cs. A23    5 h.  130,09 p
 139. Molnár Pál                     2.cs. A23    4 h.  125,76 p
 140. Mészáros László                2.cs. A36    4 h.  124,94 p
 141. Lakatos József                 2.cs. A26    4 h.  123,15 p
 142. Fejos Csaba                    2.cs. A64    5 h.  123,01 p
 143. Szekeres István                1.cs. A50    5 h.  122,75 p
 144. Nagy László                    1.cs. A23    4 h.  122,27 p
 145. Kevés Károly                   2.cs. V10    4 h.  121,30 p
 146. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.  118,59 p
 147. Fogarassy László               2.cs. A12    6 h.  118,11 p
 148. Gavaldik József                2.cs. A23    5 h.  116,06 p
 149. Pap és fia                     3.cs. A36    5 h.  112,49 p
 150. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    4 h.  111,95 p
 151. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    4 h.  111,36 p
 152. Tóth Lajos                     1.cs. A23    4 h.  111,01 p
 153. Tomori László                  5.cs. A23    4 h.  108,56 p
 154. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. R38    5 h.  107,63 p
 155. Tóth József                    2.cs. A12    4 h.  101,30 p
 156. Magyar János                   2.cs. A04    4 h.  100,28 p
 157. Bohacsek András                1.cs. A23    4 h.  100,12 p
 158. Nagy János                     3.cs. A23    4 h.   98,80 p
 159. László György                  1.cs. A36    3 h.   96,56 p
 160. Dósa Zoltán                    2.cs. A36    4 h.   96,01 p
 161. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    4 h.   94,06 p
 162. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    4 h.   93,69 p
 163. Baráth József                  1.cs. R38    3 h.   90,35 p
 164. Csányi Sándor                  2.cs. A12    4 h.   90,25 p
 165. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    4 h.   84,28 p
 166. Nagy Dezso                     1.cs. V10    4 h.   83,77 p
 167. Billinger Tibor                2.cs. A26    3 h.   83,26 p
 168. Balázs Sándor                  4.cs. V10    3 h.   82,89 p
 169. Sztrehovszki László            2.cs. A04    3 h.   82,63 p
 170. Horinka Norbert                1.cs. A36    4 h.   80,05 p
 171. Kaszás László                  2.cs. A26    4 h.   79,93 p
 172. Balázs Sándor                  2.cs. V10    3 h.   77,15 p
 173. Bajtek Tibor                   7.cs. A23    3 h.   75,34 p
 174. Ács Ferenc                     2.cs. A50    3 h.   73,37 p
 175. Kovács József                  1.cs. V10    3 h.   71,42 p
 176. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23    3 h.   69,32 p
 177. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    2 h.   66,90 p
 178. Balázs István                  2.cs. V10    3 h.   66,53 p
 179. Kalocsai András                2.cs. A23    3 h.   65,75 p
 180. Fazekas István id.             1.cs. A23    3 h.   65,72 p
 181. Majoros István                 3.cs. A50    3 h.   65,20 p
 182. Fehér László                   2.cs. A12    2 h.   63,32 p
 183. Balázs Sándor                  1.cs. V10    3 h.   59,27 p
 184. Nagy Dezso                     2.cs. V10    2 h.   53,77 p
 185. Gavaldik József                4.cs. A23    2 h.   53,17 p
 186. Bartucz János                  1.cs. A36    2 h.   46,17 p
 187. Agócs Attila                   2.cs. A36    2 h.   42,30 p
 188. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    2 h.   41,67 p
 189. Kókai András                   1.cs. A50    2 h.   41,60 p
 190. Péter Szabolcs dr.             3.cs. A23    2 h.   41,24 p
 191. Kaló Imre                      1.cs. A64    2 h.   41,14 p
 192. Bajtek Tibor                   4.cs. A23    2 h.   40,53 p
 193. Csörgi László                  2.cs. A50    1 h.   39,93 p
 194. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    2 h.   38,07 p
 195. Japport Zoltán                 5.cs. A50    2 h.   37,57 p
 196. Balázs Sándor                  3.cs. V10    1 h.   37,14 p
 197. Varga László                   1.cs. R38    2 h.   36,02 p
 198. Fazekas István ifj.            4.cs. A23    1 h.   33,37 p
 199. Molnár Pál                     3.cs. A23    1 h.   32,73 p
 200. Bodonyi Ferenc                 3.cs. V10    1 h.   32,57 p
 201. Billinger Tibor                1.cs. A26    2 h.   32,00 p
 202. Katona József                  3.cs. A36    1 h.   30,86 p
 203. Lengyel János                  1.cs. A23    1 h.   30,59 p
 204. Babicz János                   2.cs. A64    1 h.   30,55 p
 205. Kovács-Lados-Kállai            2.cs. A04    1 h.   29,76 p
 206. Cseri József                   1.cs. A64    1 h.   29,68 p
 207. Huszár Péter                   3.cs. A23    1 h.   29,36 p
 208. Tóth Sándor                    2.cs. A64    1 h.   27,39 p
 209. Dulai László                   3.cs. A26    1 h.   26,52 p
 210. Babicz István                  1.cs. A64    1 h.   26,17 p
 211. Csikós István                  2.cs. V10    1 h.   24,69 p
 212. Gergely László                 1.cs. R38    1 h.   24,07 p
 213. Csikós István                  3.cs. V10    1 h.   22,96 p
 214. Pap és fia                     4.cs. A36    1 h.   22,69 p
 215. Tóth Attila                    2.cs. A36    1 h.   21,03 p
 216. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    1 h.   20,80 p
 217. Bálint Attila                  3.cs. A23    1 h.   20,42 p
 218. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    1 h.   19,14 p
 219. Balázs István                  3.cs. V10    1 h.   18,59 p
 220. Fejos Csaba                    3.cs. A64    1 h.   14,95 p
 221. Tóth Gábor                     1.cs. A36    1 h.   14,87 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  661,63 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  594,83 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  578,70 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  573,31 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  572,51 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  562,62 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  507,65 p
   8. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   18 h.  503,61 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  499,66 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  494,97 p
  11. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   17 h.  484,18 p
  12. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  480,77 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  462,56 p
  14. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  457,33 p
  15. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  447,17 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  429,07 p
  17. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   14 h.  424,32 p
  18. Dulai László                   1.cs. A26   15 h.  416,88 p
  19. Dorner György                  2.cs. A12   13 h.  393,60 p
  20. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  382,07 p
  21. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  373,99 p
  22. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  369,36 p
  23. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  368,47 p
  24. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  359,04 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  347,60 p
  26. Hegyi László                   1.cs. A04   13 h.  343,10 p
  27. Kevés Károly                   1.cs. V10   13 h.  338,86 p
  28. Balázs István                  1.cs. V10   13 h.  334,23 p
  29. Horváth János                  1.cs. A04   11 h.  325,74 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12   13 h.  315,33 p
  31. Petho László                   2.cs. A12   11 h.  292,72 p
  32. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  277,83 p
  33. Japport Zoltán                 1.cs. A50   11 h.  273,58 p
  34. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04    9 h.  267,91 p

A12 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   16 h.  534,27 p
   2. Kancsár József                 1.cs.   16 h.  418,89 p
   3. Fehér László                   1.cs.   16 h.  414,20 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   15 h.  392,39 p
   5. Dorner György                  2.cs.   12 h.  345,64 p
   6. Petho László                   1.cs.    8 h.  237,33 p
   7. Tóth József                    1.cs.    9 h.  213,68 p
   8. Fogarassy László               1.cs.    8 h.  209,65 p
   9. Petho László                   2.cs.    8 h.  202,78 p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs.    6 h.  175,80 p
  11. Szota György                   1.cs.    7 h.  157,69 p
  12. Gohér Attila                   1.cs.    5 h.  137,50 p
  13. Szota Zoltán                   1.cs.    5 h.  136,54 p
  14. Fodor Zoltán                   1.cs.    5 h.  131,91 p
  15. Kancsár József                 2.cs.    4 h.   95,72 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    4 h.   91,27 p
  17. Tóth József                    2.cs.    4 h.   86,35 p
  18. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p
  19. Fogarassy László               2.cs.    2 h.   48,33 p
  20. Csányi Sándor                  2.cs.    1 h.   33,99 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt
  07.19. Magdeburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  941,65 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36   19 h.  793,42 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  773,90 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  769,54 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   19 h.  766,26 p
   6. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   18 h.  752,25 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   18 h.  722,98 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   17 h.  712,24 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  687,51 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  677,30 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  623,87 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  613,48 p
  13. Mészáros Mihály                1.cs. A36   16 h.  600,93 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   15 h.  593,61 p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  589,73 p
  16. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  588,32 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   16 h.  582,49 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   16 h.  576,18 p
  19. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  567,44 p
  20. Szollos Béla                   1.cs. A64   16 h.  563,73 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  558,62 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04   14 h.  551,23 p
  23. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  543,42 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  541,34 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   15 h.  539,86 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   14 h.  519,94 p
  27. Dulai László                   1.cs. A26   13 h.  515,19 p
  28. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  504,21 p
  29. Fogarassy László               1.cs. A12   12 h.  497,80 p
  30. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   13 h.  493,18 p
  31. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  486,71 p
  32. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  476,78 p
  34. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  465,31 p
  35. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  459,50 p
  36. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  37. Hegyi László                   2.cs. A04   13 h.  457,23 p
  38. Japport Zoltán                 2.cs. A50   13 h.  451,14 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  448,60 p
  40. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  447,09 p
  41. Kalocsai András                1.cs. A23   12 h.  437,81 p
  42. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  422,44 p
  43. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  44. Száraz László                  1.cs. A23   12 h.  419,46 p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  399,51 p
  46. Gavaldik József                1.cs. A23   11 h.  393,81 p
  47. Fodor László                   2.cs. A04   11 h.  384,99 p
  48. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  367,45 p
  50. Petho László                   1.cs. A12   11 h.  358,69 p
  51. Dulai László                   2.cs. A26    9 h.  352,39 p
  52. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   12 h.  350,90 p
  53. Horváth János                  1.cs. A04   10 h.  347,17 p
  54. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  328,51 p
  55. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    9 h.  326,49 p
  56. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   10 h.  309,89 p
  57. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    8 h.  301,01 p
  58. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    7 h.  296,02 p
  59. Szabó Elek                     1.cs. R38   10 h.  293,76 p
  60. Csörgi László                  1.cs. A50    7 h.  277,69 p
  61. Kovács József                  1.cs. A50    8 h.  277,67 p
  62. Kiss József                    2.cs. V10    8 h.  276,40 p
  63. Lakatos József                 1.cs. A26    8 h.  273,55 p
  64. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    8 h.  271,74 p
  65. Jánosi Pál                     2.cs. A23    7 h.  271,45 p
  66. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  265,43 p
  67. Kevés Károly                   1.cs. V10    8 h.  264,46 p
  68. Balázs István                  1.cs. V10    9 h.  262,41 p
  69. Grizner Sándor                 1.cs. R38    8 h.  260,05 p
  70. Jánosi Pál                     1.cs. A23    7 h.  253,03 p
  71. Papp István                    1.cs. A50    8 h.  251,03 p
  72. Kómár József és fia            2.cs. A26    8 h.  250,98 p
  73. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    7 h.  239,28 p
  74. Pap és fia                     2.cs. A36    7 h.  234,63 p
  75. Fejos Károly                   1.cs. A64    7 h.  230,45 p
  76. Fazekas István id.             1.cs. A23    6 h.  224,38 p
  77. Futó Ferenc                    1.cs. A04    6 h.  214,62 p
  78. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    7 h.  212,56 p
  79. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.  198,91 p
  80. László György                  1.cs. A36    6 h.  195,74 p
  81. Babicz János                   1.cs. A64    7 h.  194,68 p
  82. Balázs István                  2.cs. V10    6 h.  185,68 p
  83. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  178,08 p
  84. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    6 h.  170,86 p
  85. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  170,51 p
  86. Bálint Attila                  1.cs. A23    5 h.  169,43 p
  87. Seres János                    1.cs. A36    5 h.  163,06 p
  88. Csikós István                  1.cs. V10    5 h.  161,71 p
  89. Balázs Sándor                  1.cs. V10    5 h.  158,78 p
  90. Bohacsek András                1.cs. A23    5 h.  155,55 p
  91. Száraz László                  2.cs. A23    4 h.  146,92 p
  92. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.  145,66 p
  93. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  140,22 p
  94. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    4 h.  139,43 p
  95. Kollár György                  1.cs. A23    4 h.  130,70 p
  96. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10    5 h.  127,73 p
  97. Szota György                   1.cs. A12    4 h.  127,13 p
  98. Kovács József                  1.cs. V10    5 h.  126,67 p
  99. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04    4 h.  125,75 p
 100. Katona József                  2.cs. A36    4 h.  125,25 p
 101. Kalocsai András                2.cs. A23    4 h.  123,74 p
 102. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.  123,69 p
 103. Majoros István                 2.cs. A50    4 h.  121,43 p
 104. Száraz László                  3.cs. A23    3 h.  116,73 p
 105. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    3 h.  114,62 p
 106. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10    3 h.  110,05 p
 107. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    3 h.  109,58 p
 108. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38    4 h.  107,53 p
 109. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    4 h.  101,00 p
 110. Varga László                   1.cs. R38    3 h.   89,78 p
 111. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    4 h.   87,32 p
 112. Balázs Sándor                  2.cs. V10    2 h.   72,66 p
 113. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   72,48 p
 114. Nagy János                     2.cs. A23    2 h.   67,89 p
 115. Gohér Attila                   1.cs. A12    2 h.   67,85 p
 116. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. R38    2 h.   66,18 p
 117. Szekeres István                1.cs. A50    2 h.   63,95 p
 118. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    2 h.   62,38 p
 119. Fejos Csaba                    2.cs. A64    2 h.   62,09 p
 120. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    2 h.   59,46 p
 121. Nagy László                    1.cs. A23    2 h.   58,66 p
 122. Gohér Attila                   2.cs. A12    2 h.   56,76 p
 123. Szollos Béla                   2.cs. A64    2 h.   55,23 p
 124. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    1 h.   52,10 p
 125. Baráth József                  1.cs. R38    2 h.   49,65 p
 126. Dorner György                  2.cs. A12    2 h.   44,88 p
 127. Tóth Gábor                     1.cs. A36    1 h.   44,19 p
 128. Billinger Tibor                2.cs. A26    2 h.   43,03 p
 129. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    2 h.   42,26 p
 130. Japport Zoltán                 1.cs. A50    1 h.   40,94 p
 131. Billinger Tibor                1.cs. A26    1 h.   40,91 p
 132. Petho László                   2.cs. A12    1 h.   39,96 p
 133. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23    1 h.   33,25 p
 134. Gergely László                 1.cs. R38    1 h.   32,63 p
 135. Tóth Sándor                    2.cs. A64    1 h.   31,48 p
 136. Tóth Lajos                     1.cs. A23    1 h.   31,39 p
 137. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   31,02 p
 138. Babicz János                   2.cs. A64    1 h.   28,89 p
 139. Gazsi Károly                   2.cs. A36    1 h.   26,64 p
 140. Kaló Imre                      1.cs. A64    1 h.   26,20 p
 141. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    1 h.   24,86 p
 142. Balázs Sándor                  3.cs. V10    1 h.   23,93 p
 143. Fogarassy László               2.cs. A12    1 h.   22,22 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  941,74 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  790,15 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   18 h.  760,47 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  751,75 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  667,09 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  647,46 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  644,70 p
   8. Dulai László                   1.cs. A26   17 h.  606,46 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04   16 h.  603,44 p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  599,65 p
  11. Kómár József és fia            1.cs. A26   15 h.  569,29 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   17 h.  551,18 p
  13. Fogarassy László               1.cs. A12   14 h.  543,13 p
  14. Csányi Sándor                  1.cs. A12   15 h.  540,28 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  498,68 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  486,67 p
  17. Hegyi László                   2.cs. A04   13 h.  475,95 p
  18. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  470,06 p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26   12 h.  448,24 p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50   12 h.  421,67 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   14 h.  419,94 p
  22. Fodor László                   2.cs. A04   11 h.  391,23 p

A12 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   20 h.  876,93 p
   2. Fehér László                   1.cs.   17 h.  611,11 p
   3. Fogarassy László               1.cs.   12 h.  451,15 p
   4. Kancsár József                 1.cs.   10 h.  395,72 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs.   12 h.  379,68 p
   6. Tóth József                    1.cs.   10 h.  373,32 p
   7. Petho László                   1.cs.    6 h.  191,71 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    5 h.  139,59 p
   9. Szota György                   1.cs.    3 h.   86,56 p
  10. Bócsai Tibor                   1.cs.    2 h.   65,03 p
  11. Dorner György                  2.cs.    3 h.   64,11 p
  12. Gohér Attila                   1.cs.    2 h.   49,63 p
  13. Petho László                   2.cs.    1 h.   39,64 p
  14. Fogarassy László               2.cs.    1 h.   22,61 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt
  07.12. Melk 4.
  07.19. Magdeburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   54 h. 1857,59 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   54 h. 1764,89 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   46 h. 1754,11 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   54 h. 1744,54 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   52 h. 1680,30 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   52 h. 1658,40 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   52 h. 1644,71 p
   8. Pap és fia                     1.cs. A36   51 h. 1617,96 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   52 h. 1544,86 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   50 h. 1537,91 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   49 h. 1528,89 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23   51 h. 1510,09 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04   47 h. 1499,79 p
  14. Fehér László                   1.cs. A12   47 h. 1496,37 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   48 h. 1490,19 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   47 h. 1488,30 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   46 h. 1464,38 p
  18. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   48 h. 1455,79 p
  19. Nagy János                     1.cs. A23   48 h. 1404,36 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12   43 h. 1362,85 p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1356,05 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   45 h. 1352,84 p
  23. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   45 h. 1342,25 p
  24. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   47 h. 1339,77 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50   44 h. 1327,69 p
  26. Kómár József és fia            1.cs. A26   43 h. 1320,88 p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04   43 h. 1319,57 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   46 h. 1312,87 p
  29. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   44 h. 1305,22 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   42 h. 1277,34 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   44 h. 1270,12 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   44 h. 1253,73 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   42 h. 1227,66 p
  34. Tomori László                  1.cs. A23   40 h. 1213,55 p
  35. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1196,86 p
  36. Dulai László                   1.cs. A26   39 h. 1193,23 p
  37. Csányi Sándor                  1.cs. A12   38 h. 1175,53 p
  38. Petho László                   1.cs. A12   42 h. 1141,01 p
  39. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   39 h. 1118,34 p
  40. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1109,90 p
  41. Ács Ferenc                     1.cs. A50   35 h. 1107,78 p
  42. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   37 h. 1104,96 p
  43. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   39 h. 1102,71 p
  44. Tóth József                    1.cs. A12   35 h. 1101,87 p
  45. Jánosi Pál                     1.cs. A23   39 h. 1088,62 p
  46. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   38 h. 1084,24 p
  47. Fogarassy László               1.cs. A12   35 h. 1062,74 p
  48. Horváth János                  1.cs. A04   36 h. 1015,05 p
  49. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  997,99 p
  50. Szabó Elek                     1.cs. R38   38 h.  973,02 p
  51. Hegyi László                   2.cs. A04   33 h.  956,35 p
  52. Boda Ákos                      2.cs. A50   34 h.  942,13 p
  53. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   31 h.  893,25 p
  54. Babicz József                  1.cs. A64   32 h.  880,95 p
  55. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23   33 h.  880,79 p
  56. Kalocsai András                1.cs. A23   31 h.  879,51 p
  57. Száraz László                  1.cs. A23   31 h.  865,79 p
  58. Gavaldik József                1.cs. A23   33 h.  865,31 p
  59. Lengyel János                  1.cs. A23   28 h.  848,92 p
  60. Jánosi Pál                     2.cs. A23   27 h.  821,40 p
  61. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  806,90 p
  62. Balázs István                  1.cs. V10   32 h.  806,53 p
  63. Kevés Károly                   1.cs. V10   31 h.  806,52 p
  64. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   27 h.  791,57 p
  65. Kovács József                  1.cs. A50   29 h.  776,49 p
  66. Dulai László                   2.cs. A26   26 h.  768,50 p
  67. Csörgi László                  1.cs. A50   27 h.  744,57 p
  68. Japport Zoltán                 1.cs. A50   29 h.  740,85 p
  69. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   27 h.  692,15 p
  70. Lakatos József                 1.cs. A26   23 h.  683,00 p
  71. Fejos Károly                   1.cs. A64   27 h.  673,81 p
  72. Dorner György                  2.cs. A12   24 h.  666,02 p
  73. Udvari Zoltán                  1.cs. A36   25 h.  653,87 p
  74. Majoros István                 1.cs. A50   23 h.  640,16 p
  75. Fodor László                   2.cs. A04   20 h.  623,33 p
  76. Katona József                  2.cs. A36   22 h.  610,65 p
  77. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   24 h.  600,94 p
  78. Kollár György                  1.cs. A23   22 h.  600,65 p
  79. Dósa József                    1.cs. A64   22 h.  593,69 p
  80. Kiss József                    2.cs. V10   21 h.  592,40 p
  81. Kómár József és fia            2.cs. A26   22 h.  588,75 p
  82. Futó Ferenc                    1.cs. A04   22 h.  571,60 p
  83. Gazsi Károly                   2.cs. A36   22 h.  560,41 p
  84. Babicz János                   1.cs. A64   22 h.  536,35 p
  85. Grizner Sándor                 1.cs. R38   20 h.  530,75 p
  86. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38   21 h.  527,79 p
  87. Pap és fia                     2.cs. A36   18 h.  527,49 p
  88. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04   19 h.  523,61 p
  89. Száraz László                  2.cs. A23   19 h.  523,44 p
  90. Seres János                    1.cs. A36   19 h.  517,02 p
  91. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   18 h.  508,67 p
  92. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   17 h.  505,61 p
  93. Papp István                    1.cs. A50   16 h.  470,83 p
  94. Fogarassy Sándor               2.cs. A26   17 h.  462,36 p
  95. Mészáros Mihály                2.cs. A36   18 h.  435,67 p
  96. Gohér Attila                   1.cs. A12   16 h.  433,97 p
  97. Szota György                   1.cs. A12   16 h.  429,15 p
  98. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23   16 h.  410,59 p
  99. Majoros István                 2.cs. A50   17 h.  408,62 p
 100. Tóth Attila                    1.cs. A36   15 h.  396,06 p
 101. Molnár Pál                     2.cs. A23   17 h.  394,41 p
 102. Petho László                   2.cs. A12   14 h.  393,47 p
 103. Moravcsik Lénárd               1.cs. A23   17 h.  390,02 p
 104. Bálint Attila                  1.cs. A23   14 h.  387,39 p
 105. Csikós István                  1.cs. V10   14 h.  377,24 p
 106. Szollos Béla                   2.cs. A64   14 h.  363,88 p
 107. László György                  1.cs. A36   12 h.  362,65 p
 108. Gohér Attila                   2.cs. A12   16 h.  359,04 p
 109. Szota Zoltán                   1.cs. A12   14 h.  353,85 p
 110. Fodor Zoltán                   1.cs. A12   14 h.  347,72 p
 111. Bohacsek András                1.cs. A23   12 h.  324,67 p
 112. Tóth Lajos                     1.cs. A23   12 h.  324,60 p
 113. Balázs István                  2.cs. V10   12 h.  323,12 p
 114. Mészáros László                2.cs. A36   12 h.  322,04 p
 115. Fazekas István id.             1.cs. A23   10 h.  314,08 p
 116. Fejos Csaba                    2.cs. A64   13 h.  300,35 p
 117. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   11 h.  298,58 p
 118. Varga László                   1.cs. R38   12 h.  295,23 p
 119. Kovács József                  1.cs. V10   12 h.  293,47 p
 120. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10   13 h.  288,99 p
 121. Dobos Sándor                   1.cs. A36   10 h.  274,13 p
 122. Zámbó János                    2.cs. A04   10 h.  270,46 p
 123. Balázs Sándor                  1.cs. V10   10 h.  257,45 p
 124. Péter Szabolcs dr.             2.cs. A23   13 h.  253,45 p
 125. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. R38   10 h.  248,64 p
 126. Szekeres István                1.cs. A50   10 h.  234,58 p
 127. Dósa Zoltán                    2.cs. A36   10 h.  232,67 p
 128. Pásztor Gábor                  1.cs. A36    9 h.  230,46 p
 129. Baráth József                  1.cs. R38    9 h.  225,98 p
 130. Fogarassy László               2.cs. A12   11 h.  225,23 p
 131. Agócs Attila                   1.cs. A36    9 h.  216,59 p
 132. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    8 h.  212,90 p
 133. Kancsár József                 2.cs. A12    8 h.  208,53 p
 134. Magyar János                   2.cs. A04    9 h.  200,99 p
 135. Csányi Sándor                  2.cs. A12    9 h.  200,78 p
 136. Nagy László                    1.cs. A23    7 h.  197,44 p
 137. Udvari Zoltán                  2.cs. A36    8 h.  191,94 p
 138. Lakatos József                 2.cs. A26    7 h.  191,72 p
 139. Babicz István                  1.cs. A64    7 h.  189,67 p
 140. Kalocsai András                2.cs. A23    7 h.  189,49 p
 141. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    7 h.  187,73 p
 142. Magyar János                   1.cs. A04    8 h.  187,13 p
 143. Nagy Lehel dr.                 2.cs. R38    7 h.  182,35 p
 144. Billinger Tibor                2.cs. A26    7 h.  165,39 p
 145. Kevés Károly                   2.cs. V10    6 h.  160,67 p
 146. Billinger Tibor                1.cs. A26    7 h.  157,21 p
 147. Tóth József                    2.cs. A12    6 h.  154,61 p
 148. Balázs Sándor                  2.cs. V10    5 h.  149,81 p
 149. Ács Ferenc                     2.cs. A50    7 h.  148,86 p
 150. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.  134,80 p
 151. Tóth Gábor                     1.cs. A36    5 h.  133,72 p
 152. Kaszás László                  2.cs. A26    6 h.  133,08 p
 153. Horinka Norbert                1.cs. A36    7 h.  132,88 p
 154. Csörgi László                  2.cs. A50    5 h.  132,69 p
 155. Kaló Imre                      1.cs. A64    5 h.  126,13 p
 156. Nagy Dezso                     1.cs. V10    6 h.  120,74 p
 157. Sztrehovszki László            2.cs. A04    4 h.  103,41 p
 158. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    3 h.   90,17 p
 159. Gergely László                 1.cs. R38    3 h.   71,41 p
 160. Csikós István                  2.cs. V10    3 h.   66,45 p
 161. Fehér László                   2.cs. A12    2 h.   63,32 p
 162. Babicz János                   2.cs. A64    2 h.   59,44 p
 163. Demeter-Dr. Nagy               2.cs. R38    3 h.   57,20 p
 164. Kókai András                   1.cs. A50    3 h.   56,95 p
 165. Kovács-Lados-Kállai            2.cs. A04    2 h.   56,02 p
 166. Nagy Dezso                     2.cs. V10    2 h.   53,77 p
 167. Bartucz János                  1.cs. A36    2 h.   46,17 p
 168. Cseri József                   1.cs. A64    2 h.   45,23 p
 169. Agócs Attila                   2.cs. A36    2 h.   42,30 p
 170. Tóth Attila                    2.cs. A36    2 h.   39,72 p
 171. Varga László                   2.cs. R38    2 h.   38,29 p
 172. Szabó Elek                     2.cs. R38    1 h.   35,23 p
 173. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    1 h.   31,02 p
 174. Kovács József                  2.cs. A50    2 h.   30,92 p
 175. László György                  2.cs. A36    1 h.   28,18 p
 176. Tóth Gábor                     2.cs. A36    1 h.   22,55 p
 177. Kosztolányi András             1.cs. A23    1 h.   15,29 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   58 h. 1874,72 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   56 h. 1822,86 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   48 h. 1788,18 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   52 h. 1625,05 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   49 h. 1582,88 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   51 h. 1581,82 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   50 h. 1467,74 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   49 h. 1456,61 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04   49 h. 1421,11 p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   47 h. 1398,15 p
  11. Hegyi László                   1.cs. A04   45 h. 1394,84 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   43 h. 1392,58 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   46 h. 1379,90 p
  14. Kómár József és fia            1.cs. A26   44 h. 1359,55 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   42 h. 1294,95 p
  16. Dulai László                   1.cs. A26   43 h. 1293,00 p
  17. Ács Ferenc                     1.cs. A50   44 h. 1269,74 p
  18. Csányi Sándor                  1.cs. A12   40 h. 1232,22 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   45 h. 1231,03 p
  20. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   42 h. 1181,26 p
  21. Tóth József                    1.cs. A12   38 h. 1152,13 p
  22. Fogarassy László               1.cs. A12   38 h. 1137,78 p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   39 h. 1119,95 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04   39 h. 1078,51 p
  25. Horváth János                  1.cs. A04   36 h. 1067,27 p
  26. Boda Ákos                      2.cs. A50   36 h. 1027,40 p
  27. Hegyi László                   2.cs. A04   35 h. 1020,39 p
  28. Kevés Károly                   1.cs. V10   34 h.  871,70 p
  29. Balázs István                  1.cs. V10   33 h.  847,55 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   44 h. 1635,03 p
   2. Fehér László                   1.cs.   47 h. 1368,37 p
   3. Kancsár József                 1.cs.   39 h. 1189,64 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   36 h. 1003,21 p
   5. Fogarassy László               1.cs.   30 h.  918,31 p
   6. Tóth József                    1.cs.   32 h.  910,19 p
   7. Petho László                   1.cs.   33 h.  868,67 p
   8. Dorner György                  2.cs.   23 h.  618,14 p
   9. Gohér Attila                   1.cs.   17 h.  432,40 p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs.   16 h.  431,06 p
  11. Szota György                   1.cs.   16 h.  367,13 p
  12. Fodor Zoltán                   1.cs.   13 h.  308,15 p
  13. Petho László                   2.cs.   12 h.  303,52 p
  14. Szota Zoltán                   1.cs.   12 h.  281,70 p
  15. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  209,55 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    7 h.  167,25 p
  17. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  160,92 p
  18. Fogarassy László               2.cs.    7 h.  159,97 p
  19. Csányi Sándor                  2.cs.    6 h.  143,77 p
  20. Tóth József                    2.cs.    6 h.  137,48 p
  21. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p