Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.09.23 18:17:20
Az adatok utolsó módosítása: 2014.09.24 18:21:16
A lista kiadásának időpontja: 2014.09.24 18:22:58
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.10.23 18:17:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 03 verseny 

Feleresztés helye: Sopron
Feleresztés ideje: 2014.09.21 07:45
Időjárás         : Derült idő, D-Ny-i szél
Kisérő           : 
Központi táv     : 230000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 31
Legkisebb pont   : 12,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok             9   18   272   54   68   1436,28   1299,08   1267,52
V10 Hatvan              6   14   246   49   62   1408,63   1208,21   1175,48
Hatvan I.              15   32   518  104  130   1436,28   1251,38   1208,21
A23 Nagykáta           12   33   530  106  133   1445,66   1332,78   1310,93
A36 Tápiószecso         3    4    66   13   17   1391,78   1290,05   1206,56
A64 Szentmártonkáta     6   11   196   39   49   1445,59   1327,91   1313,79
R38 Jászberény          1    5    86   17   22   1408,45   1341,75   1322,10
Hatvan II.             22   53   878  176  220   1445,66   1328,98   1303,10
Tagszövetségben        37   85  1396  279  349   1445,66   1310,06   1266,41

A36 egyesületi díjlista
   1. Dósa Zoltán                    1.cs. HU 14-O-38166       1391,78 m/p
   2. Tóth Attila                    1.cs. HU 14-17-71993      1380,53 m/p
   3. Pap és fia                     1.cs. HU 14-D-728425      1379,98 m/p
   4. Tóth Attila                    1.cs. HU 14-D-800523      1375,89 m/p
   5. Pap és fia                     1.cs. HU 14-D-728417      1375,77 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 227255 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 103,85p    R:  40.   2h  45,27p    T:  49.   3h  62,80p
Összesített E:   2.  10h 185,72p    R:  48.   4h  70,83p    T:  55.   8h 129,71p
   HU 14-O-38166       21 10:28:17  1391,78 m/p   1  31,00   70  25,14   94  26,03
   HU 14-O-26222       21 10:33:14  1350,83 m/p   6  25,19  129  20,13  174  21,75
   HU 14-D-728101      21 10:39:57  1298,97 m/p  10  20,54    0   0,00  300  15,02
   HU 14-D-728105      21 10:45:39  1257,99 m/p  15  14,72    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-728125      21 10:53:21  1206,56 m/p  17  12,40    0   0,00    0   0,00

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 227255 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  21,70p    R:  48.   1h  12,57p    T:  64.   1h  15,61p
Összesített E:   3.   6h 121,95p    R:  46.   6h  76,27p    T:  61.   6h  95,61p
   HU 14-D-728147      21 10:39:07  1305,19 m/p   9  21,70  218  12,57  289  15,61

Pap és fia                      1.cs. Dt: 225347 Kg:  16 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 121,29p    R:  26.   4h  82,98p    T:  30.   5h 104,49p
Összesített E:   1.  10h 220,04p    R:  36.   9h 150,03p    T:  44.  10h 186,57p
   HU 14-D-728425      21 10:28:17  1379,98 m/p   3  28,68   86  23,78  115  24,91
   HU 14-D-728417      21 10:28:47  1375,77 m/p   5  26,35   93  23,19  125  24,37
   HU 14-D-728418      21 10:33:02  1340,98 m/p   7  24,02  151  18,26  201  20,31
   HU 14-D-728438      21 10:33:15  1339,25 m/p   8  22,86  157  17,75  207  19,99
   HU 14-D-728420      21 10:38:40  1297,48 m/p  11  19,38    0   0,00  302  14,91
   HU 14-D-728433      21 10:39:40  1290,05 m/p  13  17,05    0   0,00  311  14,43
   HU 14-D-728437      21 10:43:29  1262,47 m/p  14  15,89    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-728426      21 10:44:22  1256,25 m/p  16  13,56    0   0,00    0   0,00

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 211879 Kg:  17 Ók:  94 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  75,56p    R:  38.   2h  47,14p    T:  48.   3h  64,03p
Összesített E:   5.   3h  75,56p    R:  50.   2h  47,14p    T:  69.   3h  64,03p
   HU 14-17-71993      21 10:17:13  1380,53 m/p   2  29,84   85  23,87  114  24,96
   HU 14-D-800523      21 10:17:44  1375,89 m/p   4  27,51   92  23,27  124  24,43
   HU 14-D-800509      21 10:27:31  1293,60 m/p  12  18,21    0   0,00  307  14,64

Tagszövetségi díjlista
   1. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40822     1445,66 m/p
   2. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 14-D-763000      1445,59 m/p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727107     1443,40 m/p
   4. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- D-727991     1442,41 m/p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727316     1441,00 m/p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727310     1440,71 m/p
   7. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 09-24681     1439,25 m/p
   8. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727355     1439,02 m/p
   9. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- 09-24564     1438,48 m/p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727369     1438,14 m/p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14- D-727384     1437,56 m/p
  12. Tomori László                  4.cs. A23 HU-14-  O-26317     1437,55 m/p
  13. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-D-806224      1437,40 m/p
  14. Szollos Béla                   3.cs. A64 HU 14-07-41268      1437,25 m/p
  15. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- 09-24583     1437,02 m/p
  16. Tomori László                  4.cs. A23 HU-14- D-727206     1436,83 m/p
  17. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-D-762829      1436,66 m/p
  18. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762092     1436,28 m/p
  19. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-740102     1435,45 m/p
  20. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727388     1434,52 m/p
  21. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-  O-25709     1433,08 m/p
  22. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24366     1432,45 m/p
  23. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 14-D-762958      1432,26 m/p
  24. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-D-762801      1432,21 m/p
  25. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14- M-135348     1431,63 m/p
  26. Kármán Gábor                   1.cs. A23 HU-14- D-831208     1431,52 m/p
  27. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-  O-25710     1431,37 m/p
  28. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762787     1431,08 m/p
  29. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-  O-25705     1429,80 m/p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-14-  O-25751     1428,67 m/p
  31. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14- D-727225     1428,18 m/p
  32. Babicz János                   1.cs. A64 HU 14-D-763014      1427,21 m/p
  33. Kaló Imre                      1.cs. A64 HU-14- D-764483     1426,27 m/p
  34. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-D-762839      1426,04 m/p
  35. Kaló Imre                      2.cs. A64 HU-14- D-762735     1425,83 m/p
  36. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727309     1425,42 m/p
  37. Kaló Imre                      2.cs. A64 HU-14- D-763061     1425,25 m/p
  38. Tomori László                  4.cs. A23 HU-14- D-727216     1424,75 m/p
  39. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 14-D-762991      1423,07 m/p
  40. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-14- D-727301     1422,85 m/p
  41. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14- D-727817     1422,75 m/p
  42. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762033     1422,65 m/p
  43. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762024     1422,38 m/p
  44. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14- D-762059     1422,24 m/p
  45. Japport Zoltán                 3.cs. A50 HU-14- D-740112     1422,11 m/p
  46. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24391     1421,95 m/p
  47. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-740101     1421,84 m/p
  48. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40828     1421,63 m/p
  49. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762035     1421,57 m/p
  50. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24356     1421,37 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40822     1445,66 m/p
   2. Fejos Csaba                    2.cs. A64 HU 14-D-763000      1445,59 m/p
   3. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727107     1443,40 m/p
   4. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- D-727991     1442,41 m/p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727316     1441,00 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  145,91 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  145,86 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  145,16 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  144,53 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  138,70 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  137,09 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  135,98 p
   8. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.  135,55 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  134,48 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  131,86 p
  11. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.  131,16 p
  12. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  130,19 p
  13. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  127,42 p
  14. Kaló Imre                      1.cs. A64    5 h.  127,10 p
  15. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  126,30 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  125,40 p
  17. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  123,51 p
  18. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  123,20 p
  19. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.  120,26 p
  20. Balázs Sándor                  1.cs. V10    5 h.  119,71 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  119,08 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  118,98 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  143,29 p
   2. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  142,60 p
   3. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  141,67 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  134,45 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  132,66 p
   6. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.  131,39 p
   7. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  130,03 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  127,57 p
   9. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.  125,62 p
  10. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  124,27 p
  11. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  122,04 p
  12. Kaló Imre                      1.cs. A64    5 h.  121,63 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  118,65 p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  115,59 p
  15. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.  113,20 p
  16. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  111,08 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs.    5 h.  121,29 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.  103,85 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   75,56 p
   4. Dósa Zoltán                    2.cs.    1 h.   21,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  376,10 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  367,68 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23   15 h.  363,55 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs. A50   15 h.  354,39 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  352,91 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  346,44 p
   7. Kaló Imre                      1.cs. A64   15 h.  340,36 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  340,07 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  335,15 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23   15 h.  333,54 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  330,76 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  327,04 p
  13. Szollos Béla                   1.cs. A64   15 h.  320,63 p
  14. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   15 h.  318,64 p
  15. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  318,00 p
  16. Fejos Csaba                    1.cs. A64   15 h.  316,32 p
  17. Tomori László                  4.cs. A23   14 h.  315,96 p
  18. Kaló Imre                      2.cs. A64   15 h.  314,20 p
  19. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  311,60 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  306,55 p
  21. Boda Ákos                      2.cs. A50   15 h.  304,00 p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  300,26 p
  23. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   14 h.  299,34 p
  24. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  298,73 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  282,78 p
  26. Fejos Csaba                    2.cs. A64   15 h.  276,87 p
  27. Buzás János                    2.cs. A23   13 h.  276,00 p
  28. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  269,82 p
  29. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   15 h.  265,97 p
  30. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  254,14 p
  31. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  253,20 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   15 h.  361,87 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  352,25 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23   15 h.  347,84 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   15 h.  337,97 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  324,19 p
   6. Kaló Imre                      1.cs. A64   15 h.  316,22 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  305,79 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23   14 h.  302,50 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  298,52 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   13 h.  297,79 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  295,92 p
  12. Szollos Béla                   1.cs. A64   15 h.  290,79 p
  13. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   14 h.  282,28 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  281,13 p
  15. Tomori László                  4.cs. A23   12 h.  279,69 p
  16. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  276,16 p
  17. Kaló Imre                      2.cs. A64   14 h.  276,00 p
  18. Nagy János                     2.cs. A23   14 h.  272,53 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   12 h.  260,69 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   12 h.  257,30 p
  21. Szollos Béla                   2.cs. A64   13 h.  256,61 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs.   10 h.  220,04 p
   2. Dósa Zoltán                    1.cs.   10 h.  185,72 p
   3. Dósa Zoltán                    2.cs.    6 h.  121,95 p
   4. Tóth Gábor                     1.cs.    5 h.   94,62 p
   5. Tóth Attila                    1.cs.    3 h.   75,56 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs.    4 h.   71,50 p
   7. Török Ferenc                   1.cs.    4 h.   68,50 p
   8. Tóth Gábor                     2.cs.    3 h.   49,88 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   45,13 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      3h  77,11p
  2. Tomori László                  A23 HU-14- M-135348      3h  75,19p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      3h  74,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      3h  74,57p
  5. Nagy János                     A23 HU-14- D-727998      3h  73,77p
  6. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      3h  71,67p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727354      3h  70,92p
  8. Nagy János                     A23 HU-14- 09-24564      3h  70,64p
  9. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       3h  70,51p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762991       3h  69,47p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726920      3h  68,80p
 12. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727369      3h  68,30p
 13. Boda Ákos                      A50 HU 14-D-762377       3h  64,73p
 14. Huszár Péter                   A23 HU-14- 09-24747      3h  64,11p
 15. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-763058      3h  63,58p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726902      3h  63,09p
 17. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24396      3h  62,94p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-26322      3h  61,50p
 19. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762729      3h  60,81p
 20. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762470      3h  59,25p
 21. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727374      3h  58,72p
 22. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25741      3h  58,28p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762092      3h  58,09p
 24. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762891       3h  57,75p
 25. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-763061      3h  57,38p
 26. Fejos Zsolt                    A23 HU-14- D-762592      3h  57,25p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726907      3h  57,25p
 28. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762467      3h  56,11p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-26259      3h  55,95p
 30. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762844       3h  55,03p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      3h  74,81p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      3h  72,88p
  3. Tomori László                  A23 HU-14- M-135348      3h  72,10p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      3h  71,16p
  5. Nagy János                     A23 HU-14- D-727998      3h  70,79p
  6. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      3h  67,22p
  7. Nagy János                     A23 HU-14- 09-24564      3h  66,92p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727354      3h  66,90p
  9. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       3h  65,20p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762991       3h  64,72p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-O-26222        2h  47,57p
  2. Pap és fia                     A36 HU 14-D-728420       2h  36,88p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-D-728105       2h  34,84p
  4. Dósa Zoltán                    A36 HU 14-D-728101       2h  34,66p
  5. Pap és fia                     A36 HU 14-D-728437       2h  30,77p