Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2014.09.19 17:46:58
Az adatok utolsó módosítása: 2014.09.20 18:09:04
A lista kiadásának időpontja: 2014.09.20 18:09:53
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.10.19 17:46:58
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 02 verseny 

Feleresztés helye: Bábolna
Feleresztés ideje: 2014.09.16 09:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 127000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 26
Legkisebb pont   : 10,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok             8   18   264   53   66   1180,75   1038,85   1032,94
V10 Hatvan              5   11   203   41   51   1149,25   1047,25   1033,18
Hatvan I.              13   29   467   93  117   1180,75   1047,25   1032,94
A23 Nagykáta           11   31   496   99  124   1222,72   1151,30   1134,92
A64 Szentmártonkáta     7   13   216   43   54   1210,99   1133,25   1105,56
R38 Jászberény          2    6    96   19   24   1118,05   1069,71   1049,02
Hatvan II.             20   50   808  162  202   1222,72   1135,55   1112,64
Tagszövetségben        33   79  1275  255  319   1222,72   1106,42   1084,66

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14- D-762466     1118,05 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14- M-135332     1117,91 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14- D-762479     1117,48 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. HU-14- M-135331     1117,48 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14- D-762434     1117,34 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 146398 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  98,80p    R:  37.   2h  22,74p    T:  39.   4h  52,59p
Összesített E:   1.  10h 211,20p    R:  26.   7h 133,12p    T:  32.   9h 167,48p
   HU-14- D-762466     16 11:55:55  1118,05 m/p   1  26,00  187  11,56  225  15,01
   HU-14- D-762434     16 11:56:00  1117,34 m/p   5  23,29  192  11,18  231  14,72
   HU-14- D-762449     16 11:58:40  1095,05 m/p  12  18,54    0   0,00  283  12,17
   HU-14-  O-25617     16 11:59:44  1086,38 m/p  15  16,50    0   0,00  313  10,69
   HU-14- D-762484     16 12:01:50  1069,71 m/p  18  14,47    0   0,00    0   0,00
   HU-14-  O-25615     16 12:01:52  1069,45 m/p  20  13,11    0   0,00    0   0,00
   HU-14- 07-41155     16 12:04:32  1049,02 m/p  23  11,08    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 146398 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 115,75p    R:  34.   3h  33,92p    T:  34.   5h  69,62p
Összesített E:   2.   9h 189,35p    R:  29.   8h 123,74p    T:  31.  10h 169,87p
   HU-14- M-135332     16 11:55:56  1117,91 m/p   2  25,32  188  11,49  226  14,96
   HU-14- D-762479     16 11:55:59  1117,48 m/p   3  24,64  190  11,33  229  14,82
   HU-14- D-830679     16 11:56:04  1116,77 m/p   6  22,61  193  11,10  232  14,67
   HU-14- D-762470     16 11:58:12  1098,89 m/p   7  21,93    0   0,00  274  12,61
   HU-14- D-762437     16 11:58:14  1098,61 m/p   8  21,25    0   0,00  275  12,56
   HU-14-  O-26280     16 11:58:34  1095,87 m/p  10  19,90    0   0,00  280  12,31
   HU-14- D-762477     16 11:59:13  1090,56 m/p  14  17,18    0   0,00  295  11,58
   HU-14- D-762443     16 12:04:32  1049,02 m/p  24  10,40    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 146398 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  43,41p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.   8h 114,41p    R:  37.   5h  81,95p    T:  48.   5h  94,72p
   HU-14- D-762441     16 12:01:47  1070,10 m/p  16  15,83    0   0,00    0   0,00
   HU-14- D-762426     16 12:01:48  1069,97 m/p  17  15,15    0   0,00    0   0,00
   HU-14- M-135334     16 12:01:59  1068,54 m/p  21  12,43    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 146398 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  72,81p    R:  40.   1h  11,25p    T:  49.   3h  38,71p
Összesített E:   3.   8h 133,81p    R:  35.   6h  92,45p    T:  37.   8h 132,50p
   HU-14- M-135331     16 11:55:59  1117,48 m/p   4  23,97  191  11,25  230  14,77
   HU-14- D-762465     16 11:58:34  1095,87 m/p  11  19,22    0   0,00  281  12,26
   HU-14- M-135329     16 11:59:09  1091,11 m/p  13  17,86    0   0,00  293  11,68
   HU-14- M-135339     16 12:04:28  1049,52 m/p  22  11,76    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 146398 Kg:   6 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  34,36p    R:   0.   0h   0,00p    T:  61.   1h  12,51p
Összesített E:   4.   6h 119,96p    R:  36.   4h  83,49p    T:  46.   5h 101,06p
   HU-14- D-762467     16 11:58:15  1098,47 m/p   9  20,57    0   0,00  276  12,51
   HU-14- D-763941     16 12:01:50  1069,71 m/p  19  13,79    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-14-  O-25752     1222,72 m/p
   2. Nagy János                     3.cs. A23 HU-14- D-727991     1211,46 m/p
   3. Nagy János                     2.cs. A23 HU-14- 09-24564     1211,09 m/p
   4. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14- D-762796     1210,99 m/p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-06-15750      1210,97 m/p
   6. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-14- D-762592     1209,76 m/p
   7. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24376     1206,17 m/p
   8. Buzás János                    3.cs. A23 HU-14-  D806173     1205,98 m/p
   9. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24366     1205,42 m/p
  10. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14-  D806169     1204,30 m/p
  11. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727121     1203,88 m/p
  12. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14-  D806170     1203,00 m/p
  13. Tomori László                  4.cs. A23 HU-14- D-727201     1202,44 m/p
  14. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24372     1202,25 m/p
  15. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14- D-727211     1201,90 m/p
  16. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 14-D-762991      1201,73 m/p
  17. Száraz László                  2.cs. A23 HU-14- D-727810     1199,14 m/p
  18. Tomori László                  4.cs. A23 HU-14- D-753347     1198,51 m/p
  19. Kaló Imre                      2.cs. A64 HU-14- 07-41349     1198,39 m/p
  20. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14-  O-25639     1196,67 m/p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762755     1195,94 m/p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762787     1195,39 m/p
  23. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727381     1190,51 m/p
  24. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727388     1189,28 m/p
  25. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-14- D-727364     1188,75 m/p
  26. Száraz László                  2.cs. A23 HU-14- D-727815     1188,74 m/p
  27. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727372     1188,22 m/p
  28. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727363     1187,00 m/p
  29. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-14- D-726984     1186,41 m/p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762764     1186,29 m/p
  31. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14- D-726910     1185,67 m/p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14- D-726934     1185,38 m/p
  33. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-14- D-726931     1185,38 m/p
  34. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-  O-26259     1184,93 m/p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14- D-726937     1184,64 m/p
  36. Száraz László                  2.cs. A23 HU-14- D-727853     1184,41 m/p
  37. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14- D-726932     1183,76 m/p
  38. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14-  O-38130     1183,61 m/p
  39. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14- D-726921     1183,02 m/p
  40. Nagy János                     2.cs. A23 HU-14- D-727998     1182,97 m/p
  41. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14- D-726902     1182,58 m/p
  42. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-14- D-726901     1180,82 m/p
  43. Bajtek Tibor                   3.cs. A23 HU-14- D-726915     1180,82 m/p
  44. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-740110     1180,75 m/p
  45. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727260     1180,73 m/p
  46. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-14-  O-26322     1180,68 m/p
  47. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14-  O-25566     1180,59 m/p
  48. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762033     1180,59 m/p
  49. Molnár Pál                     3.cs. A23 HU-14- D-727379     1180,04 m/p
  50. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762035     1179,80 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-14-  O-25752     1222,72 m/p
   2. Nagy János                     3.cs. A23 HU-14- D-727991     1211,46 m/p
   3. Nagy János                     2.cs. A23 HU-14- 09-24564     1211,09 m/p
   4. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-14- D-762796     1210,99 m/p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-06-15750      1210,97 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  127,70 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  123,03 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  121,90 p
   4. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  117,45 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  116,12 p
   6. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.  114,65 p
   7. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.  114,11 p
   8. Buzás János                    2.cs. A23    5 h.  112,54 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  112,34 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  111,01 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  109,94 p
  12. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  107,53 p
  13. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  106,05 p
  14. Kaló Imre                      1.cs. A64    5 h.  106,05 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  105,22 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  101,60 p
  17. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  100,07 p
  18. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.   98,98 p
  19. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.   97,37 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   97,12 p
  21. Száraz László                  1.cs. A23    5 h.   96,06 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  126,35 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  119,04 p
   3. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  117,19 p
   4. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  111,54 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  109,28 p
   6. Tóth Sándor                    2.cs. A64    5 h.  107,58 p
   7. Tomori László                  4.cs. A23    5 h.  106,71 p
   8. Buzás János                    2.cs. A23    5 h.  104,78 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  104,30 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  102,29 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  101,06 p
  12. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   98,72 p
  13. Kaló Imre                      1.cs. A64    5 h.   95,32 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  115,75 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.   98,80 p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs.    4 h.   72,81 p
   4. Nagy Varga Viktor              3.cs.    3 h.   43,41 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    2 h.   34,36 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  245,97 p
   2. Buzás János                    1.cs. A23   10 h.  233,36 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  230,59 p
   4. Molnár Pál                     2.cs. A23   10 h.  230,24 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  227,89 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  223,46 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  215,26 p
   8. Kaló Imre                      1.cs. A64   10 h.  213,26 p
   9. Nagy János                     2.cs. A23   10 h.  212,34 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  211,96 p
  11. Buzás János                    2.cs. A23   10 h.  210,31 p
  12. Japport Zoltán                 4.cs. A50   10 h.  208,48 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23   10 h.  208,14 p
  14. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  208,02 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  201,37 p
  16. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  199,29 p
  17. Kaló Imre                      2.cs. A64   10 h.  197,42 p
  18. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  193,21 p
  19. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  193,12 p
  20. Huszár Péter                   1.cs. A23   10 h.  190,62 p
  21. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  188,69 p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  187,47 p
  23. Tomori László                  4.cs. A23    9 h.  184,80 p
  24. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  182,11 p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  181,28 p
  26. Bajtek Tibor                   3.cs. A23    9 h.  180,26 p
  27. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  178,19 p
  28. Boda Ákos                      2.cs. A50   10 h.  177,70 p
  29. Fejos Csaba                    2.cs. A64   10 h.  173,07 p
  30. Nagy János                     1.cs. A23   10 h.  172,84 p
  31. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   10 h.  169,87 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   10 h.  240,73 p
   2. Buzás János                    1.cs. A23   10 h.  223,57 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  219,59 p
   4. Molnár Pál                     2.cs. A23   10 h.  218,58 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   10 h.  215,61 p
   6. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  203,10 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  198,10 p
   8. Nagy János                     2.cs. A23   10 h.  195,34 p
   9. Kaló Imre                      1.cs. A64   10 h.  194,59 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  194,16 p
  11. Buzás János                    2.cs. A23   10 h.  191,20 p
  12. Száraz László                  1.cs. A23   10 h.  187,88 p
  13. Tomori László                  1.cs. A23    9 h.  183,85 p
  14. Szollos Béla                   2.cs. A64   10 h.  175,66 p
  15. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  170,05 p
  16. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  168,75 p
  17. Kaló Imre                      2.cs. A64    9 h.  168,15 p
  18. Tóth Sándor                    2.cs. A64    8 h.  166,23 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    8 h.  163,34 p
  20. Száraz László                  3.cs. A23   10 h.  161,90 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.   10 h.  211,20 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  189,35 p
   3. Nagy Varga Viktor              4.cs.    8 h.  133,81 p
   4. Nagy Varga Viktor              5.cs.    6 h.  119,96 p
   5. Nagy Varga Viktor              3.cs.    8 h.  114,41 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726934      2h  49,38p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726910      2h  49,25p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      2h  49,11p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-38130      2h  48,94p
  5. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24372      2h  48,91p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-26322      2h  48,62p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726901      2h  48,47p
  8. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      2h  47,23p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-14- D-729496      2h  47,20p
 10. Kaló Imre                      A64 HU-14- 07-41349      2h  47,15p
 11. Nagy János                     A23 HU-14- D-727998      2h  46,99p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726902      2h  46,52p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727364      2h  45,85p
 14. Tomori László                  A23 HU-14- M-135348      2h  45,47p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727356      2h  45,16p
 16. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      2h  44,64p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-14- M-135388      2h  44,14p
 18. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727354      2h  44,09p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726984      2h  43,73p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726932      2h  43,30p
 21. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-26259      2h  43,28p
 22. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      2h  43,08p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726920      2h  42,40p
 24. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-763059      2h  42,27p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- M-138439      2h  42,06p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762012      2h  41,89p
 27. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25743      2h  41,67p
 28. Fejos Zsolt                    A23 HU-14- D-764068      2h  41,54p
 29. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762844       2h  41,19p
 30. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       2h  41,17p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726934      2h  48,43p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726910      2h  48,24p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      2h  48,00p
  4. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24372      2h  47,89p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-38130      2h  47,75p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-26322      2h  47,32p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726901      2h  47,01p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-14- D-729496      2h  45,52p
  9. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      2h  45,42p
 10. Kaló Imre                      A64 HU-14- 07-41349      2h  45,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762470      2h  45,73p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-  O-26280      2h  40,10p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762484      2h  37,67p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-  O-25617      2h  36,10p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762426      2h  34,15p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- 07-41155      2h  28,88p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-  O-25615      2h  25,51p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762443      2h  20,40p