Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2014.09.30 15:54:11
Az adatok utolsó módosítása: 2014.10.01 15:40:56
A lista kiadásának időpontja: 2014.10.01 15:49:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.10.30 15:54:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.09.28 10:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok             7   13   197   39   49   1127,24    978,55    963,38
V10 Hatvan              6   11   187   37   47   1129,02    952,17    931,48
Hatvan I.              13   24   384   77   96   1129,02    964,57    947,56
A23 Nagykáta           11   25   387   77   97   1121,72    940,41    908,00
A36 Tápiószecso         2    3    40    8   10    992,87    955,86    953,47
A64 Szentmártonkáta     6   11   174   35   44   1092,78    913,27    887,89
R38 Jászberény          2    4    64   13   16   1130,70    923,04    888,45
Hatvan II.             21   43   665  133  166   1130,70    931,27    903,53
Tagszövetségben        34   67  1049  210  262   1130,70    948,75    922,71

A64 egyesületi díjlista
   1. Kaló Imre                      1.cs. HU-14- D-762739     1092,78 m/p
   2. Szollos Béla                   1.cs. HU 14-D-762801      1064,74 m/p
   3. Babicz József                  1.cs. HU-14- D-763041     1064,44 m/p
   4. Szollos Béla                   2.cs. HU 14-D-762828      1061,77 m/p
   5. Kaló Imre                      2.cs. HU-14- D-762742     1058,35 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz János                    1.cs. Dt: 336649 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  20,93p    R:  35.   1h  18,85p    T:  56.   1h  16,06p
Összesített E:   8.  12h 236,44p    R:  31.  12h 226,97p    T:  38.  14h 269,26p
   HU 14-D-763014      28 16:31:19   931,73 m/p  31  20,93  132  18,85  242  16,06

Babicz József                   1.cs. Dt: 336540 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  80,38p    R:  24.   3h  76,98p    T:  44.   2h  57,60p
Összesített E:  10.  10h 211,11p    R:  35.  10h 207,80p    T:  50.  11h 226,89p
   HU-14- D-763041     28 15:46:10  1064,44 m/p   3  35,00   11  34,69   24  34,10
   HU-14- D-763040     28 16:16:20   971,72 m/p  23  24,95   82  25,40  152  23,50
   HU-14- D-763069     28 16:35:23   921,06 m/p  32  20,43  147  16,89    0   0,00

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 336498 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 120,72p    R:  16.   5h 113,90p    T:  35.   3h  75,23p
Összesített E:   3.  20h 417,59p    R:  15.  19h 390,06p    T:  22.  18h 391,55p
   HU 14-O-25625       28 16:07:35   996,78 m/p  13  29,97   47  29,98   92  28,47
   HU 14-D-762977      28 16:12:13   983,29 m/p  17  27,96   61  28,15  123  25,90
   HU 14-D-762983      28 16:20:08   961,06 m/p  26  23,44   99  23,17  184  20,86
   HU 14-D-762963      28 16:36:42   917,64 m/p  33  19,93  149  16,63    0   0,00
   HU 14-D-763000      28 16:38:16   913,73 m/p  34  19,42  154  15,97    0   0,00

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 336498 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  74,35p    R:  25.   3h  72,66p    T:  38.   3h  66,46p
Összesített E:   7.  14h 282,04p    R:  25.  16h 293,95p    T:  27.  18h 343,33p
   HU 14-D-762978      28 16:08:10   995,07 m/p  15  28,97   50  29,59   96  28,14
   HU 14-D-762980      28 16:21:18   957,87 m/p  27  22,94  102  22,78  190  20,36
   HU 14-D-762994      28 16:26:08   944,87 m/p  28  22,44  121  20,29  219  17,96

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 335902 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 136,80p    R:  14.   4h 119,00p    T:  25.   4h 113,45p
Összesített E:   1.  20h 466,86p    R:   8.  19h 435,22p    T:  12.  19h 453,81p
   HU-14- D-762739     28 15:37:22  1092,78 m/p   1  36,00    8  35,08   15  34,84
   HU-14- D-763060     28 16:05:07  1002,30 m/p  10  31,48   38  31,16   76  29,79
   HU-14- D-763067     28 16:11:03   984,86 m/p  16  28,47   60  28,28  119  26,23
   HU-14- D-762735     28 16:17:03   967,83 m/p  25  23,94   89  24,48  163  22,59
   HU-14- D-763061     28 16:46:03   893,20 m/p  39  16,91    0   0,00    0   0,00
   HU-14- D-806228     28 16:46:57   891,07 m/p  42  15,40    0   0,00    0   0,00

Kaló Imre                       2.cs. Dt: 335902 Kg:  14 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  51,91p    R:  30.   2h  49,22p    T:  50.   1h  33,77p
Összesített E:   6.  16h 334,26p    R:  20.  16h 325,22p    T:  25.  16h 347,97p
   HU-14- D-762742     28 15:47:22  1058,35 m/p   5  33,99   14  34,30   28  33,77
   HU-14- D-762732     28 16:38:53   910,55 m/p  37  17,92  162  14,92    0   0,00

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 335430 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 162,92p    R:   2.   5h 162,20p    T:   5.   5h 157,15p
Összesített E:   2.  20h 463,19p    R:   4.  20h 452,99p    T:   5.  20h 477,78p
   HU 14-D-762801      28 15:45:02  1064,74 m/p   2  35,50   10  34,82   23  34,18
   HU 14-06-15750      28 15:47:03  1057,97 m/p   6  33,49   15  34,17   29  33,68
   HU 14-D-762810      28 16:01:51  1010,79 m/p   8  32,48   32  31,94   65  30,70
   HU 14-D-762829      28 16:02:25  1009,06 m/p   9  31,98   35  31,55   69  30,37
   HU 14-07-41268      28 16:07:04   995,14 m/p  14  29,47   49  29,72   95  28,22
   HU 14-D-762850      28 16:11:11   983,14 m/p  18  27,46   62  28,01  124  25,82
   HU 14-O-25622       28 16:11:19   982,75 m/p  19  26,96   64  27,75  126  25,66
   HU 14-D-762806      28 16:14:17   974,28 m/p  21  25,95   79  25,79  148  23,83
   HU 14-D-762862      28 16:14:18   974,24 m/p  22  25,45   80  25,66  149  23,75
   HU 14-D-762839      28 16:45:42   892,81 m/p  40  16,41    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 335430 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 141,32p    R:  10.   5h 139,28p    T:  22.   4h 117,51p
Összesített E:   4.  18h 409,43p    R:  13.  18h 395,89p    T:  19.  17h 400,29p
   HU 14-D-762828      28 15:45:55  1061,77 m/p   4  34,49   13  34,43   26  33,93
   HU 14-09-25398      28 16:05:45   999,05 m/p  11  30,98   40  30,89   83  29,21
   HU 14-D-762856      28 16:05:58   998,40 m/p  12  30,47   43  30,50   88  28,80
   HU 14-D-762817      28 16:11:25   982,47 m/p  20  26,46   65  27,62  127  25,57
   HU 14-D-762811      28 16:37:17   913,27 m/p  35  18,92  155  15,84    0   0,00
   HU 14-07-41229      28 16:37:28   912,82 m/p  36  18,42  157  15,58    0   0,00
   HU 14-D-806225      28 16:46:17   891,43 m/p  41  15,91    0   0,00    0   0,00
   HU 14-D-762823      28 16:47:22   888,87 m/p  43  14,90    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 336645 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 118,21p    R:  17.   5h 112,57p    T:  30.   4h  90,29p
Összesített E:   5.  19h 408,08p    R:  14.  19h 393,70p    T:  21.  18h 396,84p
   HU-14- D-762760     28 15:50:08  1051,58 m/p   7  32,99   18  33,77   36  33,10
   HU-14- D-762765     28 16:17:45   968,07 m/p  24  24,45   88  24,61  162  22,68
   HU-14- D-762772     28 16:26:40   943,86 m/p  29  21,93  122  20,16  221  17,79
   HU-14- D-762781     28 16:29:15   937,08 m/p  30  21,43  129  19,24  234  16,72
   HU-14- D-762763     28 16:40:03   909,73 m/p  38  17,41  163  14,79    0   0,00
   HU-14- D-762764     28 16:49:09   887,89 m/p  44  14,40    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- M-135332     1130,70 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10 HU 14-D-764654      1129,02 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- D-762465     1129,00 m/p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762303      1127,24 m/p
   5. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727372     1121,72 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-806384     1113,86 m/p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-D-762333      1113,47 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-762491     1106,79 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-  O-26280     1106,62 m/p
  10. Balázs Sándor                  5.cs. V10 HU 14-D-763261      1104,08 m/p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762086     1099,46 m/p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727346     1098,90 m/p
  13. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 14-D-764711      1095,02 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU 14-07-41764      1094,47 m/p
  15. Kaló Imre                      1.cs. A64 HU-14- D-762739     1092,78 m/p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-O-25579       1092,06 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762377      1092,00 m/p
  18. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762346      1080,62 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762008     1078,03 m/p
  20. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-740102     1074,79 m/p
  21. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- 09-24583     1073,62 m/p
  22. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762012     1066,00 m/p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-D-762801      1064,74 m/p
  24. Babicz József                  1.cs. A64 HU-14- D-763041     1064,44 m/p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-  O-26333     1062,31 m/p
  26. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-D-762828      1061,77 m/p
  27. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 14-07-41742      1059,37 m/p
  28. Kaló Imre                      2.cs. A64 HU-14- D-762742     1058,35 m/p
  29. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-06-15750      1057,97 m/p
  30. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14- D-727814     1055,52 m/p
  31. Kiss József                    1.cs. V10 HU 14-07-41753      1053,85 m/p
  32. Szép Zoltán                    1.cs. V10 HU 14-D-763357      1052,48 m/p
  33. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 14-D-763276      1052,41 m/p
  34. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24396     1052,29 m/p
  35. Balázs Sándor                  4.cs. V10 HU 14-D-763202      1051,70 m/p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762760     1051,58 m/p
  37. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40821     1050,80 m/p
  38. Balázs Sándor                  2.cs. V10 HU 14-D-764766      1050,34 m/p
  39. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762053     1048,54 m/p
  40. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-  O-25709     1047,29 m/p
  41. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40822     1043,85 m/p
  42. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 14-D-763272      1043,47 m/p
  43. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762308      1042,68 m/p
  44. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762378      1042,57 m/p
  45. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762040     1041,10 m/p
  46. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14- D-727214     1037,98 m/p
  47. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-740112     1035,74 m/p
  48. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24366     1034,69 m/p
  49. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762041     1033,01 m/p
  50. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762039     1031,59 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- M-135332     1130,70 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- D-762465     1129,00 m/p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727372     1121,72 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-806384     1113,86 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-762491     1106,79 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  162,04 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  161,71 p
   3. Boda Ákos                      4.cs. A50    5 h.  159,55 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  158,89 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  157,15 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  154,10 p
   7. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  150,30 p
   8. Balázs Sándor                  3.cs. V10    5 h.  150,04 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  149,54 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  145,58 p
  11. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  145,32 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  144,92 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  142,51 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  139,45 p
  15. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  139,20 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  137,62 p
  17. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  134,56 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. V10    5 h.  129,52 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  125,63 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  163,12 p
   2. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  162,20 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  151,73 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  149,77 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  149,36 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  147,79 p
   7. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  146,36 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  145,96 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  142,43 p
  10. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.  139,28 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  134,70 p
  12. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.  130,91 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.  162,92 p
   2. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.  141,32 p
   3. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.  136,80 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.  120,72 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.    5 h.  118,21 p
   6. Babicz József                  1.cs.    3 h.   80,38 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.    3 h.   74,35 p
   8. Kaló Imre                      2.cs.    2 h.   51,91 p
   9. Babicz János                   1.cs.    1 h.   20,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron
  09.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   20 h.  515,30 p
   2. Buzás János                    1.cs. A23   20 h.  508,87 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  508,49 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  507,13 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64   20 h.  477,78 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  477,66 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  468,10 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  465,70 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  464,66 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   20 h.  461,97 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  454,30 p
  12. Kaló Imre                      1.cs. A64   19 h.  453,81 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  448,27 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   19 h.  444,26 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  430,21 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   20 h.  424,86 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   20 h.  424,08 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  401,97 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  400,29 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  400,26 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  396,84 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  391,55 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  378,97 p
  24. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  357,99 p
  25. Kaló Imre                      2.cs. A64   16 h.  347,97 p
  26. Tomori László                  4.cs. A23   15 h.  345,50 p
  27. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  343,33 p
  28. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  332,96 p
  29. Buzás János                    2.cs. A23   15 h.  331,70 p
  30. Balázs Sándor                  1.cs. V10   17 h.  325,32 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  320,23 p
  32. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  311,60 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   20 h.  508,23 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  500,04 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23   20 h.  499,57 p
   4. Szollos Béla                   1.cs. A64   20 h.  452,99 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23   19 h.  447,88 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   19 h.  444,93 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  441,88 p
   8. Kaló Imre                      1.cs. A64   19 h.  435,22 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  432,49 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  420,31 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  410,46 p
  12. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   19 h.  399,04 p
  13. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  395,89 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  393,70 p
  15. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  390,06 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  383,10 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   17 h.  363,32 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  360,24 p
  19. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  334,59 p
  20. Kaló Imre                      2.cs. A64   16 h.  325,22 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   13 h.  322,57 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaló Imre                      1.cs.   20 h.  466,86 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.   20 h.  463,19 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs.   20 h.  417,59 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   18 h.  409,43 p
   5. Tóth Sándor                    1.cs.   19 h.  408,08 p
   6. Kaló Imre                      2.cs.   16 h.  334,26 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   14 h.  282,04 p
   8. Babicz János                   1.cs.   12 h.  236,44 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  215,17 p
  10. Babicz József                  1.cs.   10 h.  211,11 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.    7 h.  138,29 p
  12. Babicz István                  1.cs.    2 h.   38,75 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   27,74 p
  14. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   23,75 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron
  09.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Japport Zoltán                 4.cs. A50   36 h.  842,78 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   40 h.  838,57 p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23   33 h.  761,98 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   36 h.  754,79 p
   5. Buzás János                    1.cs. A23   33 h.  743,32 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  721,36 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  659,77 p
   8. Szollos Béla                   1.cs. A64   30 h.  657,10 p
   9. Kaló Imre                      1.cs. A64   31 h.  653,59 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  631,10 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  627,54 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  624,73 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  604,93 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  577,32 p
  15. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   28 h.  552,67 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23   25 h.  548,81 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  548,64 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   27 h.  534,45 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  510,25 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  509,49 p
  21. Buzás János                    2.cs. A23   25 h.  507,84 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  505,38 p
  23. Kaló Imre                      2.cs. A64   27 h.  496,80 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   23 h.  487,01 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  441,62 p
  26. Fejos Csaba                    1.cs. A64   21 h.  435,66 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. V10   20 h.  422,10 p
  28. Tomori László                  4.cs. A23   20 h.  421,67 p
  29. Balázs Sándor                  1.cs. V10   21 h.  404,58 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  403,09 p
  31. Fejos Csaba                    2.cs. A64   21 h.  379,32 p
  32. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   21 h.  371,65 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  361,52 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   15 h.  349,18 p
  35. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   17 h.  338,48 p
  36. Balázs Sándor                  2.cs. V10   15 h.  304,84 p
  37. Pap és fia                     1.cs. A36   17 h.  301,23 p
  38. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  300,68 p
  39. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   16 h.  298,13 p
  40. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  296,96 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  296,33 p
  42. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  283,89 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  271,32 p
  44. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  269,82 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  268,04 p
  46. Balázs Sándor                  5.cs. V10   14 h.  263,10 p
  47. Japport Zoltán                 3.cs. A50   12 h.  256,55 p
  48. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  255,75 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  766,12 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23   32 h.  732,68 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23   31 h.  696,26 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   30 h.  645,53 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  600,36 p
   6. Szollos Béla                   1.cs. A64   26 h.  581,33 p
   7. Kaló Imre                      1.cs. A64   28 h.  574,71 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  562,80 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  551,10 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  550,62 p
  11. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   27 h.  513,81 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   23 h.  507,64 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs.   29 h.  629,16 p
   2. Kaló Imre                      1.cs.   30 h.  623,76 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   25 h.  501,30 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.   23 h.  482,00 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs.   22 h.  443,26 p
   6. Kaló Imre                      2.cs.   20 h.  389,55 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.   15 h.  293,68 p
   8. Babicz János                   1.cs.   14 h.  264,18 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.   11 h.  225,86 p
  10. Babicz József                  1.cs.   10 h.  211,11 p
  11. Szollos Béla                   3.cs.    7 h.  138,29 p
  12. Babicz István                  1.cs.    2 h.   38,75 p
  13. Szollos Béla                   4.cs.    2 h.   27,74 p
  14. Fejos Csaba                    3.cs.    2 h.   23,75 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      4h 109,22p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      4h 107,34p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 14-D-762377       4h  99,41p
  4. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24396      4h  96,21p
  5. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      4h  92,36p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727369      4h  92,22p
  7. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       4h  86,57p
  8. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762735      4h  75,88p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762092      4h  75,39p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-25740      4h  70,65p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 14-07-40190       4h  64,48p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-14- 07-40826      4h  63,40p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727372      3h  83,37p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-14- D-727108      3h  80,71p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-740102      3h  79,82p
 16. Nagy János                     A23 HU-14- 09-24583      3h  78,03p
 17. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762739      3h  76,53p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762012      3h  76,15p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727356      3h  76,11p
 20. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762829       3h  75,57p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762033      3h  75,42p
 22. Tomori László                  A23 HU-14- M-135348      3h  75,19p
 23. Nagy János                     A23 HU-14- D-727991      3h  75,00p
 24. Huszár Péter                   A23 HU-14- D-727310      3h  75,00p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      3h  74,87p
 26. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762801       3h  74,74p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762038      3h  74,70p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762008      3h  74,46p
 29. Nagy János                     A23 HU-14- D-727998      3h  73,77p
 30. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727388      3h  73,31p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      4h 107,93p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      4h 104,67p
  3. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24396      4h  90,20p
  4. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      4h  90,13p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727369      4h  89,59p
  6. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       4h  84,05p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727372      3h  81,04p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-14- D-727108      3h  79,40p
  9. Nagy János                     A23 HU-14- D-727991      3h  77,22p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727356      3h  74,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       4h  88,46p
  2. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762829       3h  73,99p
  3. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762739      3h  73,90p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-763000       3h  72,89p
  5. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762742      3h  65,80p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 14-D-762991       3h  65,04p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 14-O-25622        3h  64,36p
  8. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-763058      3h  58,74p
  9. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-763061      3h  58,10p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762862       3h  57,25p