Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2014.09.30 15:54:11
Az adatok utolsó módosítása: 2014.10.01 15:40:56
A lista kiadásának időpontja: 2014.10.01 15:49:45
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.10.30 15:54:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.09.28 10:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok             7   13   197   39   49   1127,24    978,55    963,38
V10 Hatvan              6   11   187   37   47   1129,02    952,17    931,48
Hatvan I.              13   24   384   77   96   1129,02    964,57    947,56
A23 Nagykáta           11   25   387   77   97   1121,72    940,41    908,00
A36 Tápiószecso         2    3    40    8   10    992,87    955,86    953,47
A64 Szentmártonkáta     6   11   174   35   44   1092,78    913,27    887,89
R38 Jászberény          2    4    64   13   16   1130,70    923,04    888,45
Hatvan II.             21   43   665  133  166   1130,70    931,27    903,53
Tagszövetségben        34   67  1049  210  262   1130,70    948,75    922,71

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14- M-135332     1130,70 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU-14- D-762465     1129,00 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14- D-806384     1113,86 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14- D-762491     1106,79 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-14-  O-26280     1106,62 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 351665 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 139,68p    R:   4.   5h 149,77p    T:  12.   5h 144,92p
Összesített E:   1.  20h 491,70p    R:  11.  17h 410,46p    T:  14.  19h 444,26p
   HU-14- D-806384     28 15:45:42  1113,86 m/p   3  33,12    4  35,61    6  35,59
   HU-14- D-762491     28 15:47:43  1106,79 m/p   4  31,68    5  35,48    8  35,42
   HU-14-  O-26280     28 15:47:46  1106,62 m/p   5  30,24    6  35,35    9  35,34
   HU-14- D-830679     28 16:32:03   971,27 m/p  10  23,04   84  25,13  154  23,34
   HU-14- D-762489     28 16:48:57   927,96 m/p  11  21,60  137  18,20  252  15,23
   HU-14- D-762457     28 16:55:32   912,11 m/p  14  17,28  159  15,32    0   0,00
   HU-14- M-135337     28 17:05:48   888,45 m/p  16  14,40    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 351665 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 151,20p    R:   1.   5h 163,12p    T:   4.   5h 158,89p
Összesített E:   2.  18h 408,75p    R:  18.  17h 360,24p    T:  16.  20h 424,86p
   HU-14- M-135332     28 15:41:00  1130,70 m/p   1  36,00    1  36,00    1  36,00
   HU-14- D-762465     28 15:41:28  1129,00 m/p   2  34,56    2  35,87    3  35,83
   HU-14-  O-25616     28 16:13:17  1024,37 m/p   6  28,80   26  32,73   55  31,53
   HU-14- M-135329     28 16:18:38  1008,65 m/p   7  27,36   36  31,42   70  30,29
   HU-14-  O-25613     28 16:28:31   980,84 m/p   9  24,48   69  27,10  131  25,24
   HU-14- D-806379     28 16:50:58   923,04 m/p  13  18,72  145  17,15  261  14,48
   HU-14-  O-26279     28 16:55:34   912,03 m/p  15  15,84  160  15,19    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 351665 Kg:  14 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  46,08p    R:  31.   2h  48,31p    T:  49.   2h  43,77p
Összesített E:   3.  15h 278,29p    R:  29.  12h 243,46p    T:  40.  12h 258,75p
   HU-14- D-806397     28 16:22:26   997,77 m/p   8  25,92   45  30,24   90  28,63
   HU-14- D-762475     28 16:49:01   927,79 m/p  12  20,16  138  18,07  253  15,14

Tagszövetségi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- M-135332     1130,70 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10 HU 14-D-764654      1129,02 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- D-762465     1129,00 m/p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762303      1127,24 m/p
   5. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727372     1121,72 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-806384     1113,86 m/p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-D-762333      1113,47 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-762491     1106,79 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-  O-26280     1106,62 m/p
  10. Balázs Sándor                  5.cs. V10 HU 14-D-763261      1104,08 m/p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762086     1099,46 m/p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727346     1098,90 m/p
  13. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 14-D-764711      1095,02 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU 14-07-41764      1094,47 m/p
  15. Kaló Imre                      1.cs. A64 HU-14- D-762739     1092,78 m/p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-O-25579       1092,06 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762377      1092,00 m/p
  18. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762346      1080,62 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762008     1078,03 m/p
  20. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-740102     1074,79 m/p
  21. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- 09-24583     1073,62 m/p
  22. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762012     1066,00 m/p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-D-762801      1064,74 m/p
  24. Babicz József                  1.cs. A64 HU-14- D-763041     1064,44 m/p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-  O-26333     1062,31 m/p
  26. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-D-762828      1061,77 m/p
  27. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 14-07-41742      1059,37 m/p
  28. Kaló Imre                      2.cs. A64 HU-14- D-762742     1058,35 m/p
  29. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-06-15750      1057,97 m/p
  30. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14- D-727814     1055,52 m/p
  31. Kiss József                    1.cs. V10 HU 14-07-41753      1053,85 m/p
  32. Szép Zoltán                    1.cs. V10 HU 14-D-763357      1052,48 m/p
  33. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 14-D-763276      1052,41 m/p
  34. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24396     1052,29 m/p
  35. Balázs Sándor                  4.cs. V10 HU 14-D-763202      1051,70 m/p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762760     1051,58 m/p
  37. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40821     1050,80 m/p
  38. Balázs Sándor                  2.cs. V10 HU 14-D-764766      1050,34 m/p
  39. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762053     1048,54 m/p
  40. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-  O-25709     1047,29 m/p
  41. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40822     1043,85 m/p
  42. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 14-D-763272      1043,47 m/p
  43. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762308      1042,68 m/p
  44. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762378      1042,57 m/p
  45. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762040     1041,10 m/p
  46. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14- D-727214     1037,98 m/p
  47. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-740112     1035,74 m/p
  48. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24366     1034,69 m/p
  49. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762041     1033,01 m/p
  50. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762039     1031,59 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- M-135332     1130,70 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- D-762465     1129,00 m/p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727372     1121,72 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-806384     1113,86 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-762491     1106,79 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  162,04 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  161,71 p
   3. Boda Ákos                      4.cs. A50    5 h.  159,55 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  158,89 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  157,15 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  154,10 p
   7. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  150,30 p
   8. Balázs Sándor                  3.cs. V10    5 h.  150,04 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  149,54 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  145,58 p
  11. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  145,32 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  144,92 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  142,51 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  139,45 p
  15. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  139,20 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  137,62 p
  17. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  134,56 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. V10    5 h.  129,52 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  125,63 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  163,12 p
   2. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  162,20 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  151,73 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  149,77 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  149,36 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  147,79 p
   7. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  146,36 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  145,96 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  142,43 p
  10. Szollos Béla                   2.cs. A64    5 h.  139,28 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  134,70 p
  12. Palkó László                   2.cs. A23    5 h.  130,91 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  151,20 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.  139,68 p
   3. Nagy Varga Viktor              3.cs.    2 h.   46,08 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron
  09.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   20 h.  515,30 p
   2. Buzás János                    1.cs. A23   20 h.  508,87 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  508,49 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  507,13 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64   20 h.  477,78 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  477,66 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  468,10 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  465,70 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  464,66 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   20 h.  461,97 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  454,30 p
  12. Kaló Imre                      1.cs. A64   19 h.  453,81 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  448,27 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   19 h.  444,26 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  430,21 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   20 h.  424,86 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   20 h.  424,08 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  401,97 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  400,29 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  400,26 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  396,84 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  391,55 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  378,97 p
  24. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  357,99 p
  25. Kaló Imre                      2.cs. A64   16 h.  347,97 p
  26. Tomori László                  4.cs. A23   15 h.  345,50 p
  27. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  343,33 p
  28. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  332,96 p
  29. Buzás János                    2.cs. A23   15 h.  331,70 p
  30. Balázs Sándor                  1.cs. V10   17 h.  325,32 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  320,23 p
  32. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  311,60 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   20 h.  508,23 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  500,04 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23   20 h.  499,57 p
   4. Szollos Béla                   1.cs. A64   20 h.  452,99 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23   19 h.  447,88 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23   19 h.  444,93 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  441,88 p
   8. Kaló Imre                      1.cs. A64   19 h.  435,22 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  432,49 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  420,31 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   17 h.  410,46 p
  12. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   19 h.  399,04 p
  13. Szollos Béla                   2.cs. A64   18 h.  395,89 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  393,70 p
  15. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  390,06 p
  16. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  383,10 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23   17 h.  363,32 p
  18. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  360,24 p
  19. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  334,59 p
  20. Kaló Imre                      2.cs. A64   16 h.  325,22 p
  21. Palkó László                   2.cs. A23   13 h.  322,57 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.   20 h.  491,70 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.   18 h.  408,75 p
   3. Nagy Varga Viktor              3.cs.   15 h.  278,29 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs.   13 h.  233,90 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    6 h.  119,96 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron
  09.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Japport Zoltán                 4.cs. A50   36 h.  842,78 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   40 h.  838,57 p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23   33 h.  761,98 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   36 h.  754,79 p
   5. Buzás János                    1.cs. A23   33 h.  743,32 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  721,36 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  659,77 p
   8. Szollos Béla                   1.cs. A64   30 h.  657,10 p
   9. Kaló Imre                      1.cs. A64   31 h.  653,59 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  631,10 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  627,54 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  624,73 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  604,93 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  577,32 p
  15. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   28 h.  552,67 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23   25 h.  548,81 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  548,64 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   27 h.  534,45 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  510,25 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  509,49 p
  21. Buzás János                    2.cs. A23   25 h.  507,84 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  505,38 p
  23. Kaló Imre                      2.cs. A64   27 h.  496,80 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   23 h.  487,01 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  441,62 p
  26. Fejos Csaba                    1.cs. A64   21 h.  435,66 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. V10   20 h.  422,10 p
  28. Tomori László                  4.cs. A23   20 h.  421,67 p
  29. Balázs Sándor                  1.cs. V10   21 h.  404,58 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  403,09 p
  31. Fejos Csaba                    2.cs. A64   21 h.  379,32 p
  32. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   21 h.  371,65 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  361,52 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   15 h.  349,18 p
  35. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   17 h.  338,48 p
  36. Balázs Sándor                  2.cs. V10   15 h.  304,84 p
  37. Pap és fia                     1.cs. A36   17 h.  301,23 p
  38. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  300,68 p
  39. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   16 h.  298,13 p
  40. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  296,96 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  296,33 p
  42. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  283,89 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  271,32 p
  44. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  269,82 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  268,04 p
  46. Balázs Sándor                  5.cs. V10   14 h.  263,10 p
  47. Japport Zoltán                 3.cs. A50   12 h.  256,55 p
  48. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  255,75 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   36 h.  766,12 p
   2. Molnár Pál                     2.cs. A23   32 h.  732,68 p
   3. Buzás János                    1.cs. A23   31 h.  696,26 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   30 h.  645,53 p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   28 h.  600,36 p
   6. Szollos Béla                   1.cs. A64   26 h.  581,33 p
   7. Kaló Imre                      1.cs. A64   28 h.  574,71 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  562,80 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  551,10 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   26 h.  550,62 p
  11. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   27 h.  513,81 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   23 h.  507,64 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              1.cs.   29 h.  622,00 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.   23 h.  490,79 p
   3. Nagy Varga Viktor              3.cs.   16 h.  292,46 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs.   14 h.  247,19 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    6 h.  119,96 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      4h 109,22p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      4h 107,34p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 14-D-762377       4h  99,41p
  4. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24396      4h  96,21p
  5. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      4h  92,36p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727369      4h  92,22p
  7. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       4h  86,57p
  8. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762735      4h  75,88p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762092      4h  75,39p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-25740      4h  70,65p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 14-07-40190       4h  64,48p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-14- 07-40826      4h  63,40p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727372      3h  83,37p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-14- D-727108      3h  80,71p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-740102      3h  79,82p
 16. Nagy János                     A23 HU-14- 09-24583      3h  78,03p
 17. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762739      3h  76,53p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762012      3h  76,15p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727356      3h  76,11p
 20. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762829       3h  75,57p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762033      3h  75,42p
 22. Tomori László                  A23 HU-14- M-135348      3h  75,19p
 23. Nagy János                     A23 HU-14- D-727991      3h  75,00p
 24. Huszár Péter                   A23 HU-14- D-727310      3h  75,00p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      3h  74,87p
 26. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762801       3h  74,74p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762038      3h  74,70p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762008      3h  74,46p
 29. Nagy János                     A23 HU-14- D-727998      3h  73,77p
 30. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727388      3h  73,31p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      4h 107,93p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      4h 104,67p
  3. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24396      4h  90,20p
  4. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      4h  90,13p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727369      4h  89,59p
  6. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       4h  84,05p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727372      3h  81,04p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-14- D-727108      3h  79,40p
  9. Nagy János                     A23 HU-14- D-727991      3h  77,22p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727356      3h  74,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-  O-26280      3h  70,34p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762470      3h  66,99p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- M-135329      3h  64,71p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762443      3h  42,54p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-  O-25615      3h  41,45p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762491      2h  62,68p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- M-135332      2h  61,32p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762465      2h  53,78p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14- D-762474      2h  52,11p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU-14-  O-25613      2h  51,05p