Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2014.09.30 15:54:11
Az adatok utolsó módosítása: 2014.10.01 15:40:56
A lista kiadásának időpontja: 2014.10.01 15:49:48
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.10.30 15:54:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.09.28 10:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok             7   13   197   39   49   1127,24    978,55    963,38
V10 Hatvan              6   11   187   37   47   1129,02    952,17    931,48
Hatvan I.              13   24   384   77   96   1129,02    964,57    947,56
A23 Nagykáta           11   25   387   77   97   1121,72    940,41    908,00
A36 Tápiószecso         2    3    40    8   10    992,87    955,86    953,47
A64 Szentmártonkáta     6   11   174   35   44   1092,78    913,27    887,89
R38 Jászberény          2    4    64   13   16   1130,70    923,04    888,45
Hatvan II.             21   43   665  133  166   1130,70    931,27    903,53
Tagszövetségben        34   67  1049  210  262   1130,70    948,75    922,71

V10 egyesületi díjlista
   1. Bodonyi Ferenc                 1.cs. HU 14-D-764654      1129,02 m/p
   2. Balázs Sándor                  5.cs. HU 14-D-763261      1104,08 m/p
   3. Detre Gusztáv                  1.cs. HU 14-D-764711      1095,02 m/p
   4. Kiss József                    1.cs. HU 14-07-41764      1094,47 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU 14-07-41753      1053,85 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 338051 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 112,38p    R:  11.   5h  96,55p    T:  24.   5h 114,45p
Összesített E:   2.  19h 437,30p    R:   7.  19h 398,17p    T:  30.  17h 325,32p
   HU 14-D-763275      28 16:11:56   988,65 m/p  23  25,67   56  23,49  113  26,73
   HU 14-D-764752      28 16:13:28   984,23 m/p  24  25,20   60  22,59  120  26,15
   HU 14-D-763279      28 16:19:05   968,40 m/p  30  22,38   74  19,40  160  22,84
   HU 14-D-763251      28 16:24:57   952,39 m/p  35  20,03   90  15,76  201  19,45
   HU 14-D-763207      28 16:25:02   952,17 m/p  37  19,10   92  15,31  203  19,28
   HU 14-D-763204      28 16:26:58   947,01 m/p  39  18,16    0   0,00  212  18,54
   HU 14-D-763268      28 16:31:37   934,83 m/p  45  15,34    0   0,00  237  16,47

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 338051 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 128,35p    R:   9.   5h 115,66p    T:  18.   5h 129,52p
Összesített E:   4.  17h 401,62p    R:   9.  16h 353,01p    T:  34.  15h 304,84p
   HU 14-D-764766      28 15:51:51  1050,34 m/p   9  32,24   19  31,91   38  32,94
   HU 14-D-763234      28 16:02:47  1015,83 m/p  12  30,83   32  28,95   61  31,03
   HU 14-D-763277      28 16:11:47   989,08 m/p  20  27,08   53  24,18  110  26,98
   HU 14-D-764758      28 16:25:00   952,26 m/p  36  19,57   91  15,54  202  19,37
   HU 14-D-763221      28 16:25:06   951,99 m/p  38  18,63   93  15,08  204  19,20

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 338051 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 148,54p    R:   5.   5h 140,20p    T:   8.   5h 150,04p
Összesített E:   1.  19h 447,10p    R:   6.  19h 412,59p    T:  33.  14h 307,07p
   HU 14-D-763276      28 15:51:13  1052,41 m/p   7  33,18   17  32,36   33  33,35
   HU 14-D-763272      28 15:53:58  1043,47 m/p  10  31,77   21  31,45   42  32,61
   HU 14-D-764777      28 16:05:15  1008,35 m/p  14  29,90   35  28,27   71  30,21
   HU 14-D-763241      28 16:11:45   989,18 m/p  19  27,55   52  24,40  109  27,06
   HU 14-D-763349      28 16:11:55   988,69 m/p  22  26,14   55  23,72  112  26,81
   HU 14-D-763269      28 16:13:29   984,18 m/p  25  24,73   61  22,36  121  26,07
   HU 14-D-763290      28 16:18:50   969,09 m/p  29  22,85   72  19,86  158  23,01
   HU 14-D-764753      28 16:29:05   941,43 m/p  41  17,22    0   0,00  224  17,54
   HU 14-D-763218      28 16:29:15   940,99 m/p  42  16,75    0   0,00  225  17,46
   HU 14-D-763341      28 16:31:24   935,39 m/p  44  15,81    0   0,00  236  16,55
   HU 14-D-763243      28 16:36:22   922,71 m/p   0   0,00    0   0,00  262  14,40

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 338051 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  62,14p    R:  15.   2h  59,94p    T:  41.   2h  63,15p
Összesített E:   7.  17h 349,96p    R:  14.  16h 307,85p    T:  58.   8h 159,99p
   HU 14-D-763202      28 15:51:26  1051,70 m/p   8  32,71   18  32,13   35  33,19
   HU 14-D-763336      28 16:06:52  1003,52 m/p  15  29,43   37  27,81   74  29,96

Balázs Sándor                   5.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  94,86p    R:  12.   3h  89,59p    T:  29.   3h  94,27p
Összesített E:   3.  18h 415,88p    R:   8.  18h 378,72p    T:  39.  14h 263,10p
   HU 14-D-763261      28 15:36:11  1104,08 m/p   2  35,53    4  35,32   10  35,26
   HU 14-D-763286      28 16:04:38  1010,21 m/p  13  30,37   34  28,50   66  30,62
   HU 14-D-764756      28 16:09:24   996,03 m/p  16  28,96   46  25,77   93  28,39

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 328027 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  67,15p    R:  19.   1h  36,00p    T:  37.   3h  68,86p
Összesített E:   9.  14h 271,73p    R:  18.  11h 213,74p    T:  63.   9h 154,17p
   HU 14-D-764654      28 15:20:32  1129,02 m/p   1  36,00    1  36,00    2  35,92
   HU 14-D-764672      28 16:19:14   939,25 m/p  43  16,28    0   0,00  231  16,97
   HU 14-D-764668      28 16:22:04   931,70 m/p  46  14,87    0   0,00  243  15,97

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 330740 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 103,15p    R:  13.   3h  78,89p    T:  21.   5h 118,43p
Összesített E:   8.  16h 344,99p    R:  15.  15h 294,05p    T:  52.  11h 209,58p
   HU 14-D-764711      28 15:32:02  1095,02 m/p   3  35,06    6  34,86   13  35,01
   HU 14-D-764782      28 16:03:21   992,15 m/p  17  28,49   47  25,54  100  27,81
   HU 14-07-41796      28 16:12:55   964,47 m/p  31  21,91   78  18,49  171  21,93
   HU 14-07-41809      28 16:19:48   945,49 m/p  40  17,69    0   0,00  218  18,04
   HU 14-D-806008      28 16:25:31   930,29 m/p   0   0,00    0   0,00  247  15,64

Kiss József                     1.cs. Dt: 327520 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 143,37p    R:   8.   5h 134,99p    T:  10.   5h 145,58p
Összesített E:   6.  19h 379,58p    R:  11.  17h 319,65p    T:  53.   9h 203,55p
   HU 14-07-41764      28 15:29:15  1094,47 m/p   4  34,59    7  34,64   14  34,92
   HU 14-07-41753      28 15:40:47  1053,85 m/p   5  34,12   15  32,82   31  33,52
   HU 14-07-41771      28 16:01:15   988,74 m/p  21  26,61   54  23,95  111  26,90
   HU 14-07-41766      28 16:04:15   979,87 m/p  26  24,26   63  21,90  132  25,16
   HU 14-O-25646       28 16:04:16   979,82 m/p  27  23,79   64  21,68  133  25,08
   HU 14-07-41770      28 16:04:17   979,77 m/p  28  23,32   65  21,45  134  24,99
   HU 14-07-41785      28 16:09:55   963,53 m/p  32  21,44   79  18,27  173  21,77

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 331297 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  83,89p    R:  16.   3h  57,98p    T:  28.   5h  99,89p
Összesített E:   5.  18h 386,22p    R:  10.  17h 327,79p    T:  44.  15h 246,39p
   HU 14-D-763481      28 16:04:21   990,87 m/p  18  28,02   50  24,86  104  27,48
   HU 14-D-763454      28 16:14:35   961,44 m/p  33  20,97   85  16,90  182  21,02
   HU 14-O-25684       28 16:15:48   958,06 m/p  34  20,50   88  16,22  189  20,44
   HU 14-D-763461      28 16:25:40   931,48 m/p  47  14,40    0   0,00  244  15,89
   HU 14-D-763447      28 16:27:10   927,57 m/p   0   0,00    0   0,00  254  15,06

Szép Zoltán                     1.cs. Dt: 330057 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  64,95p    R:  14.   2h  62,22p    T:  39.   2h  65,13p
Összesített E:  12.   5h 115,01p    R:  23.   5h 108,95p    T:  70.   4h  88,86p
   HU 14-D-763357      28 15:43:36  1052,48 m/p   6  33,65   16  32,59   32  33,43
   HU 14-07-42061      28 15:50:28  1029,93 m/p  11  31,30   29  29,63   53  31,70

Tagszövetségi díjlista
   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- M-135332     1130,70 m/p
   2. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10 HU 14-D-764654      1129,02 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU-14- D-762465     1129,00 m/p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762303      1127,24 m/p
   5. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14- D-727372     1121,72 m/p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-806384     1113,86 m/p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-D-762333      1113,47 m/p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14- D-762491     1106,79 m/p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38 HU-14-  O-26280     1106,62 m/p
  10. Balázs Sándor                  5.cs. V10 HU 14-D-763261      1104,08 m/p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762086     1099,46 m/p
  12. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-14- D-727346     1098,90 m/p
  13. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 14-D-764711      1095,02 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU 14-07-41764      1094,47 m/p
  15. Kaló Imre                      1.cs. A64 HU-14- D-762739     1092,78 m/p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-O-25579       1092,06 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762377      1092,00 m/p
  18. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762346      1080,62 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762008     1078,03 m/p
  20. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-740102     1074,79 m/p
  21. Nagy János                     1.cs. A23 HU-14- 09-24583     1073,62 m/p
  22. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762012     1066,00 m/p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-D-762801      1064,74 m/p
  24. Babicz József                  1.cs. A64 HU-14- D-763041     1064,44 m/p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-14-  O-26333     1062,31 m/p
  26. Szollos Béla                   2.cs. A64 HU 14-D-762828      1061,77 m/p
  27. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 14-07-41742      1059,37 m/p
  28. Kaló Imre                      2.cs. A64 HU-14- D-762742     1058,35 m/p
  29. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 14-06-15750      1057,97 m/p
  30. Száraz László                  3.cs. A23 HU-14- D-727814     1055,52 m/p
  31. Kiss József                    1.cs. V10 HU 14-07-41753      1053,85 m/p
  32. Szép Zoltán                    1.cs. V10 HU 14-D-763357      1052,48 m/p
  33. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 14-D-763276      1052,41 m/p
  34. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24396     1052,29 m/p
  35. Balázs Sándor                  4.cs. V10 HU 14-D-763202      1051,70 m/p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-14- D-762760     1051,58 m/p
  37. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40821     1050,80 m/p
  38. Balázs Sándor                  2.cs. V10 HU 14-D-764766      1050,34 m/p
  39. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762053     1048,54 m/p
  40. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-14-  O-25709     1047,29 m/p
  41. Palkó László                   2.cs. A23 HU-14- 07-40822     1043,85 m/p
  42. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 14-D-763272      1043,47 m/p
  43. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762308      1042,68 m/p
  44. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU 14-D-762378      1042,57 m/p
  45. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-14- D-762040     1041,10 m/p
  46. Tomori László                  1.cs. A23 HU-14- D-727214     1037,98 m/p
  47. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-740112     1035,74 m/p
  48. Buzás János                    1.cs. A23 HU-14- 09-24366     1034,69 m/p
  49. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762041     1033,01 m/p
  50. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-14- D-762039     1031,59 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10 HU 14-D-764654      1129,02 m/p
   2. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 14-D-762303      1127,24 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 14-D-762333      1113,47 m/p
   4. Balázs Sándor                  5.cs. V10 HU 14-D-763261      1104,08 m/p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-14- D-762086     1099,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  162,04 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  161,71 p
   3. Boda Ákos                      4.cs. A50    5 h.  159,55 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  158,89 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  157,15 p
   6. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  154,10 p
   7. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  150,30 p
   8. Balázs Sándor                  3.cs. V10    5 h.  150,04 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  149,54 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  145,58 p
  11. Buzás János                    1.cs. A23    5 h.  145,32 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38    5 h.  144,92 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  142,51 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  139,45 p
  15. Molnár Pál                     2.cs. A23    5 h.  139,20 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  137,62 p
  17. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  134,56 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. V10    5 h.  129,52 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  125,63 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  155,22 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  154,54 p
   3. Boda Ákos                      4.cs. A50    5 h.  151,81 p
   4. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  144,53 p
   5. Balázs Sándor                  3.cs. V10    5 h.  140,20 p
   6. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  139,76 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  137,48 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Balázs Sándor                  3.cs.    5 h.  148,54 p
   2. Kiss József                    1.cs.    5 h.  143,37 p
   3. Balázs Sándor                  2.cs.    5 h.  128,35 p
   4. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  112,38 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.    4 h.  103,15 p
   6. Balázs Sándor                  5.cs.    3 h.   94,86 p
   7. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    4 h.   83,89 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   67,15 p
   9. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   64,95 p
  10. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   62,14 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron
  09.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     2.cs. A23   20 h.  515,30 p
   2. Buzás János                    1.cs. A23   20 h.  508,87 p
   3. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  508,49 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   20 h.  507,13 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64   20 h.  477,78 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  477,66 p
   7. Tomori László                  1.cs. A23   20 h.  468,10 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   20 h.  465,70 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   20 h.  464,66 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50   20 h.  461,97 p
  11. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  454,30 p
  12. Kaló Imre                      1.cs. A64   19 h.  453,81 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  448,27 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   19 h.  444,26 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   18 h.  430,21 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   20 h.  424,86 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   20 h.  424,08 p
  18. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  401,97 p
  19. Szollos Béla                   2.cs. A64   17 h.  400,29 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   19 h.  400,26 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64   18 h.  396,84 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  391,55 p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  378,97 p
  24. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  357,99 p
  25. Kaló Imre                      2.cs. A64   16 h.  347,97 p
  26. Tomori László                  4.cs. A23   15 h.  345,50 p
  27. Fejos Csaba                    2.cs. A64   18 h.  343,33 p
  28. Palkó László                   2.cs. A23   14 h.  332,96 p
  29. Buzás János                    2.cs. A23   15 h.  331,70 p
  30. Balázs Sándor                  1.cs. V10   17 h.  325,32 p
  31. Száraz László                  1.cs. A23   15 h.  320,23 p
  32. Nagy János                     2.cs. A23   15 h.  311,60 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 4.cs. A50   20 h.  536,89 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   20 h.  508,25 p
   3. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  506,74 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  506,03 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  469,65 p
   6. Balázs Sándor                  3.cs. V10   19 h.  412,59 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs. V10   19 h.  398,17 p
   8. Balázs Sándor                  5.cs. V10   18 h.  378,72 p
   9. Balázs Sándor                  2.cs. V10   16 h.  353,01 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  327,79 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   17 h.  319,65 p
  12. Japport Zoltán                 3.cs. A50   14 h.  318,74 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Balázs Sándor                  3.cs.   19 h.  447,10 p
   2. Balázs Sándor                  1.cs.   19 h.  437,30 p
   3. Balázs Sándor                  5.cs.   18 h.  415,88 p
   4. Balázs Sándor                  2.cs.   17 h.  401,62 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   18 h.  386,22 p
   6. Kiss József                    1.cs.   19 h.  379,58 p
   7. Balázs Sándor                  4.cs.   17 h.  349,96 p
   8. Detre Gusztáv                  1.cs.   16 h.  344,99 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   14 h.  271,73 p
  10. Kiss József                    2.cs.    8 h.  145,88 p
  11. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    6 h.  126,40 p
  12. Szép Zoltán                    1.cs.    5 h.  115,01 p
  13. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    6 h.  100,42 p
  14. Balázs István                  2.cs.    5 h.   81,55 p
  15. Balázs István                  3.cs.    3 h.   42,28 p
  16. Balázs Sándor                  6.cs.    1 h.   18,96 p
  17. Balázs István                  1.cs.    1 h.   15,65 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.07. Nagyigmánd
  09.16. Bábolna
  09.21. Sopron
  09.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Japport Zoltán                 4.cs. A50   36 h.  842,78 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   40 h.  838,57 p
   3. Molnár Pál                     2.cs. A23   33 h.  761,98 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   36 h.  754,79 p
   5. Buzás János                    1.cs. A23   33 h.  743,32 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  721,36 p
   7. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  659,77 p
   8. Szollos Béla                   1.cs. A64   30 h.  657,10 p
   9. Kaló Imre                      1.cs. A64   31 h.  653,59 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   30 h.  631,10 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   29 h.  627,54 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   29 h.  624,73 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  604,93 p
  14. Boda Ákos                      2.cs. A50   29 h.  577,32 p
  15. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   28 h.  552,67 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23   25 h.  548,81 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   29 h.  548,64 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   27 h.  534,45 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  510,25 p
  20. Nagy János                     1.cs. A23   24 h.  509,49 p
  21. Buzás János                    2.cs. A23   25 h.  507,84 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   23 h.  505,38 p
  23. Kaló Imre                      2.cs. A64   27 h.  496,80 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   23 h.  487,01 p
  25. Szollos Béla                   2.cs. A64   20 h.  441,62 p
  26. Fejos Csaba                    1.cs. A64   21 h.  435,66 p
  27. Balázs Sándor                  3.cs. V10   20 h.  422,10 p
  28. Tomori László                  4.cs. A23   20 h.  421,67 p
  29. Balázs Sándor                  1.cs. V10   21 h.  404,58 p
  30. Nagy János                     2.cs. A23   22 h.  403,09 p
  31. Fejos Csaba                    2.cs. A64   21 h.  379,32 p
  32. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   21 h.  371,65 p
  33. Száraz László                  1.cs. A23   18 h.  361,52 p
  34. Palkó László                   2.cs. A23   15 h.  349,18 p
  35. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38   17 h.  338,48 p
  36. Balázs Sándor                  2.cs. V10   15 h.  304,84 p
  37. Pap és fia                     1.cs. A36   17 h.  301,23 p
  38. Babicz János                   1.cs. A64   16 h.  300,68 p
  39. Bajtek Tibor                   3.cs. A23   16 h.  298,13 p
  40. Száraz László                  3.cs. A23   15 h.  296,96 p
  41. Huszár Péter                   2.cs. A23   16 h.  296,33 p
  42. Jánosi Pál                     2.cs. A23   15 h.  283,89 p
  43. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10   17 h.  271,32 p
  44. Száraz László                  2.cs. A23   13 h.  269,82 p
  45. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  268,04 p
  46. Balázs Sándor                  5.cs. V10   14 h.  263,10 p
  47. Japport Zoltán                 3.cs. A50   12 h.  256,55 p
  48. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   14 h.  255,75 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Japport Zoltán                 4.cs. A50   38 h.  914,86 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   38 h.  848,66 p
   3. Boda Ákos                      2.cs. A50   37 h.  774,67 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h.  729,14 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   30 h.  691,76 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs. V10   29 h.  567,17 p
   7. Boda Ákos                      3.cs. A50   25 h.  459,38 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 20 befutóval

   1. Balázs Sándor                  1.cs.   33 h.  691,53 p
   2. Balázs Sándor                  3.cs.   24 h.  544,46 p
   3. Balázs Sándor                  5.cs.   22 h.  475,00 p
   4. Kiss József                    1.cs.   24 h.  461,33 p
   5. Balázs Sándor                  2.cs.   20 h.  457,11 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   23 h.  456,48 p
   7. Balázs Sándor                  4.cs.   24 h.  439,93 p
   8. Detre Gusztáv                  1.cs.   16 h.  344,99 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   14 h.  271,73 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    8 h.  149,91 p
  11. Kiss József                    2.cs.    8 h.  145,88 p
  12. Szép Zoltán                    1.cs.    5 h.  115,01 p
  13. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    7 h.  111,20 p
  14. Balázs István                  2.cs.    5 h.   81,55 p
  15. Balázs István                  3.cs.    3 h.   42,28 p
  16. Balázs Sándor                  6.cs.    1 h.   18,96 p
  17. Balázs István                  1.cs.    1 h.   15,65 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24366      4h 109,22p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-14-  O-25709      4h 107,34p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 14-D-762377       4h  99,41p
  4. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24396      4h  96,21p
  5. Buzás János                    A23 HU-14- 09-24391      4h  92,36p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727369      4h  92,22p
  7. Babicz János                   A64 HU 14-D-763014       4h  86,57p
  8. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762735      4h  75,88p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762092      4h  75,39p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-14-  O-25740      4h  70,65p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 14-07-40190       4h  64,48p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-14- 07-40826      4h  63,40p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727372      3h  83,37p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-14- D-727108      3h  80,71p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-740102      3h  79,82p
 16. Nagy János                     A23 HU-14- 09-24583      3h  78,03p
 17. Kaló Imre                      A64 HU-14- D-762739      3h  76,53p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762012      3h  76,15p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727356      3h  76,11p
 20. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762829       3h  75,57p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762033      3h  75,42p
 22. Tomori László                  A23 HU-14- M-135348      3h  75,19p
 23. Nagy János                     A23 HU-14- D-727991      3h  75,00p
 24. Huszár Péter                   A23 HU-14- D-727310      3h  75,00p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-14- D-726921      3h  74,87p
 26. Szollos Béla                   A64 HU 14-D-762801       3h  74,74p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762038      3h  74,70p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762008      3h  74,46p
 29. Nagy János                     A23 HU-14- D-727998      3h  73,77p
 30. Molnár Pál                     A23 HU-14- D-727388      3h  73,31p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Boda Ákos                      A50 HU 14-D-762377       4h 109,15p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762040      4h  89,50p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 14-07-40190       4h  79,78p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762045      4h  78,58p
  5. Kovács József                  A50 HU-14- 07-40754      4h  70,51p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-740102      3h  85,92p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762012      3h  82,45p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762008      3h  81,31p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762033      3h  76,07p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-14- D-762038      3h  74,90p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Kiss József                    V10 HU 14-07-41770       4h  75,12p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-764752       3h  79,62p
  3. Detre Gusztáv                  V10 HU 14-D-764711       3h  75,05p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763202       3h  73,38p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763204       3h  73,33p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763272       3h  71,17p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763276       3h  70,34p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763277       3h  68,66p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763287       3h  66,96p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 14-D-763269       3h  66,27p